LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ivano7
Mah, strpljiv sam ja, preživio sam i puno gore od ovoga danas(kao i svi ostali u 2008), ali me ljuti što se prema van plasiraju određene vijesti za koje se ispostavi da nisu istinite. Ako postoji onakav plan kao što je na seebizu napisano zašto se nije pričekalo dok sve ne bude spremno-to me ljuti. Primjer vam je i nesuvislo očitovanje IGH i tehnike vezano uz garancije. Ako je nekome iz tih očitovanja jasno, bez da mora čitati između redova, svaka mu čast. Meni su izgledala kao da se vrtimo u krug-tipa ja ne znam piajte njih! Pa tko je tu lud! Eh sad, očito ja, jer sam danas svejedno dokupio IGH. Kupio sam i lkpc 15 kom na 1740 taman prije objave očitovanja i onda se s tom istom količinom okrenuo i fino prodao za 1680-uredno popušio 1000 kn za dvije minute i raspiž*en otišao na službeni put. Tih 15 mi je bilo za zaokruživanje-ma nek idu svi u pm ribe lovit. Pozdrav ljudi a ja odo malo "gurat" utege da izbacim sve negativno iz sebe [huh]

Mean people suck and nice people swallow!


Ne vjerujem da PeroS nije pohvatao probijeni gornji BOLL na 1750+

100 od mene kolega, nisam baš na 1750, nego na 1740-ah hebaj ga pogriješio sam i popušio [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

Ne bi preporučio ulazak nikome, iako postoji mala, al jako mala mala šansa da ova dionica vidi i 1950 i svoj TOP. Ako ovo nije bila skraćena 5-ica, a postoji šansa i da nije jer se dobro branila cijena na 1640kn. Svejedno, očekuj crvenilo -7 do -9% na ovoj dionici povodom lažne vijesti.
Vjerovatna je i negativna blokada, a vjerujem ipak kako će 2-4 dana padati 7 do 9 % dnevno.
Tko je danas prodao preko 1700kn je mudro napravio.

Ajde splite , izgubio si svaki kredibilitet sa svojim dječjim piskaranjem.
Kakve blokade , kakve lažne vijesti , Bog te blagoslovija ne lupetaj više.
Vjerovatno znaš da TA ne igra kod jake fundamentalne vijesti (iako tvoja TA nije vjerodostojna nikada), a to je jasno i onima koji su danas potrošili preko milijun kuna na kupnju , da je vijest postojeća.
Ako si ti taj koje hvališ za prodaju , onda ti nije lako [bye].



Barba, da si ti na bidu ne bi okolo pričao.
Doduše, tu su ti sve sami prijatelji, a lova u tvojim godinama više i nije tako važna.
Pusa [kiss]

Oćemo okladu pa da ja maknem nalog za par lipa [bye]
[/quote]
Osobno poznajem gospođu Tonku.

[thumbsup]
Ne želim grlom u jagode jer ništa još nije 100%, ali da sam se malo podebljao jesam.

baš čitam ovo očitovanje od Pavlovića i ne primječujem da se u njemu nešto demantira a u članku piše da je vlada osnovala radnu skupinu a ne lkpc…čini mi se da tu nešto grdo kuha a ovaj novinar im je malo pomutio račune, pa zato evo mene nutri od danas popodne [smiley]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Gdje si plavi kućo stara?

Bok perice, evo baš nešto zbrajam koliki je to plus u portfelju, pa mi se sve nešto vrti u glavi, morat ću većeras zaliti sa dobrim vinom ( obzirom koliko mi je upalo ispod 1 600 )
Hvala na pitanju superiška sam, a ti?

Na Luki Rijeka i dalje pushing, jesam ti rekao da je ovdje prilika, pričekaj da krene sve služebeno sa dokapom, pa da vidiš belaja.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Ajde splite , izgubio si svaki kredibilitet sa svojim dječjim piskaranjem.
Kakve blokade , kakve lažne vijesti , Bog te blagoslovija ne lupetaj više.
Vjerovatno znaš da TA ne igra kod jake fundamentalne vijesti (iako tvoja TA nije vjerodostojna nikada), a to je jasno i onima koji su danas potrošili preko milijun kuna na kupnju , da je vijest postojeća.
Ako si ti taj koje hvališ za prodaju , onda ti nije lako [bye].

Pa dobro jesi ti dobro pročitao da je dokapitalizacija samo ideja????
Ja sam krcat sa LKRI-R-A, zapamti danas dan i cijenu:

LKRI 172kn
LKPC 1635kn

Omjer 1:9.5
[/quote]

Splitenuladevet ne baljezgaj, u javnost je izašlo ovo:

http://www.rogotin.hr/_2010_arh/10_02_18_luka_ploce_vlada.html

" Vlada Republike Hrvatske osnovala je Radnu skupinu, u kojoj se nalaze dva sindikalna lučka predstavnika, koja treba iznaći model dokapitalizacije i privatizacije Luke Ploče d.d. "

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Država nema lovu za to! [bye]

Pa država niti neće sudjelovati u dokaptialzaciji !!
Dokapitalizacija je idealna prilika da dođu na planiranih 20 %, ajme neznalica..

