LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega "grezba"

gdje ste nestali nakon ročišta? Bilo bi fer podijeliti saznanja, makar i na private e-mail (ako nije za javnost).

NIsam nestao, nego nije bilo novosti, nikakvih informacija zapravo. Kao što sam napisao, moj odvjetnik je povukao tužbu. Danas sam obavješten da su na povlačenje pristale dvije od 5 tuženih strana, pa je sudac zakazao novo ročište.

@grebza
Dobro je.Ne znam zasto si isao povlacit prema svima ali tvoj izbor.Ovu troje zastupa isti odvjetnik(drustvo) tako da je to ok.Ne mogu nego ispostavit po odvjetnickoj tarifi plus 10% za svakog iduceg kojeg zastupaju tj u tvom slucaju odvjetnicka plus 20% ako se ne odluce da uzmu svaki svoga kasnije. Ok rasplet situacije po mom misljenju za sada. Da su pristali svi osim jednoga bilo bi idealno ali i ovako smanjujes potencijalnu stetu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Kolega "grezba"

gdje ste nestali nakon ročišta? Bilo bi fer podijeliti saznanja, makar i na private e-mail (ako nije za javnost).


Kolega,

pregladao sam sve nedavne postove i ne nađoh niti jedno vaše “fer” saznanje s negog od vaših ročišta.
[emo_beztona]
Isprika ako sam ga ipak previdio.

Ok kolega “Funky”,

ne sjećam se kada sam napisao, ali mogu ponoviti, nije problem.

Ja sam dobio prvostupanjsku presudu u svoju korist.Druga strana uložila je žalbu
na višu instancu.Čekamo odgovor sa VTS-a.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

@TIHA VODA
Drzim ti fige da im se krvi napijes.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


@TIHA VODA
Drzim ti fige da im se krvi napijes.

Prije ili kasnije nadam se pozitivnom ishodu.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]


Ok kolega "Funky",

ne sjećam se kada sam napisao, ali mogu ponoviti, nije problem.

Ja sam dobio prvostupanjsku presudu u svoju korist.Druga strana uložila je žalbu
na višu instancu.Čekamo odgovor sa VTS-a.

Jedno tehničko pitanje:
Da li na višim instancama imaju isto ročišta?



Ok kolega "Funky",

ne sjećam se kada sam napisao, ali mogu ponoviti, nije problem.

Ja sam dobio prvostupanjsku presudu u svoju korist.Druga strana uložila je žalbu
na višu instancu.Čekamo odgovor sa VTS-a.

Jedno tehničko pitanje:
Da li na višim instancama imaju isto ročišta?

[/quote]
Ne znam kolega.Na ovom forumu ima kompetentnijih od mene da ti daju odgovor, ali
mislim da nema ročišta, nego se VTS samo očituje o žalbi, tj da li je osnovana ili ne.Ako je osnovana (po njihovom mišljenju) vraća predmet na nižu instancu
uz primjedbe.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]




Ok kolega "Funky",

ne sjećam se kada sam napisao, ali mogu ponoviti, nije problem.

Ja sam dobio prvostupanjsku presudu u svoju korist.Druga strana uložila je žalbu
na višu instancu.Čekamo odgovor sa VTS-a.

Jedno tehničko pitanje:
Da li na višim instancama imaju isto ročišta?

[/quote]
Ne znam kolega.Na ovom forumu ima kompetentnijih od mene da ti daju odgovor, ali
mislim da nema ročišta, nego se VTS samo očituje o žalbi, tj da li je osnovana ili ne.Ako je osnovana (po njihovom mišljenju) vraća predmet na nižu instancu
uz primjedbe.
[/quote]

Moje laično mišljenje je, da je upravo suprotno od ovoga što si naveo. Ukoliko se viša instanca slaže sa presudom niže, onda ju samo potvrđuje, u suprotnom ju vraća na prethodni nivo. Sa obrazloženjem zašto se ne slaže, naravno.

Kolega “grezba”,

to sam i ja napisao.[emo_smijesak]

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]


Kolega "grezba",

to sam i ja napisao.[emo_smijesak]

To sad, nakon ponovnog čitanja i sam vidim 🙂

E sad, jesi li promijenio ili sam smotan, that’s the question now 🙂

Australija je jučer donijela odluku da će izručiti Hrvatskoj “kapetana” Dragana.
Čak je i Haški sud donio pravednu presudu.
Nadajmo se da će tako početi s pravdom i ovdje.

New Report

Close