LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uredovni podaci za 11.09.2008.

HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun
HZMO 37.493 16,84 Zast. račun
ZAGREBAČKA BANKA D.D. 12.493 5,61 Skrb. račun
PBZ D.D. 7.482 3,36 Skrb. račun
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 3.130 1,41 Skrb. račun
PBZ D.D. 2.829(!) 1,27 Skrb. račun
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 1.533 0,69 Skrb. račun
PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 1.303 0,59 Skrb. račun
HPB D.D. 1.154(!) 0,52 Skrb. račun
ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.028 0,46 Skrb. račun
Ukupno: 75,12


Stanje 29.08.

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun
2. HZMO 37.493 16,84 Zast. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 12.493 5,61 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 7.482 3,36 Skrb. račun
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 3.070 1,38 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 2.709 1,22 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 1.533 0,69 Skrb. račun
8. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 1.303 0,59 Skrb. račun
9. HPB D.D. 1.149 0,52 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.003 0,45 Skrb. račun
Ukupno: 75,02

Stanje od danas

UKA PLOČE D.D./REDOVNE DIONICE LKPC-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun
2. HZMO 37.493 16,84 Zast. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 12.493 5,61 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 7.482 3,36 Skrb. račun
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 3.130 1,41 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 2.783 1,25 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 1.533 0,69 Skrb. račun
8. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 1.303 0,59 Skrb. račun
9. HPB D.D. 1.150 0,52 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.028 0,46 Skrb. račun


Da li je inžinjering ili nije neka svatko za sebe to primisli, već sam ranije govorio o tzv. prevarama na tržištu kapitala, potpuno legalne prevare koje se koriste. LKPC, VDKT su samo neke gdje su prevare potencirane na n-tu, od tzv. dokapitalizacija i nenormalnih rasta cijena do kasnijih opadanja u ponor itd. Sjećam se netko je kao kupovao LKPC na 5.500 kuna kao da nema sutra, čistio, zapravo, se koristio legalnim oruđem, zavaravanjem protivnika, pokaži da radiš, a zaparvo zoveš u svoju mrežu i nakon toga propala dokapitalizacija i povratak cijene. Kod VDKT slično, od pumpanja pred loš izvještaj na 4.500 kuna do ove dokapitalizacije gdje je netko fino pokupio perje.

No, da nije sve crno, smatram i mislim da će LKPC donijeti u budučnosti lijepe novce svima, ipak je to Luka, nešto bitno za državu. Samo je pitanje vremena, tko može čekati. Ćao!!!

I INA je nešto bitna za državu pa smo svi svjedoci kako se ta država odnosi prema njoj…

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

mare.mar

ako dozvoljavaš preformulitati ću tvoju izjavu ?

I INA je trebala biti nešto bitno za državu, a svjedoci smo kako se ta država odnosi prema njoj ?

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

vidim koordinirani udar na lkpc…………..piše se negativno, spominju se stari grijesi struktura, puštaju se grafovi sa targetima ( engl. ciljevima ) ……..a firma radi dobro……..izgleda da je došlo vrijeme da se stavim na bid

ps: naravno na prvi i drugi target, zašto platiti više

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


vidim koordinirani udar na lkpc…………..piše se negativno, spominju se stari grijesi struktura, puštaju se grafovi sa targetima ( engl. ciljevima ) ……..a firma radi dobro……..izgleda da je došlo vrijeme da se stavim na bid

ps: naravno na prvi i drugi target, zašto platiti više

Mislim da će druga blokada prema dolje biti dobar bid?

Jedna ili tri minus blokade, tesko je reci, u zadnjih mjesec dana odudarala je od sprance trzista, ozbiljnije rokanje tek u zadnjoj korekciji.
U svakom slucaju vrlo nepedvidiva dionica ovisna o volji Viših struktura, mogu je rušiti mrdanjem svojeg malog birokratskog ćatinskog prsta, isto tako, dići je u nebesa.
U nebesa ćemo kada se nakupe dovoljno, a to nama siročadi nitko neće reć.
Trpite na ovom svijetu da bi vam na drugom bilo bolje, govorio je Franjo Tahi.

16. rujan 2008.
Luci Ploče koncesija na 40 godina

Prioritetnom koncesionaru za generalne i suhe rasute terete Luci Ploče d.d. Ministarstvo mora produžit će koncesiju na 40 godina.

Ravnatelj Uprave pomorskog prometa Mario Babić otkrio je da se koncesija produžuje na tako dugi rok temeljem ulaganja u infrastrukturu u koju je Luka Ploče, kaže babić, uložila 140 milijuna eura.
(H. P.)
http://www.poslovni.hr/92597.aspx

Krećemo!!! [thumbsup]

16. rujan 2008.
Luci Ploče koncesija na 40 godina

Prioritetnom koncesionaru za generalne i suhe rasute terete Luci Ploče d.d. Ministarstvo mora produžit će koncesiju na 40 godina.

Ravnatelj Uprave pomorskog prometa Mario Babić otkrio je da se koncesija produžuje na tako dugi rok temeljem ulaganja u infrastrukturu u koju je Luka Ploče, kaže babić, uložila 140 milijuna eura.
(H. P.)
http://www.poslovni.hr/92597.aspx

Krećemo!!! [thumbsup]

Ta vijest (očekivana i logična) u ovom trenutku nema više nikakav pozitivan efekt i neće nimalo utjecati na rast cijene dionice.
Presporo i prekasno..

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Mislim da će ipak utjecati,puno to znači.Evo ja uzeo 20kom.po 2507 pa što bude.Sad više nema prepreka za dokap.Pohlepa je jača od razuma. [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

o golube pa sad smo drugari u dionici! [cool]


Mislim da će ipak utjecati,puno to znači.Evo ja uzeo 20kom.po 2507 pa što bude.Sad više nema prepreka za dokap.Pohlepa je jača od razuma. [rolleyes]

Meni ova pohlepa traje još od desetog mjeseca prošle godine a zove se PRISILNA POHLEPA [embarass]

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]


o golube pa sad smo drugari u dionici! [cool]

Znači ako mi bude trebalo rame za plakanje bit ćeš tu.Ali ja ti baš i nisam dugoročan. Smatram da će ubrzo početi kolati glasine o dokapu a odmah nakon što odradi kidam naljevo. [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


16. rujan 2008.
Luci Ploče koncesija na 40 godina

Prioritetnom koncesionaru za generalne i suhe rasute terete Luci Ploče d.d. Ministarstvo mora produžit će koncesiju na 40 godina.

Ravnatelj Uprave pomorskog prometa Mario Babić otkrio je da se koncesija produžuje na tako dugi rok temeljem ulaganja u infrastrukturu u koju je Luka Ploče, kaže babić, uložila 140 milijuna eura.
(H. P.)
http://www.poslovni.hr/92597.aspx

Krećemo!!! [thumbsup]

Ta vijest (očekivana i logična) u ovom trenutku nema više nikakav pozitivan efekt i neće nimalo utjecati na rast cijene dionice.
Presporo i prekasno..

[/quote]

Mena sad zanima jeli to već potpisano ili će bit potpisano jer dok ne bude sve crno na bilo uvik postoji mogućnost neke muljaže ?![undecid]

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]

Nije potpisano, tek će biti.

gledajte i plačite
Top bid
CIJENA KOLIČINA
2.368,00 3
2.150,00 6
2.125,00 2
2.100,00 45
2.000,00 44
1.600,00 10

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

LKPC-R-A 2.300,00 -12.55 % down Trgovanje dionicom je suspendirano 443 kom 1.104.527,90kn

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close