LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

di je bid? [lol] [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Mislim da ide

1. krug- 800 (postojeci do 26.01)
2. krug 1200

Uprvom zadovoljava male

U drugom velike [cool]


di je bid? [lol] [lol] [lol]

Pa zašto bi bio na bidu i tako si rezervirao sredstva …

...


di je bid? [lol] [lol] [lol]

Moj je izbrisan bez mojeg naloga, da li je još nekomet tako bilo?

Očito je, jer se većina kupnje pobrisala.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Vidim ovdje i dalje vlada shema najlošija ocjena – najboljoj prognozi.
Samo dajte, ali LKPC ce uskoro u istinsku negativnu blokadu prema 1600 :)))
Tko je jamio – JAMIO je!

Kressho


Da, da baš fond menađeri znaju što kupuju, pa što nisu ti moderni gurui kupovali inu na 1700, ma ne pa to je za njih bilo prejeftino u datom trenutku i sad plaćaju 90% premije na tu cijenu da al sad je ina puna potencijala. Da nisu to oni isti menađeri što su tukli ingru prije "splita" po 60.000,00 kn, ili IGH pa 17.500,00 – nikad nije gužva u 16-ercu ako znaš gdje je gol.

Vidi se da si slab špekulant kada uspoređuješ kruške i jabuke …
INA je politička igra, nema previše smisla povlačiti paralele izmedju nje i klasičnog trgovanja, a mirovince i profitne fondove može uspoređivati samo teški laik.
Bolje bi ti bilo da se zamisliš kojom će se dionicom sada kada prođe javna ponuda MOL-a pozabaviti fondovi i država nam …
Da nije Luka Ploče ?
Je , malo sutra!

Kressho

Sad sam dobio info, Hanfa je naredila da se brišu nalozi na kupnji, ali poslala samo onima koji su imali naloge.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

haha ne znam zašto ste svi toliko nabrijani na tu izjavu pavlovića… ja sam je preslušao još nedavno i jasno je da se u njoj govorilo samo načelno. tko ne vjeruje nek je downloada i opet posluša što je točno rečeno…

bez obzira na to meni je ova izjava dodatno razjasnila ono što je objavljeno u 12. mjesecu… dakle…

znači ide skupština na kojoj se treba izglasati proces dokapitalizacije. uprava sama određuje raspon cijene dionice u prvom i drugom krugu na temelju neobaveznih ponuda financijskih investitora (koji bi se uključili tek u drugom krugu) kojima će raspolagati…

znači u prvom krugu određuju manji raspon cijene od te koja će biti u drugom krugu i svi će jasno dokapitalizirati osim države koja vjerovatno neće upisati svojih 20ak %..

u drugom krugu po višoj cijeni državnih 20ak % kupuju ti investitori (mirovinci, domaće firme ili netko treći) po cijeni višoj od prve, a koja je više-manje ekvivalentna njihovim neobavezujućim ponudama (ovim najvišim)… u nekom čudnom slučaju da investitori zeznu i ne upišu svoje dionice po višoj cijeni u zadnji čas malim dioničarima se vraćaju novci po kojima su preplatitli dionicu.

i to je to… ne vidim šta je tu toliko nejasno… u svakom slučaju ne vidim način da mi mali izgubimo… a pravu zaradu od ove dionice očekujem kad netko bude htio kupiti 51 %, mislim da bi se na ovoj dionici tada mogao masno omastiti brk.

a ništa, sretno svima, nek svatko ulaže tamo gdje misli da je najbolje!!!

Ima ona narodna : " treća sreća ", no ja sam nekako utiska dabismo mi postojeći dioničari od prije daleko bolje prošli da je prošla prva, a ako ne prva onda druga dokapitalizacija ,jer smo svi bili u boljim pozicijama nego sada .Ova treća je mačak u vreći i nemože me nitko ubijediti da je sve jasno, a ustvari pravo stanje stvari ćemo saznati tek na dan održavanja skupštine, a onda će već biti kasno za izlazak , ili ulazak.Nije normalno da se prospekt ne objavljuje i kaže da će se znati tek na dan skupštine.Naravno da će skupština odlučiti dali prospekt ima prolaz ili ne , no mi investitori i javnost bismo trebali biti obaviješteni makar o prijedlozima koji idu na skupštinu , a koji moaraju biti napisani više dana prije skupštine – znači oni to mogu napraviti, no iz nekog mutnog razloga to nerade !!Nije li ovo namjerna manipulacija s nama malim dioničarima da bi se eventualno pogodovalo možebitnom budućem partneru ??

pa zar prijedlog koji poslije recimo ne bude usvojen također ne bi bio špekulacija. zamisli u prijedlogu postave model da svi bježe iz dionice a kasnije odluče drugačije. ili zar više prijedloga mora biti slično???

skrpljen-spašen.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Gdje to točno piše da će cijena u drugom krugu biti viša od cijene u prvom krugu?


haha ne znam zašto ste svi toliko nabrijani na tu izjavu pavlovića… ja sam je preslušao još nedavno i jasno je da se u njoj govorilo samo načelno. tko ne vjeruje nek je downloada i opet posluša što je točno rečeno…

bez obzira na to meni je ova izjava dodatno razjasnila ono što je objavljeno u 12. mjesecu… dakle…

znači ide skupština na kojoj se treba izglasati proces dokapitalizacije. uprava sama određuje raspon cijene dionice u prvom i drugom krugu na temelju neobaveznih ponuda financijskih investitora (koji bi se uključili tek u drugom krugu) kojima će raspolagati…

znači u prvom krugu određuju manji raspon cijene od te koja će biti u drugom krugu i svi će jasno dokapitalizirati osim države koja vjerovatno neće upisati svojih 20ak %..

u drugom krugu po višoj cijeni državnih 20ak % kupuju ti investitori (mirovinci, domaće firme ili netko treći) po cijeni višoj od prve, a koja je više-manje ekvivalentna njihovim neobavezujućim ponudama (ovim najvišim)… u nekom čudnom slučaju da investitori zeznu i ne upišu svoje dionice po višoj cijeni u zadnji čas malim dioničarima se vraćaju novci po kojima su preplatitli dionicu.

i to je to… ne vidim šta je tu toliko nejasno… u svakom slučaju ne vidim način da mi mali izgubimo… a pravu zaradu od ove dionice očekujem kad netko bude htio kupiti 51 %, mislim da bi se na ovoj dionici tada mogao masno omastiti brk.

a ništa, sretno svima, nek svatko ulaže tamo gdje misli da je najbolje!!!

Dobar post, tako nekako i ja razmišljam. [thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close