LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sve o cemu se nadjacavate danas vam je bilo objavljeno u intervju sa Pavlovicem na Radio Dubrovniku.
Zato kolege slusati i radio.

Kolega, može ukratko sadržaj intervjua? [pray]


Hocemo li završiti preko 1800 danas?
To bi bilo lijepo.
A zna se da je petak dan za metak!

samo strpljivo, treba sad pobrati što više dionica burkeđijama da ne štopaju za par dana na 2000 kn…a tu će burekđije teškom mukom opet morati kupovati [thumbsup]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica



Sve o cemu se nadjacavate danas vam je bilo objavljeno u intervju sa Pavlovicem na Radio Dubrovniku.
Zato kolege slusati i radio.

Kolega, može ukratko sadržaj intervjua? [pray]
[/quote]
Može kolega zašto ne i za vas i sve ostale kolege, samo se ispričavam ako bude koja greška ili bilo što da izostanem, znate kakva je starost, ne pamti se više kao nekad.
Ukratko:
– dokap ide po 400 kn.
– dokap ide u dva kruga.
– novih max, cca 330.000.
– za ovu godinu i sljedeće godine, sve veća dobit firme.
– firma neopterećena kreditima
– novac od dokap će se koristiti za razvoj i modernizaciju ali i kupnju nekih firmi (dobro sam čuo)
Mislim da sam ukratko prenio najbitnije iz intervjua.

E sada neka kolege izračunaju i napišu, do kojih visina bi mogla potegnuti ova dionica.

Korkyra




Sve o cemu se nadjacavate danas vam je bilo objavljeno u intervju sa Pavlovicem na Radio Dubrovniku.
Zato kolege slusati i radio.

Kolega, može ukratko sadržaj intervjua? [pray]
[/quote]
Može kolega zašto ne i za vas i sve ostale kolege, samo se ispričavam ako bude koja greška ili bilo što da izostanem, znate kakva je starost, ne pamti se više kao nekad.
Ukratko:
– dokap ide po 400 kn.
– dokap ide u dva kruga.
– novih max, cca 330.000.
– za ovu godinu i sljedeće godine, sve veća dobit firme.
– firma neopterećena kreditima
– novac od dokap će se koristiti za razvoj i modernizaciju ali i kupnju nekih firmi (dobro sam čuo)
Mislim da sam ukratko prenio najbitnije iz intervjua.

E sada neka kolege izračunaju i napišu, do kojih visina bi mogla potegnuti ova dionica.
[/quote]

Hvala! [thumbsup]




Sve o cemu se nadjacavate danas vam je bilo objavljeno u intervju sa Pavlovicem na Radio Dubrovniku.
Zato kolege slusati i radio.

Kolega, može ukratko sadržaj intervjua? [pray]
[/quote]
Može kolega zašto ne i za vas i sve ostale kolege, samo se ispričavam ako bude koja greška ili bilo što da izostanem, znate kakva je starost, ne pamti se više kao nekad.
Ukratko:
– dokap ide po 400 kn.
– dokap ide u dva kruga.
– novih max, cca 330.000.
– za ovu godinu i sljedeće godine, sve veća dobit firme.
– firma neopterećena kreditima
– novac od dokap će se koristiti za razvoj i modernizaciju ali i kupnju nekih firmi (dobro sam čuo)
Mislim da sam ukratko prenio najbitnije iz intervjua.

E sada neka kolege izračunaju i napišu, do kojih visina bi mogla potegnuti ova dionica.
[/quote]

ako si sve dobro prenio, u petak ide na 2000 kn. do 31.01. ne bi me čudilo 2500-3000 kn [smiley]

5. siječanj 2011.
Institut IGH dobio posao u BiH

Javno poduzeće Autoceste Federacije BiH, čije je sjedište u Mostaru, dodijelilo je posao izrade glavnog projekta dionice autoceste na koridoru Vc između Tarčina i Konjica konzorciju u kojemu je i hrvatski IGH.

Konzorcij, koji vodi domaći IPSA Institut, a čine ga IGH Zagreb i TZI Sarajevo, trebao bi dovršiti glavni projekt dionice Tarčin–Konjic u dužini od 21,5 kilometara. Ugovor je vrijedan 6,8 milijuna konvertibilnih maraka, ili oko 1,76 milijuna eura, priopćile su Autoceste Federacije BiH. Ta se dionica sastoji od 13 tunela i 15 vijadukata i jedna je od najzahtjevnijih na trasi koridora Vc. Autoceste Federacije BiH priopćile su i kako je završena procjena za izražavanje interesa za konzultantske usluge nadzora izgradnje autoceste na trasi koridora 5c na poddionici Zvirovići–Bijača, za što je zainteresirana Grupa Investinženjering iz Hrvatske.

