LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ Pero

od mene si dobio 98 (+ 2 do neke druge prilike)

a cijena je takva zbog faktora straha koji je ogroman (iako je sve što se dogođalo protekla dva mjeseca izrazito pozitivno) … a to će se involvirati u cijenu, kad tad, bez obzirao tko, što i kako ovdje piše…

Poštovani kolega pero 7,prvo ja sam investitor.LKPC I LKRI,pratim duže vrijeme,i LKRI imam lijepu količinu.Inače posjedujem Viru,Belje,đuru,brodare, sve bauštelce ,PTKM,još neke dionice koje nisu baš in,ali ja mislim da bi mogle odraditi.Uvijek igram sa otvorenim kartama,pa evo i sada ću.Prije cca 2 godine kupio sam INE cca 1000 i kusur komada,plus šta sam radnik dotične još 26 komada po povlaštenoj cijeni.Cijenu po kojoj sam prodao znate i sami.Sad izračunajte moj portfelj.Ja se sad ne hvalim nego samo pokušavam igrati iskreno kao šta to uvijek radim.Na nekim dionicama sam u minusu,na nekim u debelom plusu.Moja igra na burzi traje cca 6 godina i počeo sam sa 32000 kuna sasvim slučajno.Bilo je velikih uspona manjih padova,i portfelj se povećevao.Uvrijeme velikog potopa sam nešta spušio,ostatak izvadio i uložio u nekretnine.Tada sam uletio u INU koja mi je bila zicer,a sebi ostavio 150000 kuna za igrat se.Inače imam svoju dobru plaću,supruga mi radi a burza mi dođe kao fuš.Prevedeno ja sam investitor.Da li ću prodati bilo koju dionicu danas sutra ili za 10 godina,nije uopće bitno.A kao šta je INA bila zicer tako mi je i LKPC i LKRI ziceri.Pogledajte graf,najnižu cijenu,i najvišu cijenu.Pogledajte da je vlada na klimavim nogama i neme novaca.Mora nešta prodati.Po meni tu su luke i Petrica koje su za ženidbu.A jaca je prvo radnicima zamazala oči sa sićom,a sad dolazi ono za poprave.Ako uzmete ,a to valjda i sami znate da su za naše luke zainteresirane najveće luke svijeta,onda znajte da će tu biti veliki lom i veliki rast cijena svih luka u koje tu uključujem i luku Zadar,koja se tek treba pojaviti.
Ponovno -ja sebi radim nekakve grafove i izračunavam pad i rast pojedine dionice.Po tim mojim črčkarijama LKPL bi trebala sada imati zdravi rast sve do 1800 i kusur,bez prospekta.
Idući tjedan planiram uzeti još 100 komada,a sa ostatkom love ili dokup ,zbog ove situacije kod nas i u svijetu ili ako se sve smiri ući do kraja.
Još samo nešta-za nene je burza igra,novac sa kojim se igram ne gledam kao novac.U kuću svaki mjesec dodam svotu novca od zarade da moja obitelj može lijepo živjeti.I sad mi recite da li je to bit burze.Onaj ko od početka planira zaradu i šta će kupiti od zarade taj je osuđen na propast,a i živci mu stradaju.
NITKO,BAŠ NITKO NE GUBI NIŠTA DOK NE PRODA.
Evo kolega nadam se da sad shvaćaš da mislim i radim ozbiljno,i da LKPC ide up,up,up………
Lijepi pozdrav i sretno tebi i svim investitorima.

peyo

@ peyo
Osobno nemam nista kada netko druka protiv ili za doticnu dionicu "samo" ako istu posjeduje.Pogotovo kada netko napise id to up,up,up….
Osobno me smeta kada netko navodi koliko pojedinih dionica ima a pogotovo ako neka dionica posteno odradi tada se vecina HVALI kako su je imali i kupovali na raznim dionicama.Ubrzo ce mo takvih pisanja biti svjedoci i na ovoj dionici.Javljt ce se novi nicovi koji ce govoriti kako su je kupovali od 700 do 1200 a neke da bi se opravdali i po 1900…..Lako poslije bitke biti GENERAL.

Sve su to price za malu djecu,a pogotovo da je burza igra.Burza nije igra!!!
Kada investirate svoj novac tada od te investicije nesto i ocekujete.

p.s.Osobno mi se prigovaralo u vise navrata kako drukam na ovoj temi.
Nikada nisam napisao nesto u smislu IDE TO UP,UP,UP…. Za mene to nije DRUKANJE vec DR(u)KANJE

Evo usput nesto novo!!

Trenutno Uprava pregovara sa bankama i trazi najbolju ponudu za kreditiranje radnickih dionica.
Bez obzira sta je Raiffesien bankao dabrana u procesu dokapa ponude se ocekuju i od drugih banaka.

Primjer:
Radnik sa 15 god.staza ima pravo na 60 dionina x 400 kn.Odakle radniku gotovina u iznosu 24 000 kn.
Upravo zato se Uprava odlucila na prikupljanje ponuda za radnicke dionice koje ce biti prebacene u paketu u ESOP.

