LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja moram priznati da sam prodao prije dva dana po 4100. Izgubio sam dosta ali ovo smatram jednom jako skupom lekcijom. Da bi bilo još žalosnije 30 komada sam kupio po 6xxx što je gubitak po dionici oko 2000 kn. Ne kukam,ne plačem,nego učim na vlastitim pogreškama. Bilo bi prekrasno da je došlo do dokapa,ali nije.Ulazim ponovno,čim prije u ovu dionicu

Ma ti si luuuud!!!!!!!!!!!! Čemu prodavati sa takvim gubitkom???? Ajme….da sam ja učinio to šta i ti, mislim da bih sada bio minimalno na praxitenima….Ja sam isto kupio po 6000kn, alim čekam bolja vremena za prodaju, jer dokle ne prodaješ NIŠTA NE GUBIŠ…
[bye][bye]


Ljudi, ja iz solidarnosti s tim ljudima koji su stvarali tu firmu ne prodajem svoje dionice.Više mi nije bitna zarada, bio sam vezan za tu dionicu iz sentimenta, a sada se taj sentiment multiplicirao. Sindikat zaposlenih tražiti će sastanak u Vladi i obrazloženja (možda i prosvjede ako ih ne prime).. Obećanja o dokapu su bila od strane države.svi to potvrđuju..i sindikat i nadzorni.

[kiss][kiss][kiss]Bravo!
Nisu svi tu dionicu kupovali iz špekulantskih razloga.
Mislim da je već dovoljno napisano o kvaliteti te dionice.
Ja sam je kupovala kada je bila već dobro iznad 6000, a nism imala baš previše pojma o dokapitalizaciji, jer sam tada još uvijek bila jako zelena po pitanju samostalnog investiranja.
I tada sam smatrala to dugoročnom kupnjom, jer sjetite se samo strateškog položaja LP, pa tu je Bosna, a sada i Rusi.
Posla ko u priči i ne želim se kratkoročno živcirati.
Da mi je žao što je sve ovo završilo ovako ciganski od strane države je, ali neće se oni tako lako odreći zlatne koke i skupo će je prodati.
Ali ne dam ni ja svoj dio .

Živce na hozintregere. Budi u pravom trenutku na pravom mjestu.

ja sam vas upozoravao,ali,šta je,tu je..moj ulaz od prekjučer je 3968,00 a danas izlaz,oko 4800,dobar bonus u ovako teškim vremenima…ako dodje do 5500 ili preko,to će biti super,dionica je dobra,ali dugoročno,ako je budete svaki dan pratili,završit ćete na vrapču..e pa bivše kolege,..do viđenja..nekom drugom prilikom.a za sve koji su izgubili…ne budite više tako naivni…podrav svima…

xnet6033: kolika je prosječna neto plaća fizikalca u luci. jer kolika plaća toliko i firma vrijedi.

Ovdje ti se vrijednost firme računa ako i koliko poznaš Jadranku, Vedrana, Damira ili Luku.[lol]


Danas oko 15 i 30 završile su sve moje nervoze oko lkpc,samo jednim telefonskim pozivom brokeru. Neću reć da nisam možda pogriješio ali sam puno mirniji. Kolege želim vam svu sreću i puno živaca sa ovom dionicom,nažalost trebat će vam i jednoga i drugoga.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

sretno mr.Burns !!!!

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Pozdrav svima razočaranim dioničarima ovom odlukom HFP… ne mogu vam opisati bijes,razočaranost i ogorčenost zaposlenih ljudi-malih dioničara i kapetana Pavlovića ovom odlukom. Nezadovoljstvo u zraku se moglo rezati nožem. Nakon svih obećanja na kojima je HDZ gradio svoju kampanju među tim ljudima i u tom kraju..mnogi su ga danas prokleli..

Zasto je onda sav menađmet prije prve dokapitalizaciej prodao svoje dionice……. nisu znali …..hahhahahah
Sad ce kupovati jeftino pa ce proglasiti kad im odgovara….meni ne odgovra nikako …..
izasao ….

Ja sad zaboravlajm ovu dionicu a. vjerujte mi i mnogi …. kome bolje …..
neki popušili nista ,
neki dosta ,a sto je najgore neki popusili radna mjesta …..
neki izbore …..
pa sad …
neki digli veliku lovu …. pa sad vi pogađajte …. ko je ko …


gogo1: ” Ljudi, ja iz solidarnosti s tim ljudima koji su stvarali tu firmu ne prodajem svoje dionice.Više mi nije bitna zarada, bio sam vezan za tu dionicu iz sentimenta, a sada se taj sentiment multiplicirao. Sindikat zaposlenih tražiti će sastanak u Vladi i obrazloženja (možda i prosvjede ako ih ne prime).. Obećanja o dokapu su bila od strane države.svi to potvrđuju..i sindikat i nadzorni. ” [kiss][kiss][kiss]Bravo! Nisu svi tu dionicu kupovali iz špekulantskih razloga. Mislim da je već dovoljno napisano o kvaliteti te dionice. Ja sam je kupovala kada je bila već dobro iznad 6000, a nism imala baš previše pojma o dokapitalizaciji, jer sam tada još uvijek bila jako zelena po pitanju samostalnog investiranja. I tada sam smatrala to dugoročnom kupnjom, jer sjetite se samo strateškog položaja LP, pa tu je Bosna, a sada i Rusi. Posla ko u priči i ne želim se kratkoročno živcirati. Da mi je žao što je sve ovo završilo ovako ciganski od strane države je, ali neće se oni tako lako odreći zlatne koke i skupo će je prodati. Ali ne dam ni ja svoj dio .

