LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


aj,sad smo kolege,nemojte me napadat,uostalom lkpc mi čini tek 16 posto porfelja,pa tako i ako spušim,ništa strašno,ostavit ćemo je za crne dane,,a jeli ikome od vas palo na pamet da bi mogli uvesti lock-up na nove dionice?rok od 3 godine..

alt legendo, dobro došao, nema napada sad kad smo došli do kraja…[smiley]
ako imaš dobar info, sad daj, prosvijetli nas![cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Ukupno korisnika: 102
Ukupno gostiju: 32386
Popularniji nam je forum od RTL-a[lol]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


razmisljam naglas koju bi odluku mogla donijeti vlada na skupstini, ako ne bude sudjelovala u dokapu onda ce njezin udio pasti na, jos uvijek relativno velikih, 25% sto bi im i dalje omogucilo pravo veta na strateske odluke i vjerojatno zlatnu dionicu…mozda je to drzavi i dovoljno…morate uzeti u obzir da drzava ne razmislja na nas nacin i sudjelovanje u dokapu bi, kratkorocno, zahtijevalo veliku lovu iz proracuna…naravno vrijednost equitya lkpc bi bila jos i veca ali sto bi drzava s njim mogla napraviti u kontekstu pritiska EU za smanjenjem vlasnickih udjela drzave…kratkorocno operacija zarade na burzi takodjer je neizvediva jer bi iskrcavanje drzave toliko srusilo cijenu da to nije niti teoretski moguce….kakva su vasa ocekivanja

Prvo,država mora smanjiti svoj udjel na najviše 20%,znaći ništa od 25+1.Drugo,država ne trguje dionicama na burzi.Treče ,neki kažu da smo došli do kraja,mogli bi se gadno iznenaditi u petak[undecid][embarass]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


razmisljam naglas koju bi odluku mogla donijeti vlada na skupstini, ako ne bude sudjelovala u dokapu onda ce njezin udio pasti na, jos uvijek relativno velikih, 25% sto bi im i dalje omogucilo pravo veta na strateske odluke i vjerojatno zlatnu dionicu…mozda je to drzavi i dovoljno…morate uzeti u obzir da drzava ne razmislja na nas nacin i sudjelovanje u dokapu bi, kratkorocno, zahtijevalo veliku lovu iz proracuna…naravno vrijednost equitya lkpc bi bila jos i veca ali sto bi drzava s njim mogla napraviti u kontekstu pritiska EU za smanjenjem vlasnickih udjela drzave…kratkorocno operacija zarade na burzi takodjer je neizvediva jer bi iskrcavanje drzave toliko srusilo cijenu da to nije niti teoretski moguce….kakva su vasa ocekivanja

Hvala bogu da i ja imam jednog istomišljenika[thumbsup]
Očekujem 1,4 u prvom krugu i 1,5-2,5 u drugom a kako će biti vidjeti ćemo za 1 do 2 mjeseca

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


potpuno se slazem s garibaldijem, uz malu nadopunu…, cujem da je vlada dobila naputak kako da njezin clan glasa u Fondu????? zar to nije malkice čudno

Nisam pic..zla, ali čudno je to da je Vlada dobila? Valjda dala naputak?![huh]
Uostalom, petak je blizu i nemam namjeru naslućivati što je tko odlučio! Što god odlučili, nama dobro![thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Prvo,država mora smanjiti svoj udjel na najviše 20%,znaći ništa od 25+1.Drugo,država ne trguje dionicama na burzi.Treče ,neki kažu da smo došli do kraja,mogli bi se gadno iznenaditi u petak[undecid][embarass]


Na što ciljaš s ovim “mogli bi se gadno iznenaditi u petak[“

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

23.01.2008

Dow +2,50%
Nasdaq +1,05%

američki i azijski indeksi su svi u plusu,vidit ćemo hoće li to išta značiti za danas,zanima me kome će država istresti ostatak preko 20 posto?bili su neki talijani,prije 10 ak dana,ozbiljni ulagači,tako se šuška,ali informacija nije službena…

ne želim coprat ali i ja se pomalo bojim da bi Vlada mogla opet odgoditi dokap, mene nebi čudilo jer osobno smatram da još ne želi ovaj sektor da postane prezanimljiv ipak će na luke kad se 2012 izgradi infrastruktura hraniti. Mislim da se nakon prošle odluke svi jako kockamo sa ovom dokap a ne samo ALT

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Idemo dalje u rasplet događaja, a po broju korisnika i gostiju foruma u petak sigurno rušimo sve rekorde do sada.

Pozdrav svima koji su bili i ostali vlasnici!

Ej lovatori EVO I JA KUPILA BRDO [thumbsup]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=18463 [thumbsup]

[color=blue][/color]

Držite delnico..

[color=blue][/color]


Ej lovatori EVO I JA KUPILA BRDO [thumbsup]

Danas ili jučer? [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Luka se širi..dosega boljše poslovne rezultate..gradi nov kontejnerski terminal ki bo očitno povečal promet ob izgradnji..+70%..po mnenju uprave bo ta zgrajen čez 2 leti..ima vizije.. a vi prodajate…[rolleyes] Nekdo je nekoga nategnil..[lol]

[color=blue][/color]

New Report

Close