LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vikend, uzeo bih kod vas kredit, vidim da dobro računate kamatu.

E moj Lebowski i ti bi “leba” bez znoja,pa računaj malo, informaciju imaš a ona je zlato 😉 . Ja ti lipo rekao podatak danas provjerio kod čovika (vidio i papire), kupio je 120 dionica po 400 kn,digao kredu od 5,3%kamate , na 60 rata u banki ……….. (da ne reklamiram banku),a zadnja rata je bila 928 kn,a zabrana ističe 3.3.2016.g. E sad za ostalo nek svak izvede svoju računicu,ja mislim da u gubitku nije, da je imao svoj novac mogao je i bolje a može i gore pogotovo ako cijena padne jer izgleda da se iza brda valja ponovo recesija.


vikend, uzeo bih kod vas kredit, vidim da dobro računate kamatu.

Dobro je izračunao kamatu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://kalkulator.pbz.hr/kreditni_kalkulator/Product/ProductReport

9101+ 900 naknada za obradu kredita = 10000

Znaci ovako momci: 10000/40000= 5% godisnje
100 * 610kn= 61000kn znaci zaradili su 4.4% godisnje oni koji su uzimali na kredit a oni koji su imali kes 10.5%
Eto nadam se da sam vam pomogao.

Sve što treba znati o poslovanju LKPC tijekom 2015. godine, a u odnosnu na prethodnu, nalazi se u privitku. Izvor: Revidirano konsolidirano za 2015. godinu.

svi smo koristili taj isti kalkulator samo se radi o različitom tumnačenju…..neki tumače kako je to itekako dobra zarada dok je meni smiješno biti na burzi da bi lovio takve rezultate. netko će tih 4-5% tumačiti 50% više nego bi se dobilo štednjom(tko će gledati profit) dok ću ja vidjeti 1-2% više na bruto ulog.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Smijesni prinosi slazem se

btw lik mi nudi 80 komada po 520(gledam dokle mogu spustiti trenutno)….dionice oglašava na fb stranici koja se bavi oglasima 😉

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Kao i uvijek ovo će za one iskusne biti prilika za brzu zaradu. S obzirom da će dobar dio radnika htjeti prodati dionice odmah (iz čisto opravdanog razloga što im je potreban novac) znalci će moći kupiti jeftino ionako već debelo podcijenjenu dionicu.Ne bi se čudio da čim se makne blokada osvane par velikih naloga koji će bez pol muke pokupiti sve što bude išlo po bidu.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

pazite,imate jedan val koji dolazi za 2-3 dana a imate i drugi val koji dolazi krajem travnja,to su oni kojima odbija dionice od plaće,tj nisu uzimali kredit već im trajnim nalogom odbija od plaće tako da ja procijenjujem da će se idućih mjesec dana trgovati na razinama od 500-600…

Po ovome bi blokada u SKDD-u za raspolaganje trebala biti maknuta. Ugovori su sklopljeni 01.03.2011., blokada je bila na 5 godina:

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/TdQTBtncbuwybj3q4EGTAA==.pdf

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


…..Ne bi se čudio da čim se makne blokada osvane par velikih naloga koji će bez pol muke pokupiti sve što bude išlo po bidu.

Nije da se hvalim… Ekipa će brzo riješit brige onih koji moraju prodati pošto poto…810 komada već prošlo…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close