LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

rita, 29.03.2011. u 15:58
Klizi ovo polako, svaki dan ?

pa naravno da klizi kad si je ti prestao braniti, pa to si i sam izjavio.(nadam se da shvaćaš sarkazam). [lol]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


a di je kolega Plavi, šta on misli o ovome?
nije valjda prodao?
da li dokupljuje?

hitno bih molio izvještaj kolege Plavom, jer samo njemu na ovoj dionici vjerujem.
hvala

jel netko vidio Plavog, evo dax 1,3% plus, futuresi, ameri, steta sto je INA blokirana.
šta da radim?
ja bi kupovao ovaj LKPC, ali me strah dok Plavi ne blagoslovi i ne da svoje misljenje [huh]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Nije još vidio tvoj vapaj.Sad će on to odmah prokomentirati.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Tehnicki gledano, odradili smo trokut koji je probijen na dole s targetom od cca 1250, a LKPC je sad usao u falling wedge s targetom od cca 1550kn. Tamo postoji i dvostruki prirodni otpor, a i onaj famozni nalog od 150 komada tako da mi se to cini kao poprilicno cvrst cilj. Vjerojatno je to optimalna cijena koja ce se realizirati nakon saznanja o cijeni dionica iz prvog kruga, nakon cega po mom misljenju slijedi hladjenje prema 1450 dok ne krene prodaja drzavnog udjela na burzi. Kako sam se vec vise puta na osobnom iskustvu naucio da se stvarnost paradoksalno ravna prema TA a ne obrnuto, pretpostavljam da to znaci da ce cijena dionica u dokapu biti blizu onih 1200kn o kojima je kap. Pavlovic i govorio.

Evo da prilozim i graf. Zeleno je trokut koji je vec probijen, plavo je klin u kojem smo sad i crveno su zone otpora za probijanje klina.

I jos samo da napomenem, ne bi bilo nemoguce da se nakon odbijanca od 1550 desi naopaki H&S, koji bi formirao desni dio dvostrukog dna i probio 1550 s targetom na onih 2100kn.



@efodix

Mislim da idemo gore. [cool]

Da, vidim da se malo intenzivirao promet. Ako probijemo 1350, put do 1550 je vise-manje otvoren. Medjutim cak se ne bi zalio ni da prije toga padnemo ispod 1300 jer bi onda double bottom ljepse izgledao 🙂

eh, danas vam je bila zadnaj prilika za prodat, nažalost potres i tsunami uništio luku ploče i pola dalmacije…
Vaš link

ma kakav cash-r-a, 100% in


eh, danas vam je bila zadnaj prilika za prodat, nažalost potres i tsunami uništio luku ploče i pola dalmacije…
Vaš link

O čemu vi pišete???
Dobro ste rekli ovaj dio, ali se niste nadopunili, zadnja prilika za prodati na 1300, jer do 1300 više neće, sutra možda 1350-1400?? [cool]

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "


Tehnicki gledano, odradili smo trokut koji je probijen na dole s targetom od cca 400kn, a LKPC je sad usao u falling wedge s targetom od cca 800kn. Tamo postoji i dvostruki prirodni otpor, a i onaj famozni nalog od 150 komada tako da mi se to cini kao poprilicno cvrst cilj. Vjerojatno je to optimalna cijena koja ce se realizirati nakon saznanja o cijeni dionica iz prvog kruga, nakon cega po mom misljenju slijedi hladjenje prema 400kn dok ne krene prodaja drzavnog udjela na burzi. Kako sam se vec vise puta na osobnom iskustvu naucio da se stvarnost paradoksalno ravna prema TA a ne obrnuto, pretpostavljam da to znaci da ce cijena dionica u dokapu biti blizu onih 800kn o kojima je kap. Pavlovic i govorio.

Kolega efodix ,
sa svima dostupnim podacima malo sam koregirao vašu TA .
Nadam se da se nećete ljutiti .
Sve sam to napravio istine radi i pomoći našim kolegama investitorima iz Zajednice .

Pozdrav

.

Pavlović nije govorio o cijeni u dokapu već o cijeni dionice za dioničare koji imaju pravo na povlaštene dionice. Cijena u dokapu će biti tko da više i to je sva mudrost ove dokapitalizacije.

[color=blue][/color]vizionar

Kao sto vidimo,na kupnji se nadaju da ce netko ponoviti jucersnje iskrcavanje po bidu te ce stati na ovim cjenama.Kada vide da od tog nema nista,cijena ce se pomalo dizati ili skidati sa aska. [cool]

New Report

Close