LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sta mislite, oce li cjena doc ispod 900…


ekipa , da li se itko pita zašto nije išao dokap sa 330K dionica.
Ima tu još dosta upitnika na kojima će mnogi prolazit školu .

zato što se tih 130 000 čuva za nekoga(btw 130 000 ako se izda bit će ih 550 000 a 130 000 će činit skoro 24%). nije 25% da mora najavit preuzimanje a lako mu skupit do 25%. da nije to???

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


sta mislite, oce li cjena doc ispod 900…

ja mislim da bi mogla kraće vrijeme bit 900-njak. baš ispod čisto sumnjam. ako bude to će bit dobro i špekulantima i dugoročnim. baš zato mislim da se neće tu dugo zadržat jer će bit puno interesanata za kupnju po toj cijeni. ja je prije 900 ne kupujem jer sam prekrcan po 850. ali kako ću dobit povrat od 1200 iz prvog kruga ne vidim ni bolju kupnju od lkpc ako dođe na 900.

pitanje pravno potkovanim forumašima:
koliko nas treba(naravno, u broju dionica) da imamo ikakav značaj kao pravno tijelo???
amo sa riječi prijeći na djela i osnovati više tu udrugu.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



ekipa , da li se itko pita zašto nije išao dokap sa 330K dionica.
Ima tu još dosta upitnika na kojima će mnogi prolazit školu .

zato što se tih 130 000 čuva za nekoga(btw 130 000 ako se izda bit će ih 550 000 a 130 000 će činit skoro 24%). nije 25% da mora najavit preuzimanje a lako mu skupit do 25%. da nije to???
[/quote]

Kakve to ima veze? I ako naknadno skupi preko 25% opet bu morao dati javnu ponudu.




ekipa , da li se itko pita zašto nije išao dokap sa 330K dionica.
Ima tu još dosta upitnika na kojima će mnogi prolazit školu .

zato što se tih 130 000 čuva za nekoga(btw 130 000 ako se izda bit će ih 550 000 a 130 000 će činit skoro 24%). nije 25% da mora najavit preuzimanje a lako mu skupit do 25%. da nije to???
[/quote]

Kakve to ima veze? I ako naknadno skupi preko 25% opet bu morao dati javnu ponudu.
[/quote]

tako je efodix ali ulaz može biti tiši…bez puno pompe…i uprava može oprati ruke da nikome nije dala ništa servirano. znaš kako to u nas ide. važnija je forma od stvarnog sadržaja.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


pitanje pravno potkovanim forumašima:
koliko nas treba(naravno, u broju dionica) da imamo ikakav značaj kao pravno tijelo???
amo sa riječi prijeći na djela i osnovati više tu udrugu.[/b]

U 9 mj. će se oformiti dosta jaka inicijativa, jer su svi koji su sudjelovali u 1.krugu oštećeni!
(bez obzira da li su upisivali i u 2. krugu)
Sada neka prođe ljetovanje i odmor jer gospodarski kriminal ne zastarjeva.



pitanje pravno potkovanim forumašima:
koliko nas treba(naravno, u broju dionica) da imamo ikakav značaj kao pravno tijelo???
amo sa riječi prijeći na djela i osnovati više tu udrugu.[/b]

U 9 mj. će se oformiti dosta jaka inicijativa, jer su svi koji su sudjelovali u 1.krugu oštećeni!
(bez obzira da li su upisivali i u 2. krugu)
Sada neka prođe ljetovanje i odmor jer gospodarski kriminal ne zastarjeva.

[/quote]Ma slažem se ja sa vama ali odi se ništa pravno neda sporiti, zaboravi…A udruga se može osnovati radi možebitnih inicijativa u budućnosti…

Sutra je konf. za novinare pa navalite sa pitanjima [smiley]

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje

Mecka

U 9 mj. će se oformiti dosta jaka inicijativa, jer su svi koji su sudjelovali u 1.krugu oštećeni!
(bez obzira da li su upisivali i u 2. krugu)
Sada neka prođe ljetovanje i odmor jer gospodarski kriminal ne zastarjeva.

Tako je .
Svi smo oštečeni , i mali dioničari i LKPC i Država .
Kupnja dionica po 400 kn uz blagoslov Vlade bila je pljačka naše a i društvene imovine .
Pošto gospodarski kriminal ne zastarjeva vjerujem da će odgovorni za ovu pljačku kad tad odgovarati.
Da su radnicima prodali dionice po istoj cijeni ko i svima drugima uštedjeli bi LKPC barem 50 miliona.

