LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jednostavno ne kuzim. Posejdon, imas objasnjenje?


tork: ” Jednostavno ne kuzim. Posejdon, imas objasnjenje? ” evo nisam posejdon ali da ti pokušam objasniti…dionica je precjenjena i na ovoj razini…pusti priće o bv-u, gledaj poslovanje, a ono je nikakvo…mali pomaci u dobiti u godinu dana razultirali su rastom cijene dionice od 100%, a sada se to korigira…

U investiranju postoje dvije osnovne dimenzije koje se često brkaju, a to su vrijednost nečega i cijena nečega
Vrlo rijetko se to dvoje preklapa, a tržište se može shvatiti kao klackalica između tih dviju kategorija.
Kada tomu pridodate da procijenu vrijednosti svaki investitor radi za sebe onda dobijete multidimenzionalni prostor u kojem svak svakoga…..
U koliko želite iz ove igre izači s više perja nego što ste u njega ušli onda treba ulagati u znanje.
Kolega Beholder ima svoju procijenu, Zgubidan svoju, Plavi svoju, Posejdon svoju…. i to je normalno.
Moja perspektiva za ovu dionicu je višegodišnja i uvjeren sam da će se pokazati kako je vrijednost LRH veća nego što ju trenutno tržite valorizira.
Dakle, možete se pozicionirati i čekati (tako bi napravio Buffet) ili možete, kao leptirić ići od dionice do dionice, pa kada LRH počne rasti, uletit u jureći vlak (tako rade špekulanti).
Što je bolje ostavljam vama na procijenu.

Ja sam svoje LRH dionice založio za lombardni kredit da dodatno oplodim uloženi kapital, jer znam da ih ne namjeravam prodavati, a s tom lovom sam čak i LRH dokupio. (nije mi bila namjera, ali mi je bilo neodoljivo).

Kako je krenulo, još malo pa ću sa svojim vlasničkim udjelom moći otkupiti koji hotelčić u Opatiji bajnoj!
[thumbsup]

La vita e bella!

ja sam imao kolega i prodao…upisao lagani gubitak od 15% dok da sam čekao kao vi sad bi već bio i 40% u gubitku…[bye]


ja sam imao kolega i prodao…upisao lagani gubitak od 15% dok da sam čekao kao vi sad bi već bio i 40% u gubitku…[bye]

Pa vi mora da ste kupovali po 6500 kolega?
Koja vam je onda vrijednost firme bila u glavi, ako vam je i sada na 4500 kuna LRH preskupa???

La vita e bella!


ja sam imao kolega i prodao…upisao lagani gubitak od 15% dok da sam čekao kao vi sad bi već bio i 40% u gubitku…[bye]

Razlika između mene i vas je ta da ste vi izgubili svojih 15%, a ja nisam jer nisam ni prodavao, a niti namjeravam. Dodatna i ključna razlika je ta što vi sad dodatno drukate da ne vrijedi niti 4000 jer valjda ne možete spavati zbog činjenice da ste nešto prodali s minusom. Vi se ponašate u skladu s onom narodnom “nek i susjedu crkne krava”, što najviše govori o vama[tongue]

kupovao po 5200 i mislio sam jesi tigar, al si napravio dobar posao…..stupido…..al doćekati ću ja nju….[thumbsup]

Nema prodaje i predaje…

Kruha i dionica.....


beholder: ” ja sam imao kolega i prodao…upisao lagani gubitak od 15% dok da sam čekao kao vi sad bi već bio i 40% u gubitku…[bye] ” Pa vi mora da ste kupovali po 6500 kolega? Koja vam je onda vrijednost firme bila u glavi, ako vam je i sada na 4500 kuna LRH preskupa???

kupovao po 6400, uglavnom ni tada nisam vjerovao u fundamente ali me je izlazak Ostoje ohrabrio, plus što je tada bila i bull atmosfera svuda…ali kasnije kada je krenulo prema dolje, e tada ti u ruci ostaju samo fundamenti…a to ova dionica na žalost nema!!
da su prihodi i dobit bili značajno bolji, onda bi se tu i vidla nekakva perspektiva, ovako je to samo još jedan neperspektivni iz turističke branše za idućih nekoliko godina…
nije mi drago da bilo kome crkne krava, samo vam govorim jedno te isto već duže vrijeme i jedino što od vas tražim je da mi date čvrste argumente zašto bi to vrijedilo 7-10 tisuća kn??

…..nije mi drago da bilo kome crkne krava, samo vam govorim jedno te isto već duže vrijeme i jedino što od vas tražim je da mi date čvrste argumente zašto bi to vrijedilo 7-10 tisuća kn??

——————————————————————————–

Turističkim dionicama je možda i najlakše izračunati vrijednost.Lijepo izbrojiš hotele,krevete,kampove(ako ih ima),pomnožiš sve to s nekim prosječnim ciframa……..Zato poštovani kolega digitron u ruke[rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Nekome je izgleda bila frka velika kad je poklopio bid po 4180. To je suludo.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Mnogima je frka ovih dana ali 4.180.- je ipak ludost.

he , nema tu frke sigurno je neki od skrbnickih udario jer je netko ostao kratkih rukava na marginu [proud]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Sutrašnji Poslovni dnevnik.

Opatija traži dodatnih 29% dionica LRH

La vita e bella!


Sutrašnji Poslovni dnevnik.

Opatija traži dodatnih 29% dionica LRH

Svašta. Baš me zanima na osnovi čega. [smiley]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

New Report

Close