Precizira se da je nakon dostavljene dokumentacije i utvrđenih kriterija načinjen kratki popis od šest tvrtaka ili konzorcija koji će se pozvati da dostave svoje tehničke i financijske ponude. Grupa Investinženjering natječe se za posao nadzora izgradnje autoceste u dijelu Hercegovine zajedno s tvrtkom Ove Arup & Partners iz Irske. Za taj se posao natječu i tvrtke iz Francuske, Njemačke, Velike Britanije, Italije i Španjolske.

Kako su priopćile Autoceste Federacije BiH, Europska banka za obnovu i razvoj (EBRD) financira izgradnju i nadzor izgradnje dionice Zvirovići–Bijača te je dala pisanu suglasnost na odabrane tvrtke i provedeni postupak.

(Hina/pd)

lp svima dioničarima lkpc

ovo što sada pišete, da če dionica krenut na 2500 do 3000 hrk, mogu samo dodati, da če visina na 2500 do 3000 biti samo zagrijavanje, bit če viša , oko ove visine sam ja več pisala , pa su mi neki dečki iz foruma rekli, da pričam gluposti, pa čemo vidjeti uskoro, ko je bio u pravu, ja mlada dama liza ili oni.

ovo je moje osobno mišljenje

poseban pozdrav plavom, petini, valentinu,kliringu,….od mlade dame lize

Znači pušiona kao i kod jadranske banke 🙁
Uvijek stanem u svako govno.

@korkyra
hvala puno i sve najbolje…:D
još samo da sigurno bude model 4 dionice na jednu postojeću što je moje mišljenje da će
bit….. [thumbsup]
još jednom hvala puno

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

usput, još mi je daleko od misli 3000 ali po meni kao što sam i prije govorio do 2500 nebi trebalo biti sumnje

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "


Vidim da se neki kolege bude u 5 sati ujutro da nas prosvjetle svojom analizom, nakon što su probdjeli noć od silne brige zbog konvergiranja cijene LKPC iznad 2000 kn

Haha, pa tko rano rani dvije srece grabi ;)…

Vidim dobro je konvergirala danas iznad 2000, bice 2600 u ponedjeljak a ?
No ajde, dok LKPC polako okrece natrag prema svojoj prirodnoj putanji , drago mi je
cuti da se u brace Hrvata opet budi onaj davno zaboravljeni optimizam , na mogim dionicama..
Mozda Hrvatska bude prva zemlja na svijetu ikada na kojoj ce se usred gospodarske i egzistencijalne krize odvijati Veliki Procvat burze !

Kressho

pley sredi se. nitko ne govori o razini crobija već o dionici lkpc. naspavaj se čovječe.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Koji lik…visi tu po čitav dan da druka na doli..


Koji lik…visi tu po čitav dan da druka na doli..

Da to nije Splićo?

Zmanojlo, ako ti mislis da jedan Plejboj na jednom forumu mozda drukati neku dionicu s milijunskim prometom dole ili gore, onda si stvarno previse puta gledao onaj ultra glupi nastavak Wall Street-a u kojem Gekko s milion dolara dodje na milijardu u mjesec dana 😉

Plejboj samo govori istinu i ono sto je cuo kao novinar vrteci se po korporativnim catering dogadjanjima, gdje se ekipa malo nacvrca pa kaže šta im je na duši…
Recimo, jednog sam našeg političara koji se nedavno iskrcao čuo da kaže "ma ne vrijedi to ništa.."
Eto, i onda sam malo proučio financijska, prošlost dionice, model dokapa i došao do zaključka da na soma 650 nadalje je LKPC skup ubod a ne super stvar kao sto se ovdje prica….
Ne kažem da sam u pravu, dapače velika je vjerojatnost da ako se ova masovna histerija nastavi ce LKPC dotaknuti 1990 do iduceg utorka, srijede i preci 2100 do iduceg petka…
Ali osobno ne bih kupovao dionicu čija je kvaliteta kupaca ravna onoj bircuz hazarderima na poker i trešnjica automatima

Kressho

New Report

Close