LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolege,

od 1. ožujka vrijednost Luke Ploče je nakon pada, još dodatno pala za 20%.
S 500kn na 400kn.
svi smo izgubili tim padom.I to puno, jer 20% je ogroman postotak.
Ali mirovinski fond u kojem nota bene ja držim svoju mirovinu drugog stupa, a koji je okarkterizirani kupac već duže vrijeme da ni treppne i dozvoli da njihova vrijednost udjela u Luci Ploče padne za 8 miliona kuna….
Pa gdje mi to živimo?

Znači, da si fond menadžer, ti ne bi dopustio pad cijene i propustio bi priliku za dokup?
A što bi napravio da imaš para, a da nisi fond menadžer? Bi li taj novac iskoristio da držiš cijenu?

Kolega Malidon vaš fond, a i moj je, je kupio dionice od Questusa tko zna di bi bila cijena da oni nisu kupovali. Queatusu je ostalo još oko 500 kom. dionica koje moraju prodati. Zato i je cijena na ovim razinama, budite bez brige, nije Vrdoljak bez veze ušao u vladu…

Cijena probila donji kanal. Za očekivati je još veći pad.
Po meni bi trebalo stati na cca 260-280 kn.

Probijala je ona i gornje kanale pa smo je čekali na 2000…nema ovo veze sa zdravim razumom da bi se koristile ikakve grafičke projekcije.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Uduplali dobit za prvi kvartal, ali još je to slabo.

………svaka zarađena kuna je korak dalje od ruba ponora ……i to me raduje

Trend je svakako pozitivan, pa nek takva bude i bilanca

Siječanj – travanj 2018.: Povećanje prometa u Luci Ploče za 14 posto

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/LKPC_13956991-c718-4d80-b12a-846be32000e6.pdf

kolege,

kakav je ovo manevar?

Quo vadis Luka Ploče,

kako samo zajedno osiromašili ili kako je vrijednost dionice od 850kn u dokapitalizaciji u srpnju 2011. došla eto danas do 404kn…..

Sve je to promišljeno odradila ekipa iz AZ fonda. Hoće li je znat dizat u određenom trenu, vidjet ćemo

New Report

Close