LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko nam je gadno isfrustriran – tko god što pozitivno napiše dobi keca.
Malo sam si dao truda pa to prepravio.


Vrlo bitno bi bilo osnovati Udrugu malih dioničara Luke Ploče. Tako ćemo puno lakše i značajnije djelovati! Ajde neka netko povede akciju. Ja imam 20 kom.

Žalim kolega morate imati minimalno 30. [lol] [lol]
Šala, šala.

Uhljebe na ulicu!!!!!


Umjesto ovakvih nebuloza sto pisete,nazovite pravnu sluzbu u luci,tamo ce vam potvrditi da ce biti zabrana prodaje 5-10 godina.To ce stajati u ugovoru.

Zašto ti onda usput nisu rekli i cijenu ? Ajde molim te koja glupost

"Dite materi a balun Hajduku"


Ako je lockup od 5 godina, to za sve prakticne svrhe u dogledno vrijeme znaci da prodaja dionica radnicima uopce nije faktor, a pitanje i koliko ce ih uopce htjeti kupiti po tim uvjetima. A za sve ostale je izgledno da ce cijena biti bliza trzisnoj, a to povlaci solidan rast fundamenata.

ma kakva zabrana prodaje 5 godina, pa nisu radnici budale da prihvate tako nešto! sve što kupe imaju pravo odmah prodati, a ponuda i potražnja na burzi odredit će fer cijenu za to

Nikakve ti koristi od toga ovdje se sve radi ispod stola

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh



Ako je lockup od 5 godina, to za sve prakticne svrhe u dogledno vrijeme znaci da prodaja dionica radnicima uopce nije faktor, a pitanje i koliko ce ih uopce htjeti kupiti po tim uvjetima. A za sve ostale je izgledno da ce cijena biti bliza trzisnoj, a to povlaci solidan rast fundamenata.

ma kakva zabrana prodaje 5 godina, pa nisu radnici budale da prihvate tako nešto! sve što kupe imaju pravo odmah prodati, a ponuda i potražnja na burzi odredit će fer cijenu za to
[/quote]

Pa nitko im nije duzan dati te dionice, to je cisto dobra volja vlade. A pravo na prodaju je regulirano ugovorom, nije to nikakva neobicna situacija, cesto se potpisuju takvi ugovori. Radnici mogu ili uzeti za 400kn i cekati 5 godina (ja bi na njihovom mjestu to prihvatio), ili ne uzeti (velik dio vjerojatno i nece). Ne vidim gdje bi to oni mogli biti osteceni pa da odbiju takav prijedlog.


Nikakve ti koristi od toga ovdje se sve radi ispod stola

Tako je kolega, firma odlična ali dionica katastrofa sve zbog uprave ovdje ima toliko povlaštenih informacija da je to prava katastrofa.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.


Netko nam je gadno isfrustriran – tko god što pozitivno napiše dobi keca.
Malo sam si dao truda pa to prepravio.

Molim te reci mi samo nešto šta je ovdje bilo pozitivno
NIŠTA

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

[yawn]

Tako je kolega, firma odlična ali dionica katastrofa sve zbog uprave ovdje ima toliko povlaštenih informacija da je to prava katastrofa.

Koje Uprave??
U LKPC je Uprava samo jedan čovijek – Pavlović Ivan

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Ako je lockup od 5 godina, to za sve prakticne svrhe u dogledno vrijeme znaci da prodaja dionica radnicima uopce nije faktor, a pitanje i koliko ce ih uopce htjeti kupiti po tim uvjetima. A za sve ostale je izgledno da ce cijena biti bliza trzisnoj, a to povlaci solidan rast fundamenata.

ma kakva zabrana prodaje 5 godina, pa nisu radnici budale da prihvate tako nešto! sve što kupe imaju pravo odmah prodati, a ponuda i potražnja na burzi odredit će fer cijenu za to
[/quote]

Ne kužim zašto pišeš da nema zabrane?
Da li si nazvao u Luku i raspitao se?
Nisi.

Samo trkeljaš gluposti.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



U svakome slućaju,radnici LKPC su sva svoja privatizacijska prava konzumirali i ostvarili prilikom pretvorbe tvrtke i svi građani RH a posebno dioničari LKPC, moraju tražiti objašnjenje ovakve odluke u obliku javnog očitovanja od HANFAe i Vlade RH

[angry]

Sve se dešava u Zagrebu a Pavlović samo klima glavom i tako on funkcionira
i nitko ga ne dira i vuk sit i ovce na broju

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

nisam dugo već u djiru s ovom firmom i ovom dijonicom
daj nek mi neko objasni zdravoseljački
jel bolje da ide dokap po nižoj od cca 800 il višoj 1400 cijeni
niš mi nije jasno
fala i ugodan vikend

Postanite Eu-robovi

pa šta zbilja netko misli da će radnici dobiti po povlaštenim uvijetima te da će moći prodavati dan poslije….to bi bio presedan u povijesti trgovanja dionicama…daj razmislite malo….to bi prepolovilo vrijednost dionice
ova dionica nakon dokapitalizacije će ići u samo jednom smjeru a to je gore
nedajte da vas netko vesla u mutnom
ovo je predizborno vrijeme tj. vrijeme da se građani počaste sa nekom zaradom pa da opet oni mogu se častit iduči mandat
lp

New Report

Close