.

15.7.2011 9:40:00

Luka Ploče investirat će do 2015. godine gotovo 300 milijuna eura u svoje kapacitete. Kako je pojasnio kapetan Ivan Pavlović, direktor Luke Ploče, na današnjem druženju s novinarima u Pločama, polovicu toga iznosa osigurat će Lučka uprava Ploče, a ostatak država Hrvatska.

Najveća ulaganja će biti u terminal za rasute terete koji će biti najvažniji za poslovanje ove tvrtke s obzirom na strukturu gospodarstva u zaleđu Luke. Velika ulaganja, oko 605 milijuna kuna, planira se u novi terminal za tekuće terete.

p.s.

PA VI PRODAJITE PO OVIM CIJENAMA




PETINA, 15.07.2011. u 11:37
@ P.E.

Luka ce imati bolji dividend yield od ht-a.
Vjerojavatno postaje fondovska hit dionica.


Upravo tako, jer fondovima treba jedna ovakva dionica u njihovom portfelju.

Zavrsetkom ovog dokapa ,LKPC ulazi u prvu kotaciju,zatim kroz naredna dva mjeseca (kraj 8 mj.) poziv na GS i ISPLATU DIVIDENDE PO PRVI PUTA [thumbsup]
[/quote]
daj link za dividendu ili neki izvor. samo mi nemoj reći da sve temeljiš 1 rečenici u ovom
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/aad2Xew9jW6WE5giPYvTsw==.pdf

[/quote]

Treba li ti mozda "link" o najavi gradnje(prosirenje) NAFTNOG TERMINALA u suradnji sa PETROLOM.
Mozda "link" za DRUGI KRUG DOKAPITALIZACIJE i ulazak EBDR ito PO…….

Evo ti pa zovi,mozda nesto saznaš.

Luka Ploće d.d.
centrala:
tel:+ 385 (0)20 67 92 20
+ 385 (0)20 60 31 11
ako ništa ne saznaš pokušaj na ovaj broj:

European Bank

Business Development
Tel: +44 20 7338 7168 Tel: +44 20 7338 7168
Faks: +44 20 7338 7848 Fax: +44 20 7338 7848
Voditeljica odjela: gđa Olena Koval Head of Department: Ms Olena Koval

p.s.javi sta si saznao/la

[/quote]

Velika ulaganja, oko 605 milijuna kuna, planiraju se i u novi terminal za tekuće terete. ”Sadašnji kapacitet Luke za tekuće terete nije dostatan niti za jednog ozbiljnijeg klijenta kao što je Petrol. Samo ta slovenska tvrtka ima potrebe za prekrcajom 2,4 milijuna nafte za više od 440 njihovih benzinskih crpki u ovoj regiji”, kazao je Pavlović.

[kiss]


15.7.2011 9:40:00

Luka Ploče investirat će do 2015. godine gotovo 300 milijuna eura u svoje kapacitete. Kako je pojasnio kapetan Ivan Pavlović, direktor Luke Ploče, na današnjem druženju s novinarima u Pločama, polovicu toga iznosa osigurat će Lučka uprava Ploče, a ostatak država Hrvatska.

Najveća ulaganja će biti u terminal za rasute terete koji će biti najvažniji za poslovanje ove tvrtke s obzirom na strukturu gospodarstva u zaleđu Luke. Velika ulaganja, oko 605 milijuna kuna, planira se u novi terminal za tekuće terete.

p.s.

PA VI PRODAJITE PO OVIM CIJENAMA


Kad se Pavlović javio, mene to podsjeća na prijašnje izjave poslije koje je bio veći pad…
Da ne zaboravimo dionica je dosegla cca 2000 a neki su i tada kupovali (moj prosjek je bio 1700) a izlazak od 1300-1400 i imao sam pravo na ”povlaštenu” kupovinu u kojoj sam odlućio ne sudjelovati.
Jednom sam rekao da na LKPC imam velike gubitke kao nigdje (više tisuća €) ako izuzmem pad u vrijeme od krize 2007., pa pišem u dobroj namjeri sa naznakom na oprez jer to ne želim nikome…

New Report

Close