LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kad krečeš u kupnju , spominjao si da kupuješ 200 komada .

p.s. sa mojim LKPC ne buš smanjio prosjek , one su kupljene na višim razinama :-)

al ti ide ti računica [lol]
Sada sada praviš grbav i ne poštuješ svoj prijedlog da ćeš mi uvjetno ustupiti sve svoje dionice LKPC…da ga ispoštuješ, meni nije važno koliko si ih ti platio jer bi mene koštale 00,00 kn . i samim time bi mi se smanjio prosjek [tongue]

što se kupnje tiće, tu sam , čekam [cool]
[/quote]

Nešto si zaboravio , u virtualnom svijetu ne mogu biti siguran tko je Barbosa , stoga …………..

Baš me zaintrigirala ova dionica , stvarno je zanimljivo koliko ljudi ovdje komentira , i prati zbivanja oko ove tvrtke.

kairos, uopće nije problem utvrditi moj identitet, uvjeravam te da ima dosta kolega sa ovoga foruma koji bi sa zadovoljstvom posvjedočili da je Barbosa taj i taj….ali neka ti bude, i tako te nisam zaozbiljno shvatio [kiss]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Na prodaji sve više i više , što je ovo , zar nemamo pozitivu oko nas. Dnevnik, otvoreno , Kina , Rusi , Hercegovci , rodijaci


kairos, uopće nije problem utvrditi moj identitet, uvjeravam te da ima dosta kolega sa ovoga foruma koji bi sa zadovoljstvom posvjedočili da je Barbosa taj i taj….ali neka ti bude, i tako te nisam zaozbiljno shvatio [kiss]

Ma nema veze , ne ljutim se ja . Glavno je da ti smanjiš prosjek , ako nikako onda bar virtualno
[thumbsup]



kairos, uopće nije problem utvrditi moj identitet, uvjeravam te da ima dosta kolega sa ovoga foruma koji bi sa zadovoljstvom posvjedočili da je Barbosa taj i taj….ali neka ti bude, i tako te nisam zaozbiljno shvatio [kiss]

Ma nema veze , ne ljutim se ja . Glavno je da ti smanjiš prosjek , ako nikako onda bar virtualno
[thumbsup]
[/quote]
[angry] Kairos…Imaš li ti pametnijeg posla od trovanja ovog foruma..Ako imaš nešto suvislo reći onda reci…Ako nemaš muči…Ako dionicu nisi kupio pa kupi je sad…Ostale obračune vodite preko PP….Molim te..

*kairos10
Na što točno se ti to ne ljutiš???

Sam si posto ovaj prijedlog(dolje), a ja, sav sretan kako ću zabadava dobiti dionice LKPC, ti postam ugovor da ga ovjeriš, što ti (očekivano) ne napraviš nego se izvlačiš sa bezveznim razlozima i sada sada se ti ne ljutiš…[huh]

Uhhhh kolega , još malo pa češ u prvih 10 , ili si možda Jazidžija Marko . Hehheheheh
Mislim da su ti se malo nule omakle , jaoooo – da ti uzmeš 200 kom ili da posjeduješ sada 200 kom ja ti dajem sve svoje LKPC

Koji si ti manipulator i mutnjak [angry]

Ps.
vidim da se non-stop ulogiravaš i izlogiravaš. bilo bi ti jednostavnije da se služiš samo sa jednim nickom umjedto da non-stop šaltaš i prodaješ nam fore "dobar policajac-loš policajac"
[bye]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Dajte ljudi šta se ovo dešava…Ovoliki broj po 1800…

pljus, 160kom po kupnji [shocked]

+16 kom 1801

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Stat će ovo čim se ovaj istivari sa oko 700komada jer mu se malo žuri ali nema potrebe za brigu pozzz.

Ispaljeno prilično komada na 1800 [thumbsup]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Ispaljeno prilično komada na 1800 [thumbsup]

160 komada je iskrcano po kupnji i satrto je sve na 1800 kn, samo ne znam što je tu za radovanje kad je očito da veliki i dobro informirani igrači izlaze van po 1800 kn, a oni su uvijek infomirani prije nas malih koji nismo prodavali na 2000 jer smo čekali da će zbog dokapa još skočiti…kako bilo, izgleda da ćemo opet na 1600 kn idući tjedan [embarass]

fino sam vam rekao da vam tu ništa ne igra ulogu poslovi dokap turci čileanci rusi filipinci i šta ti ja znam koji
imate standardnu ekipu predvođenu xy kolegama koji očito imaju svoje prste po fondovima pa na ovako plitkom tržištu mogu raditi šta god im se prdne

isprika kolegi barbosi na onom nekorektnom postu s moje strane neki dan
i ja sam naime u toj nikad realiziranoj dokap priči prije 2-3 godine nekaj popušio

pozdrav i nadam se da ne zamjerate

Postanite Eu-robovi



Ispaljeno prilično komada na 1800 [thumbsup]

160 komada je iskrcano po kupnji i satrto je sve na 1800 kn, samo ne znam što je tu za radovanje kad je očito da veliki i dobro informirani igrači izlaze van po 1800 kn, a oni su uvijek infomirani prije nas malih koji nismo prodavali na 2000 jer smo čekali da će zbog dokapa još skočiti…kako bilo, izgleda da ćemo opet na 1600 kn idući tjedan [embarass]
[/quote]

Da bar, ali čisto sumnjam. Ovo što si napisao može i ne mora biti, kao da veliki ne griješe hehehe. Ja bi volio da ostane na ovim razinama ili padne, iako mi je najveća pojedinačna pozicija u portfelju. Još bi malo kupovao naime [thumbsup]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Je li ovo neg. blokada?

New Report

Close