KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čestitam prodavačima na 54x…kak zgleda idemo opet ispod 500.
Sve kaj je lepo kratko traje.
[emo_vrtimise]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

sad je maloprije bio 50ak tis na prodaji…eee da je bio mudar mogao se sjurit po onom na kupnji fejkeru..to bi bio dozivljaj [emo_smijeh]
to bi bila burza a ne ovak..


Čestitam prodavačima na 54x…kak zgleda idemo opet ispod 500.
Sve kaj je lepo kratko traje.
[emo_vrtimise]

Prerano si prodao za burek…trebaš se naučiti strpljenju [emo_smijeh]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Mislim da je ovo opet onaj vrabac, kanarinac, šta je već, nešto muljao danas sa ksst?

Uh, od kada nisam pratio ovu dionicu i ovaj forum/topic. Vidim da se ništa nije promijenilo, kako na burzi, tako i ovdje. [emo_smijeh]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Devet naloga po jednu dionicu na prodaji, jadan pokušaj zadržavanja.
Mislim da je čak i kažnjivo.

Polako kolega ajkulazg…gdje vam se zuri…vidite da jos ima onih koji su sretni kad prodaju po 500…

Pozdrav

svi smo mi Crobex



Čestitam prodavačima na 54x…kak zgleda idemo opet ispod 500.
Sve kaj je lepo kratko traje.
[emo_vrtimise]

Prerano si prodao za burek…trebaš se naučiti strpljenju [emo_smijeh]
[/quote]

Izgleda da sam trebal i prije….
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

teško mi i pobrojat kolko je na kraju otišlo komada po prodaji (cca. 200, ili?), al čini mi se da sutra nikak nebu dobro. Možda se (po)vratimo na 44x…
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

KSST opet zvijezda dana, rast prosječne i zadnje cijene na vrlo velikom prometu.
Obrazac za daljnji rast je ispunjen, uz vijesti da je na spisku za privatizaciju.
Žalim tko nije iskoristio priliku za kupnju na ovoj dnevnoj korekciji, ovo će svaki dan biti sve skuplje.

Ljudi pa koja je ovo cijena??? Ruše je 8 mj!!!
Sad bih trebao biti sretan sa 500 kn po dionici!!!

Kolega Golubv je lijepo napisao uz sve moguće krivine na KSST oni i dalje vrijede bar 3500 kuna po dionici. Ako ide privatizacija izvanredno, ako ide stečaj vrlo dobro. Državi gori i ispipava se javnost za prodaju apsolutno svega, EU je jako blizu,a ako će se nešto kupovati kupovati će se ono što je na jadranu, turizam je jedna od rijetkih profitabilnih grana,a koliko sam skužio i ZL Split bi trebala u privatizaciju.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Jedan dan me nema a vi rasturili KSST[emo_zacudjen]…..i sad mnogi misle da je kraj a nije ni počelo. Prije nek se ovaj pametan fond odlučio prodati ovu neplodnu zemlju – makiju, bili smo na 720 bez da je bio vani spisak firmi koje idu na bubanj.
Palo je samo zato jer smo svi vidjeli i znali koliko imaju i kupovali smo isključivo na bidu…zašto dati više kad može manje, valjda smo nešto i naučili u ovoj preskupoj školi[emo_smijesak]
Ponovit ću samo jednu stvar – država je 1m2 zemljišta uz samu pistu (koja stvarno nikome drugome ništa nebi značila) obračunala po 1000kn. Nek se javi onaj tko misli da će Linić nekom drugom dati jeftinije. Jer ako moj susjed proda parcelu do moje po 100€/m2 a ja nakon toga moju tobože po 70€ taj isti Linić će reči – pišite vi koliko hoćete ali mi već imamo formiranu cijenu za taj kvart….i porezna neće priznati moju cijenu nego će opaliti porez po susjedovoj…
Što bi rekli ovi iz ZL Split kad bi netko dobio jeftinije….? Tko se usudi igrati?

ps: da nebude zabune 1000kn za m2 ne znači 1000kn za dionicu….ne usudim se ni napisati cifru da me ne razapnu za navlačenje.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close