Sory htio sam samo Vam pokazati moje viđenje burze,i koliko sam ozbiljan igrač.Bez ikakve samohvale.Htio sam pomoći i ostalima da zarade.Oprostite svi koje sam uvrijedio -mada ne znam zašto-sa svojim postom.Više Vam poštovani kolege neću smetati,ali sam tu.A oni koji šalju uvredljive privatne poruke………..ne znam zašto i na konto čega.Ako imate nešta osobno protiv mene slobodno mi sejavite,ali vrijeđanje je za mene neprihvatljivo,jer ni ja nikoga ne vrijeđam.
A šta se tiče LKPC,ja sam iznesao svoje mišljenje i viđenje.100 ljudi sto ćudi i svi razmišljamo drugačije.Po meni ona ide gore ponekima ide dolje ,a isto nam je to da svi ulažemo svoj novac u naše mišljenje,i neko zaradi a neko spuši.
OPROSTITE SVI KOJE SAM UVRIJEDIO ,više ne pišem na ovoj temi.

peyo


Sory htio sam samo Vam pokazati moje viđenje burze,i koliko sam ozbiljan igrač.Bez ikakve samohvale.Htio sam pomoći i ostalima da zarade.Oprostite svi koje sam uvrijedio -mada ne znam zašto-sa svojim postom.Više Vam poštovani kolege neću smetati,ali sam tu.A oni koji šalju uvredljive privatne poruke………..ne znam zašto i na konto čega.Ako imate nešta osobno protiv mene slobodno mi sejavite,ali vrijeđanje je za mene neprihvatljivo,jer ni ja nikoga ne vrijeđam.
A šta se tiče LKPC,ja sam iznesao svoje mišljenje i viđenje.100 ljudi sto ćudi i svi razmišljamo drugačije.Po meni ona ide gore ponekima ide dolje ,a isto nam je to da svi ulažemo svoj novac u naše mišljenje,i neko zaradi a neko spuši.
OPROSTITE SVI KOJE SAM UVRIJEDIO ,više ne pišem na ovoj temi.

Ma nemojte svacat tako osobno!
Meni je drago da piste jer da budem iskren,ne smeta mi nista sta ste napisali osim kada se spominju KOLICINE pojedinih dionica.
Kolega peyo,sve je O.K.

kolega peyo lijepo vas molim da se uozbiljite i da nastavite pisati gdje ste stali !

Premješteno iz teme: HT (Hrvatski Telekom d.d.)



Do 298kn, na asku nema ozbiljnijeg naloga [thumbsup]

pa u tome i je kvaka
[/quote]

2008g sam kupovao LKPC po 3800 kn jer do 6000 kn nije bilo ozbiljnog naloga, čak su se vidjeli neki optimisti na 10 000 kn! Srećom došao sam na vrijeme pameti!

Premješteno iz teme: HT (Hrvatski Telekom d.d.)




Do 298kn, na asku nema ozbiljnijeg naloga [thumbsup]

pa u tome i je kvaka
[/quote]

2008g sam kupovao LKPC po 3800 kn jer do 6000 kn nije bilo ozbiljnog naloga, čak su se vidjeli neki optimisti na 10 000 kn! Srećom došao sam na vrijeme pameti!
[/quote]
U pravu ste ja svoje prodajem na 9500….hebi ga kada a sam pesimist [thumbsup] (i to vrlo skoro…bar se nadam…..:)

Mean people suck and nice people swallow!

Premješteno iz teme: HT (Hrvatski Telekom d.d.)





Do 298kn, na asku nema ozbiljnijeg naloga [thumbsup]

pa u tome i je kvaka
[/quote]

2008g sam kupovao LKPC po 3800 kn jer do 6000 kn nije bilo ozbiljnog naloga, čak su se vidjeli neki optimisti na 10 000 kn! Srećom došao sam na vrijeme pameti!
[/quote]
U pravu ste ja svoje prodajem na 9500….hebi ga kada a sam pesimist [thumbsup] (i to vrlo skoro…bar se nadam…..:)
[/quote]
Dečki moji,
LKPC nije HT !!!
Malo ste fulali u svom zanosu forum gdje će ljudi rado ćuti vaše objede.
Stoga samo jedan klik na Vaš link i svima dobro!

Premješteno iz teme: HT (Hrvatski Telekom d.d.)






Do 298kn, na asku nema ozbiljnijeg naloga [thumbsup]

pa u tome i je kvaka
[/quote]

2008g sam kupovao LKPC po 3800 kn jer do 6000 kn nije bilo ozbiljnog naloga, čak su se vidjeli neki optimisti na 10 000 kn! Srećom došao sam na vrijeme pameti!
[/quote]
U pravu ste ja svoje prodajem na 9500….hebi ga kada a sam pesimist [thumbsup] (i to vrlo skoro…bar se nadam…..:)
[/quote]
Dečki moji,
LKPC nije HT !!!
Malo ste fulali u svom zanosu forum gdje će ljudi rado ćuti vaše objede.
Stoga samo jedan klik na Vaš link i svima dobro!

[/quote]

Dečki moji,

ovako to piše:

izvor: Jutarnji list (29.01.2011.)

potencijalni ulagači u LKPC su slijedeći:

1. klanovi iz Neretvanske doline
2. bosansko – hercegovački klanovi
3. Kinezi (koji su već poslali pismo namjere)
4. američko-turski konzorcij
5. njemačke kompanije
6. ruske kompanije
7. Ne piše u tekstu, ali je Pavlović u više navrata naglasio – domači mirovinski fondovi


@PeroS
… idemo u Neum [cool]

prema tehničkoj analizi došlo je do formiranja zastavice nakon naglog padajućeg trenda (uz to pojavila se formacija dvostrukog vrha), dakle pojavila se kratkotrajna konsolidacija trgovinskog kanala i to samo potvrđuje nastavak negativnog trenda… jos uvjek je mali obujam trgovanja na ovoj dionici i zato ne tvrdim da sam u pravu ali OPREZ!

Da ako gledate zadnji rast i pad,ali ako gledate unatrag 3 mjeseca onda dobivate kontra od ovoga šta ste naveli.Meni je kratkoročno ispalo isto kao i Vama ali po analizi unazad tri mjeseca slijedi zdravi rast.Ali to su teorije,ipak bi više volio da sam ja u pravu.

peyo

New Report

Close