LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolege što mislite kada bi mogli očekivati skupštinu ?

Mean people suck and nice people swallow!


nisam danas nista stigao dokupiti [cry] shebali me na poslu

A ja zbog Luke uzeo kredit i godišnji da mogu u miru kupovati.

Ja dokupio danas… Valjda neće stati ić gore


Kolege što mislite kada bi mogli očekivati skupštinu ?

Vjerojatno opet početkom kolovoza.
PS. zanima me sutrašnji dan, ako Europa krene ujutro kao Ameri danas, moglo bi bit skokovito [thumbsup]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

A poziv bi mogao biti za koji tjedan-čini mi se da je prošli bio oko polovice lipnja.
Ameri fino zatvorili nakon izvještaja o povjerenju potrošača-unatoč GM-u, a i azija bigme pukla ko kokica [shocked] zbog japanskog izvoza. TAko da mislim da će biti zeleno-barem u jutro-a ako se bondholderi dogovore s GM-om zeleniti će se cijeli dan [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

Samo mi nije jasno tko prodaje po ovim cijenama,a očigledan je rast.

Dnevni limiti trgovanja za 27.5.2009
Prosječna 1.264,41
Minimalna 1.137,97
Maksimalna 1.390,8
KUPNJE (1.649) PRODAJE (550)

1.329,00 30
1.330,00 11
1.331,40 8
1.349,98 20
1.350,00 21
1.370,00 37
1.380,00 47
1.387,87 12
1.390,00 17
1.399,77 5

po top 10 ask smo u + blokadi vrlo vrlo brzo………….a nije isljučeno danas i do +20%

[thumbsup] [lol]

Ljepo ljepo [thumbsup]

lijepo smo upozoravali kolege, ali zgleda da smo krenuli tek nakon kaj su se trejderi iskrcali
na njihovu žalost
al kaj možeš se la vie [lol]

http://www.kucilooro.webs.com/

Ljepo je viditi ask 10, zadnja na asku 10 prodaja 2800 kunica hahaha

Na području Dubrovačko-neretvanske županije, Vlada provodi četiri milenijska projekta: Jurica Prskalo, predsjednik Uprave Hrvatskih autocesta d.o.o. s predstavnicima županijskih i općinskih vlasti potpisao je ugovor o građenju i početku radova na izgradnji dionice autoceste Dubrovnik – Doli na lokaciji budućeg čvora Osojnik,profila autoceste Ravča-Ploče, mosta kopno-Pelješac, dvaju terminala u luci Ploče i rekonstrukciju i izgradnju luke Gruž u Dubrovniku poručio je državni tajnik za more Branko Bačić .

Iz ove krize ćemo izići , vjerjem u roku god. dana, luka Ploče i prometna infrastruktura se izgrađuju, ugovorena je dugoročna koncesija, postoji velika mogučnost dokapitalizacije,… a BiH kao višeetnička država će se sasvim sigurno gospodarski oporaviti, možda i prije nego RH jer svaki narod ima svoga sponzora a EU i Ameri će dobro platiti BH stabilnost.

Sada se kupuje budučnost, sada se zauzimaju pozicije jer ovakvu mogučnost expanzije kakvu ima LKPC teško da ima neka druga tvrtka i RH.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

dajte ljudi više nastavak trgovanja…kolko im treba u pm

DOKUP!

New Report

Close