LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko li gricka našeg lava svaki dan ,prosto me zanima ?

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/204969/Default.aspx

ovaj gradevinar ima najbolje fundamente,,?

..kolega,šta ti znači ovaj upitnik na kraju..

redovan režim trgovine


redovan režim trgovine

Čestitam,redovno trgovanje,šansa na veću likvidnost.
Od 1.2 do danas trgovano 18 dana,a 25 u ništa.
Izgubili 26 dana u netrgovanju.
Do 1.8.možete još imati samo jedanaest netrgovinskih dana,tj ukupno 37 i tada nećete ući u sektorski indeks,a ni u crobex plus.
Ne dajte da vas Lisičari lukavo odvedu na marginu.Vi koji ste unutra,valjda
imate ideju i znate koliko ovo vrijedi.Minimalni nalozi na kupnji i prodaji
bez velikog spreeda bi moglo potaknuti da se dnevno napravi barem jedna transakcija.
Vodite računa o svom kapitalu,ubacite ovu dionicu u crobex plus,to vam je na dohvat ruke,povečajte likvidnost i zaradite!!!!

Nemam dionicu LVCV,ali je stalno imam na oku.Nadam se da ću se ukrcati na ovim razinama.

U LVCV će teći med i mlijeko!!!!!!

..ma fala ti lopina na svim ovim obavijestima ali brate malo si naporan,oladi..di ti dođeš tamo trava ne raste..ajde ćak kad nemaš dionica (bar ti tako kažeš)..

Lopina,

Nisam ovo najbolje razumija. Da li se transakcije zbrajaju ili je bitno da u jednom danu bude barem jedna transakcija ?

ma ribaru lovi ti lignje dok lavčević gradi i zarađuje

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Lopina,

Nisam ovo najbolje razumija. Da li se transakcije zbrajaju ili je bitno da u jednom danu bude barem jedna transakcija ?


Dnevno jedna je dosta.
Do 1.8.ne smije biti više od 11 dana trgovanja.

U LVCV će se strpljivi nasititi meda i mlijeka!”

Što znači u financijskom izvještaju

NOVČANI TIJEK OD FINANCIJSKIH AKTIVNOSTI

2. Novčani izdaci za isplatu dividendi 032 tekuća godina 2.094.556

To bi značilo da je u 2012. godini LVCV isplatio dividendu u iznosu od cca 4kn po dionici..Pošto u to doba nisam imao dionice LVCVa, a na ZSE ne mogu naći obavijest s odlukom o isplati dividende zanima me od vas koji ste dionice LVCV imali prošle godine, je li dividenda stvarno i isplačena i u kojem iznosu ?

...

je jednom i 20 kuna ako se ne varam

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Prošle godine nije bilo nikakve dividende.

..mislim da je tako skoro nećemo ni vidit..ali stanovi na sućidru lipo napreduju,bio ja nekidan tamo i vidija..pita radnika na gradilištu kako posa i ostalo kaže on meni katastrofa,ukinilo im prekovrimene,subote i ostale pizdarije,a ja njega pitam pa kako firma pliva onda, a on meni firma dobro jer radnike iskorištava maksimalno,kaže im šef ako nećeš radit odi iz firme doće netko drugi itd..e sad ti budi pametan ko tu koga pa nisu valjda vlasnici ludi da ovo sve propadne a da oni ništa ne izvuku,triba bit pametan i samo se vozit u vlaku a ko će kad iskočit neka sam odluči..

New Report

Close