LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Presude moraju biti anonimizirane..

To kao i lista pedofila koja živi u okolici pa onda sve završi da ti pedofili (koji trebaju biti anonimni da im se ne ugroži privatnost) postanu eto baš odgajatelji naše djece u vrtiću?
Ali za prava takve djece se nitko ne buni … samo da nam pedofilčići imaju privatnost!

Jel’ to u smjeru veće demokracije?

O bože!
[pray]

JBT-e ne stignem niti napisati a već dobijem po 5-6 jedinica.
Pa to je cijeli SDP forum mladih ovdje na praktikumu iz računalstva.

P.S.
Drugi dio održava fejs i tviter!

Ali zato 100-ke ako netko puše u njihovu korist, idu ko od šale …

Dečki dragi, šteta kaj se nismo vidjeli ’91, možda bi od vas nastali čestitiji ljudi jer bi vidjeli nešto o čemu se kod vas ne smije niti spomenuti a kamoli pričati.
Ali ostavljam vam vaše partizanske priče da uživate u njima i plešete kolo zajedno s likovima tip Schlauchnich, studied in Kragujevac, koji gle slučajno obnaša važne funkcije u Opatiji.

Zdravo!


…ma ne, ako nema glavne obveze, nema niti kamata po toj obvezi

E vidi se da je netko citao zakon o obveznim odnosima.Je li ovo clanak 160. mozda??

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

ako je, kako u presudi piše, 25% dionica izvorno stjecanje, stjecanjem +1 dionice 2007. sigurno nastaje obveza za preuzimanjem. Dakle, ako je Rješenje HANF-e i ispravno osporeno to je zbog obrazloženja, međutim meritum Rješenja, što je već i potvrđeno presudama protiv lokalne samouprave i priznato od strane Vlade (jer žele retroaktivno promjenom zakona ukinuti tu obvezu), ostaje…Opatije je i dalje u obvezi…

dakle, HANFA samo treba drukčije obrazložiti Rješenje


dakle, HANFA samo treba drukčije obrazložiti Rješenje

meni se čini da se na temelju ovog obrazloženja o stjecanju 25% dionica izvorno, a 25%+1 dionice sporazumom, može zaključiti da obveza i dalje postoji makar zbog ove jedne dionice. inače mi se čini da je obrazloženje kratko i šturo. kod ozbiljnih presuda je obično toliko dugo da mi ga se neda ni počet čitat…ali neka pravnici to rasprave…
pogotovo je neobrazložen dio o zajedničkom djelovanju, a koji je potencialno vrlo važan…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com



dakle, HANFA samo treba drukčije obrazložiti Rješenje

meni se čini da se na temelju ovog obrazloženja o stjecanju 25% dionica izvorno, a 25%+1 dionice sporazumom, može zaključiti da obveza i dalje postoji makar zbog ove jedne dionice.
[/quote]

ovdje nema jedne JLS koja je stekla 25%+1 dionicu, već više njih… prelazak praga od 25%+1 eventualno bi bio bitan da se radilo o (bivšoj) Općini Opatija, ali sad postoje 4 različite JLS od kojih svaka ima svoj udio, a kako je zauzet stav da je svaka od njih izvorno stekla svoj udio, onda tu nema mjesta zajedničkom djelovanju. bojim se da pravno stojite vrlo loše nakon ove presude VUS…okanite se ovih rasprava i savjeta na forumu i nađite pravnog eksperta za ovakve stvari pa neka vas savjetuje da li i kako dalje jer biste mogli završiti s povećim gubicima. pozdrav




dakle, HANFA samo treba drukčije obrazložiti Rješenje

meni se čini da se na temelju ovog obrazloženja o stjecanju 25% dionica izvorno, a 25%+1 dionice sporazumom, može zaključiti da obveza i dalje postoji makar zbog ove jedne dionice.
[/quote]

ovdje nema jedne JLS koja je stekla 25%+1 dionicu, već više njih… prelazak praga od 25%+1 eventualno bi bio bitan da se radilo o (bivšoj) Općini Opatija, ali sad postoje 4 različite JLS od kojih svaka ima svoj udio, a kako je zauzet stav da je svaka od njih izvorno stekla svoj udio, onda tu nema mjesta zajedničkom djelovanju. bojim se da pravno stojite vrlo loše nakon ove presude VUS…okanite se ovih rasprava i savjeta na forumu i nađite pravnog eksperta za ovakve stvari pa neka vas savjetuje da li i kako dalje jer biste mogli završiti s povećim gubicima. pozdrav
[/quote]

kolega

ovako,NOVA LIBURNIJA D.O.O (koja ima 25+1 %) je zajedničko djelovanje(jer su SVI ZAJEDNO u tom d.o.o-u)
vrlo kratko i jasno.
hvala




dakle, HANFA samo treba drukčije obrazložiti Rješenje

meni se čini da se na temelju ovog obrazloženja o stjecanju 25% dionica izvorno, a 25%+1 dionice sporazumom, može zaključiti da obveza i dalje postoji makar zbog ove jedne dionice.
[/quote]

ovdje nema jedne JLS koja je stekla 25%+1 dionicu, već više njih… prelazak praga od 25%+1 eventualno bi bio bitan da se radilo o (bivšoj) Općini Opatija, ali sad postoje 4 različite JLS od kojih svaka ima svoj udio, a kako je zauzet stav da je svaka od njih izvorno stekla svoj udio, onda tu nema mjesta zajedničkom djelovanju. bojim se da pravno stojite vrlo loše nakon ove presude VUS…okanite se ovih rasprava i savjeta na forumu i nađite pravnog eksperta za ovakve stvari pa neka vas savjetuje da li i kako dalje jer biste mogli završiti s povećim gubicima. pozdrav
[/quote]

kolega i vi ste očito odvjetnik. na forumu su svi odvjetnici.
ja nisam odvjetnik, ali sam uspio shvatiti članke koji govore o zajedničkom djelovanju. u svakom slučaju ni ja ne volim kad mi neko od "pametnjakovića koji sve znaju" objašnjava moju struku, ali se onda često još više zgrozim kad čujem lupetanje kolega, tako da sam uvijeki puno više zgrožen s ovim drugim…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Jel se zna do kojeg datuma hanfa treba odlucit?

Only God, Muammar and Libya!


Jel se zna do kojeg datuma hanfa treba odlucit?

a da li HANFA treba UOPĆE o čemu odlučiti???? moguće da HANFA više niti ne donese bilo kakvo rješenje!?!?

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

New Report

Close