LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da LKPC mora ostvarivati ekstra dobre rezultate da opravda cijenu.
Ja sam je kupovao na 1450, tad mi je bila atraktivna, ali na razinama od 6000 mi je ludost kupovati, ali opet super dobro prema LKRI.

Ovo je samo moje mišljenje.

Mislim da je LKPC dobila velikog konkurenta, luku Gaženica u ZD.

Zvao sam Luku Ploče..nema još službene potvrde odgode…ali ima potvrde da je Vlada sve znala.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Poslala i ja na sve adrese koje je ravovski naveo (neki su vec i procitali mail…naravno, nisu odgovorili).
Inace, zvala sam u 9h Luku Ploče, dobila tajnicu od Pavlovića, njega nije bilo u uredu. Ona je rekla da oni ništa ne znaju i da nisu dobili nikakvu obavijest o neodržavanju glavne skupštine.

Bravo ljudi, samo dajte još, neka vide da nas ima!!
Ova naša gruda se dobro kotrlja i ako nas se skupi dovoljan broj, mogla bi ih pogodit direktno u glavu!!

Mora se dat do znanja tim ljudima da se ne mogu ovako igrati s nama ko da dijele karte za belu i naš glas ih definitivno može natjerati da do ovakvih malverzacija ne dođe. Ako ima imalo pravde u ovoj državi, uz angažman svih, doći ćemo mi na svoje, ne brinite.
A ako i poginemo u ovoj bitci, bar ćemo znati da nismo poginuli bez ispaljenog metka. Tim više što je pucanje s naše strane tek počelo!!
Kako je ono David dobio Golijata, zašto mi u novije vrijeme ne bi opet ponovili isto?

PS. Dosta bi nam išlo u prilog da dobijemo na svoju stranu nekog od fondova tko je ostao unutra, jer bi nam takav veliki igrač dao puno pozitivnih bodova na kontu. Ako netko osobno zna kojeg fond-managera kojem je stalo do ovoga, neka mu objasni našu inicijativu i predloži da nam se pridruži u istoj. Ako oni alarmiraju institucije direktno, znate što to onda znači za sve nas male..

Idemo dalje i nema predaje!

Domaći rad napravljen – Poslano na sve adrese iz posta – bilo bi dobro da i ostali se pridruže
Mislim da nas nema malo.


…mislim da prilog medija o ovoj problematici može biti dvosjekli
mač jer će apsolutno još dodatno zaplašiti ljude ali bi isto tako od
glavonja u vladi mogli dobiti i neke odgovore,a ukoliko se skupi
dovoljna medijska pažnja možda bi se tim putem nešto i dalo
promjeniti…

Bojim se da ćemo i uz HOLD biti ‘zvijezde dana’ u svim poslovnim izdanjima, a u žutim da i ne spominjem.
I dalje mislim da trebamo biti pametni i ozbiljni ulagači, koji ne podliježu panici, jer ova dionica i nije tako loša, što su, eto, i slovenski fondovi prepoznali pa se ozbiljno (navodno 12% udjela) zanimaju za nju.
Šaljem mailove. Jedan i ppred. Polančecu.

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Mislim da nebi bilo loše poslat i HANFI i ZSE mail da mali dioničari traže očitovanje vlade.
Šta ti mislis “ravovski” o prijedlogu

Pozdrav

Poštovani,

Jedan je korisnik otvorio temu namijenjenu slučaju oko Luke Ploče pa vas molim da nastavite raspravu oko možebitnih tužbi i inog nastavite tamo da ova tema ne bude zatrpana postovima podrške i negodovanja.

Thread je:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=3359&pg=1&#lastpost

Hvala!

Suricata suricatta

Lijepo izvedeno na otvaranju. [smiley15]

La vita e bella!


Mislim da je LKPC dobila velikog konkurenta, luku Gaženica u ZD.

Ne bih to nikada potvrdio jer bi tada potencijalna roba za BiH nepotrebno putovala morskim putem do ZD (bez obzira što su troškovi pomorskog nekoliko puta manji od cestovnog prijevoza) pa onda potom a/c do Ploča, Mostara, Sarajeva ili Zenice, a da o Mađarskoj i sjeveru E da i ne govorimo.
Zadarska luka neće biti ozbiljan konkurent ni LKRI, no Šibenskoj hoće. Prisjetite se da je primjerice sarajevski ŠIPAD u Šibeniku prije rata imao svoj terminal za drvnu građu i poluproizvode, ali opet i samo za ondašnje OOUR-e iz sjeverozapadne BiH (zapadno od rijeke Vrbas).
A zamislite u kakvom bi stanju bio zadarski turizam kada bi u neposrednoj blizini, 2-3 km od turističkih brodica za Kornate istovarivali rasute terete. Buka se stvara, a prašina leti…
[smiley9]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Luka Zadar ni teoretski ne može biti konkurent Lkpc-u. Ratus je 101% u pravu

Domaći rad napravljen – Poslano na sve adrese iz posta – bilo bi dobro da i ostali se pridruže
Mislim da nas nema malo.


Poslano!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close