LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Uf, ovo izgleda veoma loše, traži novo dno, al ne može da ga nadje nikako…

Ako se ne nadje da to neko popegla, vidi mi se dalnje kotrljanje nizbrdo, a kočnice već dugo vremena otkazuju.

Pa danas je više od 330 komada išlo po bidu, veliki ne daju ispod 900,00 kuna, ne vidim da je cijena nešto pala….
[/quote]
ti si čorav od 1800 kn …
svaki dan pišeš da ne moze niže

preporučam 500 kn kao prvi pokušaj kupnje
[/quote]
kolega-Stardust
kako ne propoznajete termin probijanje otpora i natavak negativnog trenda?
radite dvje greške-THNK-LKPC -scenario pada vam je isti .
Gdje će stati-to je velika nepoznanica u ovom trenutki za TEHNIKU 500-600 kn a za LKPC-ngdje ispod 1000 -900 kn.
[/quote]

Kolega lacoste, možete li samo obrazložit vaš post od 26.11.2010?

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Daj malo promisli prije nego što nešto napišeš. Pa kad bi u drugom krugu svi mogli kupovati po 400,00 kn, pa tu bi se prijavila i moja baba za dokap, i svatko tko ima neki slobodni keš na tekućem računu. [pray]

Stardust, u tome i je stvar, fučka se njima za korist dioničara, oni su za njih samo ograničenje i nužno zlo
upravu lkpc samo zanima kako najlakše uzeti novce, zato su i napravili ovakav javni drugi krug da prikupe što više, da babe odu u minus po tekućem da bi sudjelovale u dokapu [rolleyes]
[/quote]

Kolega jeff, vama, isto kao i kolegi lacoste, želim mirno more i uspješno trgovanje…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.






Uf, ovo izgleda veoma loše, traži novo dno, al ne može da ga nadje nikako…

Ako se ne nadje da to neko popegla, vidi mi se dalnje kotrljanje nizbrdo, a kočnice već dugo vremena otkazuju.

Pa danas je više od 330 komada išlo po bidu, veliki ne daju ispod 900,00 kuna, ne vidim da je cijena nešto pala….
[/quote]
ti si čorav od 1800 kn …
svaki dan pišeš da ne moze niže

preporučam 500 kn kao prvi pokušaj kupnje
[/quote]
kolega-Stardust
kako ne propoznajete termin probijanje otpora i natavak negativnog trenda?
radite dvje greške-THNK-LKPC -scenario pada vam je isti .
Gdje će stati-to je velika nepoznanica u ovom trenutki za TEHNIKU 500-600 kn a za LKPC-ngdje ispod 1000 -900 kn.
[/quote]

Kolega lacoste, možete li samo obrazložit vaš post od 26.11.2010?
[/quote]
Vidim da još niste prežalili svoje gubitke sa pada od 2000 kn prema nizinama kako na LKPC,tako i TEHNIKA a imali ste upozorenje da kreće pad,samo ga trebalo pročitati.,malo vas je ina izvukla,no nastaviti će se to ne brinite kolega,i dalje ostajem pri svom mišljenju.

Mah što se uopće kolege uzrujavate, mi koji čekamo ovaj dokap znam koliko ova dionica vrijedi i koliko će na burzi otići visoko. Samo ću ponovno istaknuti isto što sam rekao i u ljetu, a to je da smatram kako je lkpc-r-a na ovim cijenama brutalno j e f t i n a …A tko misli drugačije neka ju kupi kada padne, ako padne ili neka ne kupuje…tak mi svejedno [cool]
P.S.: čini mi se da bi ina mogla biti kamilica u odnosu na ovu dionicu, ali to sam samo ja…

Mean people suck and nice people swallow!


Gdje će stati-to je velika nepoznanica u ovom trenutki za TEHNIKU 500-600 kn a za LKPC-ngdje ispod 1000 -900 kn.

Nije lako gledati kako cijena Luke raste, jelda kolega, moglo se jako dobro zaraditi…ovo vrijedi i za THNK, sa 900 na 1200 kn, a gdje ste vi bili kolega, u kešu naravno, gdje ste i sada.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



Gdje će stati-to je velika nepoznanica u ovom trenutki za TEHNIKU 500-600 kn a za LKPC-ngdje ispod 1000 -900 kn.

Nije lako gledati kako cijena Luke raste, jelda kolega, moglo se jako dobro zaraditi…ovo vrijedi i za THNK, sa 900 na 1200 kn, a gdje ste vi bili kolega, u kešu naravno, gdje ste i sada.

[/quote]
Slažem se da su rasle- ,ali rasle su i druge -JANAF,IGH,BELJE,VIRO ,INA -itd da ne nabrajam,
Nemam ništa protiv toga i da dionice koje navodite budu i na 3000 kn kroz neko vrijeme,ali jedino što navodim i što mi se neda više komentirati je nečije dosadno opsijedanje i uvjeravanje drugih u ispravnost kupnje navedene dionice i dokapitalizacije,što po meni netreba raditi,ok,odlučili ste se u takvu vrstu investicije ,vi,plavi,Petina itd-izvolite gospodo i zarađujete,dao sam neko svoje mišljenje u svezi kretanja cijena i toga se držim,bez vrijeđanja različitih mišljenja i osoba,stoga i vama ostalima preporučujem takav pristup-želim vam puno uspijeha u zaradi na LKPC-dokapitalizaciji po vašim željama, uz savjet pazite da vas ne ostave bez gaća,i opanaka,svojim obećanjima do skupštine a onda ponovno neko obijašnjenje ili odgoda zbog nekih samo njima znanih razloga.

Ne znam niti me interesira sta ce LAKOSTA napisati ali sam uvjeren da je u pravu! [cool]


ok.moze ..necemo vise temu zatrpavati….

Moram priznati da vam je od svih postova koje ste napisali OVAJ JEDINI PRAVI [cool]

p.s.Nikada nitkoga nisam uvjeravao na forumu da nesto kupi jer forum ima svrhu da sami iznosimo svoje misljenje!

Bez ljutnje ali drzite se obecanja i nemojte temu vise zatrpavati postovima a pogotovo vi koji niste dionicar iste! [cool]


Hajde gospodo, mogli bi podići još malo.
1700 nije puno, zar ne ? [smiley]
Pa nova godina je ! [rolleyes]

evo mislim da ce mo u 2011 uci prelaskom 1700 i u iscekivanju ulaska JAKOG STRATESKOG PARTNERA i naravno PROSPEKTA koji ce pojasniti pravila igre.Mada je vise manje jasno ali valja zadovoljiti pravila TK. [cool]

31.12.2009. g. zadnja cijena 1.525,00 kn.
31.12.2010. g. zadnja cijena 1.668,00 kn.

Sve najbolje u novoj godini! [kiss] [kiss] [kiss] [thumbsup]

Svim forumasima i dionicarima LKPC zelim uspjesnu 2011godinu.


Svim forumasima i dionicarima LKPC zelim uspjesnu 2011godinu.

Vama gospodine i svim dioničarima LUKE PLOČE -uspiješnu 2011 godinu i ogromne količine zarade u pozicijama i cijenama navedene dionice.

I da ne zaboravim mladu damu LIZA-kada će se relaizirati dogovor za večeru i najskuplja pića..

New Report

Close