LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može li mi netko objasnit kako se došlo do ove prodajne cijene od 4.400,00 prije blokade. Na bidu je najveća cijena bila 5.400,00 kn a na asku ako sam dobro zapamtio negdje čini mi se ispod 3.000,00 kn(uzmimo da je baš tolika i to prije 10.00 sati, ujedno je to i zadnja promjena prije otvaranja burze).Kako su se onda dionice prodale upravo po 4.400,00kn?[undecid]


” Odlično [thumbsup]….tako radi pravi investitor!!
Marge će biti sretna !!!

[lol] [lol] [lol]

Moram priznat da sam taj detalj o podebljanju prešutio [sealed], Marge je plaha osoba, bojim se da to ne bi baš dobro primila. Samo se [pray] da sam dobro postupio.

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson

zna li netko kada završava blokada?

Prijebojem k/p po prosječnoj ponderiranoj cijeni.
A zašto je još uvijek u blokadi?[shocked]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Prijebojem k/p po prosječnoj ponderiranoj cijeni.

? What?[shocked]

Bilo bi najbolje da se danas više i ne trguje dionicom…nek se malo smire strasti i ohlade glave[proud]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Bilo bi najbolje da se danas više i ne trguje dionicom…nek se malo smire strasti i ohlade glave[proud]

Nemoj tako, gogo. Ima nas koji jedva čekamo da se odblokira, pa na kupnju. [thumbsup]

Ima neko objašnjenje, zbog čega je dionica Luke Ploče uopšte pala, kad dolazi dokapitalizacija? Pa morala bi porasti[sad]Ima neko možda posledni k/p?

Tko kupuje?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

4330 kn. nevjerne tome vidi te li koliko ljudi vijeruju ovoj dionici [thumbsup]

p.s.imaocima dionice ovo će biti najbolja investicija u 2008

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Tko kupuje?

kupuju oni koji misle da će dokapitalizacija biti odgođena[cool]


Tko kupuje?

Ja kupio na 4110kn. Desetak kom.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close