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/89927/Default.aspx

" Naš je glavni cilj da “Luka Ploče” ostane u pretežito hrvatskom vlasništvu, a reguliranje udjela državnih fondova bilo bi i u skladu sa saborskom odlukom po kojoj udjel države u našoj tvrtki ne smije biti veći od 20 posto, a sada iznosi više od 60 posto – naglašava kap. Pavlović. "

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Svaka čast plavi na kikiriki zaradi, počasti se u to ime bocom vina. Pa kolega, na koncu se mrtvi broje jelda? Ja sam već iznio svoju prognozu da će ove godine cijena lkri daleko više napredovat od lkpc.

Da se dalo trejdat u par navrata s lkpc, dalo se. Al nemam ja tih živaca ni volje za mlatit praznu slamu i pogađat hoće li gore il dolje, to mi je kao pretakanje iz šupljeg u prazno. Od tog nikakvog dobitka, samo se broker oblizuje.

Pričekaj i ti službeno za lkri, pa ćeš vidjet literarno kako se radi pushing cijene.

Al da se vratim na temu, mene i dalje zanima s čijim parama bi se to dokapitaliziralo u pločama na temelju sadašnje situacije. Ko ima toliko želje ulupat svoje novce u nešta šta neće tako skoro profunkcionirat kako se spada. Šta ako propadne famozna dokapitalizacija? Kad će uopće nastupit proces dokapitalizacije i pod kojim uvjetima? Hoće se čekat još 2 godine do konačne realizacije?

Puno je to pitanja dragi kolega plavi, a premalo odgovora. To je bojim se prerizična situacija za normalnog ulagača da bi uletao u dionice ko grlom u jagode.

Nije ovo 2007. već 2010. pa ni vijest o nekakvoj fantomskoj dokapitalizaciji neće odjeknuti isto. Isto kao i što neće hrvatski bdp rast 5% već 0,5% ( ako i toliko ), ikao što neće bosanski bdp rast 6% već 0.6%. Gdje tu lkpc vidi bolje tržište? Gdje tu strani investitor vidi bolje tržište?

Jedno je drukat kad želiš zaradit i nemaš drugog razloga, a drugo je drukat kad želiš zaradit i uz to imaš pravi razlog za druk. To je razlika između lkpc i lkri.

Perice, ali sve ti piše, jel ti ne znaš čitati ili što?
Mislim si sve nešto da bi trebao znati čitati, jer ako pišeš pa valjda i znaš čitati, zar ne?
[thumbsup]

Pa piše lijepo da će biti uključeni mirovinski fondovi, ne piše li?

Već se prije spominjala Kineska razvojna banka koja je zainteresirana.

Pa zašto ti onda pišeš ovakve gluposti, tko bi to platio?
Pa platit ćemo i mi postojeći dioničari.

Teoretski ako i propadne famozna dokapitalizacija i dalje imamo dionicu koja je profitabilno nekoliko puta bolja od vaše luke Rijeka, a koje je fundamentalno nekoliko puta jeftinija od vaše Luke Rijeka.

End of story.

lp i zdravi i veseli bili.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ma da, mirovinski fondovi jedva čekaju da pokupuju lkpc po 2500 kuna.
[lol]

A šta ako mirovinci procjene da im se, obzirom na situaciju pada prometa u lkpc i slabije perspektive zarade od predviđene ( kašnjenje radova na izgradnji autoceste do ploča, dijelom i zbog razvoja situacije u bih ), ne isplati u ovom trenutku toliko dati love?

Šta ako procjene da bi dali recimo 1200 kuna po dionici??

Šta ako takva spekulacija o dokapitalizaciji donese isto šta je donjela i ingri ( pad s 80 kuna na 40 ) i imunološkom zavodu ( pad s 330 na 190 kuna ). Konzultiraj malo recentnu povijest o nekim pokušajima dokapitalizacija. Jake li koristi za male dioničare od ovakvih dokapitalizacija.

Ne kažem da je dokapitalizacija loše rješenje, dapače, no pitanje je je KADA i pod KAKVIM uvjetima. Osobno čisto sumnjam da ćeš skoro vidjet ikakvu dokapitalizaciju tamo. Kolega kupuješ mačka u vreći ako ulažeš na temelju šturih informacija kakve se nude, a ne razmišljaš svojom glavom.

never surrender

Mislim da je peromadjar pogodio bit. Osobno su me preveslali 2 puta na LKPC na toj dokapitalizaciji. Nisam prodao cijelo vrijeme nikada, doduše malo dokupio na 1100kn. I sad sam moram priznati taj dio kupljen po 1100kn prodao. Trenutno ipak vidim veće prilike u LKRI-R-A zbog nekih stvari o kojima ne smijem javno.

New Report

Close