Mala..svaka čast , iako i sama kažeš da si bila jako zelena po pitanju samostalnog investiranja takakv kao tvoj pozitivan poslovni i osobni stav nemaju ni puno iskusnije kolege koje su očito isključivo i prije svega bili motivirani pri kupovini ove dionice lakom i brzom zaradom.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


ton: ” ja moram priznati da sam prodao prije dva dana po 4100. Izgubio sam dosta ali ovo smatram jednom jako skupom lekcijom. Da bi bilo još žalosnije 30 komada sam kupio po 6xxx što je gubitak po dionici oko 2000 kn. Ne kukam,ne plačem,nego učim na vlastitim pogreškama. Bilo bi prekrasno da je došlo do dokapa,ali nije.Ulazim ponovno,čim prije u ovu dionicu

Ma što ti bi??? U čemu je fora? Jesi li barem uložio u nešto s ćim ćeš pokriti gubitak ili ti je trebala lova za izvesti komada na ručak?
[undecid]

Živce na hozintregere. Budi u pravom trenutku na pravom mjestu.


ja sam vas upozoravao,ali,šta je,tu je..moj ulaz od prekjučer je 3968,00 a danas izlaz,oko 4800,dobar bonus u ovako teškim vremenima…ako dodje do 5500 ili preko,to će biti super,dionica je dobra,ali dugoročno,ako je budete svaki dan pratili,završit ćete na vrapču..e pa bivše kolege,..do viđenja..nekom drugom prilikom.a za sve koji su izgubili…ne budite više tako naivni…podrav svima…

alt…naslađuj se svojom pameti i uživaj u tim novcima koji ne vrijede ni pišljiva boba u usporedbi s ponosom bilo kojeg radnika-dioničara zaposlenika Luka Ploče.
To nema cijenu…ali ti to očito ne znaš cijeniti.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Pozdrav svim imaocima ove dionice nakon ovog dramatičnog dana. Žao mi je što niste imali prilike biti danas na skupštini. Detalje znate, ali ne znate da medju nama imamo jednog prilično srčanog i explozivnog kolegu dioničara, pozdrav gogo1 [wink], i zbog takvih ja ostajem u ovoj dionici još dugo. gogo jeste li uspjeli ispuniti misiju zbog koje ste ostali u Pločama?

Na putu iz Ploča nešto mi je palo na pamet. Znate li ko je stvarni gazda luke…, ma nije Vlada nego:

http://www.nacional.hr/articles/view/32116/

i naravno, ljudi su danas došli provjeriti svoju investiciju i uvjeriti se da neće biti iznenadjenja:

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/priopcenja_za_javnost/2008/sijecanj/predsjednik_vlade_s_predsjednicima_hdz_a_bih_i_hdz_a_1990_bih

Znamo da Sanader više cijeni ovu petoricu nego ostatak Sabora. Predizborno obećanje o dokapitalizaciji je Sanader unovčio 25. 11. http://www.izbori.hr/2007Sabor/rezultati/i_02_010_3352.html ,ali mislim da će nakon današnjeg dana 1. i 3. na listi lagano zamijeniti mjesta, naravno, ako Jambo shvati da može i mudro odigra igru. Toliko od mene, ah, da, od danas se moj avatar transformirao u jednog divnog mladog gospodina koji samo podsjeća na Vladin mastermind!

Pozdrav!

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson


ja sam vas upozoravao,ali,šta je,tu je..moj ulaz od prekjučer je 3968,00 a danas izlaz,oko 4800,dobar bonus u ovako teškim vremenima…ako dodje do 5500 ili preko,to će biti super,dionica je dobra,ali dugoročno,ako je budete svaki dan pratili,završit ćete na vrapču..e pa bivše kolege,..do viđenja..nekom drugom prilikom.a za sve koji su izgubili…ne budite više tako naivni…podrav svima…

Ovo ti je dobar potez , ali sa ovom dionicom to više ne pokušavaj . Što si jamio , jamio .


nema2puta: ” Danas oko 15 i 30 završile su sve moje nervoze oko lkpc,samo jednim telefonskim pozivom brokeru. Neću reć da nisam možda pogriješio ali sam puno mirniji. Kolege želim vam svu sreću i puno živaca sa ovom dionicom,nažalost trebat će vam i jednoga i drugoga.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” sretno mr.Burns !!!!

Bojim se da radite baš ono što nekoliko velikih fece u ovoj dionici priželjkuje.Razjuriti što više malih ullagača da prigrabe kolač za sebe.Pa zar ne vidite da se marljivo skuplja sve što vi “bacate”.Samnom već više od pola familije ne razgovara zbog LKPC ali ostajem do kraja,čak sam danas dokupio.[rolleyes][cool]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

New Report

Close