Sport & biznis - SP 2026.
EN DE

LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako nekome nije jasno zašto cijena ne pada, ja ću mu reći. Na burzi je uvijek sve kontra od logike.
Zato recimo padaju brodari a trebali bi rasti. No to je kratkoročno a nije daleko dan da lkri padne u 2 dana 50% a npr. JDPL poraste 50%.

Evo meni je drago i istodobno žao kolege lojtre, jer je čovjek konačno nakon puno mjeseci odlučio spucat lovu u dionice i ni više ni manje uletio u jdpl ko grlom u jagode. Kud baš u jdpl pitam se…

Nažalost po njega, nije ni slutio da je počeo hvatat padajuće noževe i već nakon samo 2 dana liže rane na 8 posto minusa. Joj, joj, i onda prebacuje svoju frustraciju na forum lkri, gdje je evidentno da su mnogi zaradili s ulascima na oko 170 ( i to u par navrata ).

No dobro je, bar ovdje priča o lkri, za to uvijek ima moju podršku, al samo da ovdje ne počne drobit o jdpl…
[undecid]

never surrender

400 komada na bidu po 170 kn je veoma slastan zalogaj. Dok ostale dionice idu prema 0 kn i rijetko gdje ima 10 naloga na bidu ovdje se igrači neznam iz kojih razloga postavljaju na 170 kn..svašta se može vidjeti na ZSE… [lol]



Ako nekome nije jasno zašto cijena ne pada, ja ću mu reći. Na burzi je uvijek sve kontra od logike.
Zato recimo padaju brodari a trebali bi rasti. No to je kratkoročno a nije daleko dan da lkri padne u 2 dana 50% a npr. JDPL poraste 50%.

Evo meni je drago i istodobno žao kolege lojtre, jer je čovjek konačno nakon puno mjeseci odlučio spucat lovu u dionice i ni više ni manje uletio u jdpl ko grlom u jagode. Kud baš u jdpl pitam se…

Nažalost po njega, nije ni slutio da je počeo hvatat padajuće noževe i već nakon samo 2 dana liže rane na 8 posto minusa. Joj, joj, i onda prebacuje svoju frustraciju na forum lkri, gdje je evidentno da su mnogi zaradili s ulascima na oko 170 ( i to u par navrata ).

No dobro je, bar ovdje priča o lkri, za to uvijek ima moju podršku, al samo da ovdje ne počne drobit o jdpl…
[undecid]
[/quote]
Gospon Pero, kažeš zaradili u nekoliko navrata na ulasku po 170 kn!!!! A prometi po 1000 kn na dan…10 dionica prodano po 190….. [lol]
A možemo reći i suprotno da je ovaj koji je kupio po 190 kn na tih 10 dionica izgubio..kao što će izgubiti i danas ovi koji kupe po 170 kn…..

Da li su radnici dobili dionice, kad se ništa ne piše? [yawn]

po30kn?

dobar uzlet LKRI +5.72%

e mrak i uzlet i promet [lol] nego ako podjele radnicimi dionice po 30 kn kolko se priča kolika će cijena na kraju završiti [undecid]


e mrak i uzlet i promet [lol] nego ako podjele radnicimi dionice po 30 kn kolko se priča kolika će cijena na kraju završiti [undecid]

cca. 90………… [pray]

Ma kakvih 90, dok se sruši na tržište 5 miliona komada dionica, ode to na 10 kn. Pogledaj ddjh, radnici prodaju po manjoj cijeni nego što su kupili. Nisu za radnike dionice i točka.


Ma kakvih 90, dok se sruši na tržište 5 miliona komada dionica, ode to na 10 kn. Pogledaj ddjh, radnici prodaju po manjoj cijeni nego što su kupili. Nisu za radnike dionice i točka.

Što se onda ti i slični ne iskrcate dok je cijena 18x višlja ili ako nemate LKRI postavite se na 10,01 i ribice same upadaju, nego se javljate s ovakvim postovima(imao bi i pridjev,al vjerujem da ne bi prošao moderiranje)

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

"Ministar mora Božidar Kalmeta je u svojem obraćanju na ceremoniji otvaranja produženag Gata sv. Duje istaknuo kako će se nastaviti izgradnja infrastruktura i povećanje kapaciteta luka u Dubrovniku, Pločama, Splitu, Šibeniku, Zadru i Rijeci.

"Kroz hrvatske luke na godinu se preveze 17 milijuna tona roba i mi to moramo povećati, odnosno tok roba koji iz Sueza ide u sjevernomorske luke privući u naše luke. Prema studiji Svjetske banke tokovi roba na ovim prostorima do 2020. godine povećat će se za 50 posto i mi to moramo spremni dočekati", istaknuo je, uz ostalo, Kalmeta." http://www.poslovni.hr/vijesti/kalmeta-rh-nastavlja-izgradnju-infrastruktura-i-povecanje-kapaciteta-luka-151736.aspx

marcello

Da li se zna točan datum kada radnici dobivaju dionice po 30 kn? Hvala!

New Report

Close