KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas započinjem s kupnjom KSST-a. ( cca 300-njak komada ) Nadam se prikupiti ih za 3-5 dana.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Nada je Majka svih zaheba[emo_smijesak][emo_namigusa]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Danas započinjem s kupnjom KSST-a. ( cca 300-njak komada ) Nadam se prikupiti ih za 3-5 dana.

Potegni do 550 i to je to! Čemu čekat?!
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Čemu čekati ? Ima 21000 razloga za to, u donekle konveretibilnoj valuti [emo_smijeh][emo_novac]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Novaca imam a s novcem možete kupiti kad hoćete a bogme prodati ne možete jelda ?
Ali ne bojte se 200.000 kuna je spremno a ako će cijena otići visoko svejedno mi je po 500 ili 550 dati za dionice.

E pa Đuro ima tešku ruku.

http://www.european-times.com/sector/kastelanski-staklenici/

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


baš me interesira, šta sad? Hoće se kupnja povući nakon ovog prekrcavanja ili?

Hoće! [emo_smijeh]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Ja kupujem polako ali sigurno …….. današnji plan cca 50-tak komada ali ako promet bude veći onda 150 ide meni…..

E pa Đuro ima tešku ruku.

mogu li dva pitanja?
1. pa je li stvarno ove naivne drukove uopće netko čita?
2. da li vi što drukate, kao nizom ovi gore, vjerujete da netko uzima novac i povođen vašim drukom kupuje odnosno prodaje recimo ovu hartiju.

molim da mi odgovorite na privatne poruke.hvala.

p.s. autor je imao po 740 Kn skoro 200 komada i izašao na 600 uz fini fini gubitak. trenutno je u OPTE po 7 i nada se bogaćenju.

To nije tako jer na bubanj ide nešto što propada, a Vlada će prodavati tvrtke uz procjene međunarodnih stručnjaka po tržišnim cijenama. Sve kako bi smanjili deficit.
Vaš link …

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Nema kupnje, znači, slijedi prodaja…
razina 500 baj baj
[emo_beztona]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

@minibar
tko kaže to?

cash je cash,a sve ostalo je sex!

New Report

Close