KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo i ja se vratio malo pročitat unazad, hahaha. [emo_smijeh] Bolje da nisi ništa potencirao.

* Privatna poruka kolega golubv, prema meni i vjerojatno ostalim članovima dioničarima KSST, cijena 2500-2600 kn.

Znači, osim što si dokazano jedan od najgorih investitora na svim hrvatskim forumima, nije te sramota ni javno prenositi privatne poruke.

Dno dna si ti, moj prijatelju spajdi. Sve što si izgubio, zaslužio si.

Zabrijem na dionice s vremena na vrijeme, čini mi se kako se situacija razvija da će ih prije moj mali prodat nego ja, a Vi ljudi prosipate žuč, iznosite prljavi veš, a ovo tone iz tjedna u tjedan! Već sam preko 60% u crvenom ovdje i ne dam se, lijepi Vam pozdrav svima za kompjuterima![emo_smijesak][emo_cool]

pišem samo na dionicama koje držim..


ja san iz Kastili, nije Penga kriv ako su neki radnici pokvareni i nerade, kaubojstina, bolovanja, krade. kriv je sustav i cila vlast a u konacnici vlast je izabra narod, vlast je kreirala sustav(uhljebljenje, nerad, neodgovornost) – daklen kriv je narod, mi svi i svi snosimo i snosit cemo posljedice takvog stanja.

A tko zastupa dioničare? Penga. Dakle na njemu je da posloži stanje u kompaniji, otpusti one koji su na neopravdanom bolovanju, koji kradu. Nije problem uvesti reda u tvrtku, samo treba volje. Ja ne tvrdim da je on kriv za sve, al on ima instrumente u svojim rukama. Dvije su mogućnosti, nesposoban ili namjerno nesposoban. Koja god da je, opravdanja nema.
Pritišće li ga tko iz vlade ili audia? Pa sad kad smo osudili bivšeg premijera samo treba sve na konferenciji reći.

Zastupanje dionicara?Dok drzava ima 80%+ dionica ove tvrtke nema ovdje kruva ni s upravom ni s radnicima, a ni s tvrtkom te ni s dionicama.-DOKAZANO u 20 godina.Sto napraviti.Drzava po meni MORA pustiti u prodaju vecinski paket-recimo 40000 dionica npr po 2500 kn te dalje smanjivati ,recimo tjedno po 100 kn cijenu. Tako bi se nasla realna cijena firme.Iz paketa koji je ostao u Drz. Portfelju trebaju se ispostovati obveze prema radnicima ako su ostale.
Mislin da je prijedlog nacelno dobar, mozda bi se mi mali dionicari s ovakvim prijedlogom trebali obratiti premijeru?osobno znam da za ovu firmu ima interesanata i iz z Australije.
Ovaj moj prijedlog je u naravi temelj kapitalizma i pravog a ne spekulativnog dionicarstva:ulazem i brinem se za ulozeno te naposlijetku svi profitiramo, i Drzava i radnici i dionicari svi osim nesposobnih.


Znači, osim što si dokazano jedan od najgorih investitora na svim hrvatskim forumima, nije te sramota ni javno prenositi privatne poruke.

Dno dna si ti, moj prijatelju spajdi. Sve što si izgubio, zaslužio si.

Kako misliš sve što sam izgubio? [emo_smijeh] Nisam ja luzer kao ti. Poznat si po pušenju na burzi, neuspješnim navlačenjima, uvlačenjem u onu stvar dotičnom investitoru, bez uspjeha normalno, itd.

Ja sam se ispričao golubu, pogriješio sam i priznao, istina. Međutim, ovo što sam ja napisao nije nikakva tajna, jer je i sam golub nekoliko puta na temi to opisivao, zato sam se uhvatio samo tog dijela. Znam ja daleko više o golubovom investiranju u ksst, ali to ne iznosim i neću nikad, jer to nije moja stvar. Usput, ja sam uvijek bio fer na temi staklenici i prenosio sve bitne vijesti koje sam znao, za razliku od tebe, uvlakawski.

Čitao sam puno gorih stvari od tebe na drugom forumu, bez isprike članovima, kako tebe nije sram tu prozivati po forumu, luzeru.

Golube, tebi isprika još jednom. A ti uvlakawski, razguli.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Zastupanje dionicara?Dok drzava ima 80%+ dionica ove tvrtke nema ovdje kruva ni s upravom ni s radnicima, a ni s tvrtkom te ni s dionicama.-DOKAZANO u 20 godina.Sto napraviti.Drzava po meni MORA pustiti u prodaju vecinski paket-recimo 40000 dionica npr po 2500 kn te dalje smanjivati ,recimo tjedno po 100 kn cijenu. Tako bi se nasla realna cijena firme….

Sa nekih odokativno 3-4000 komada je srusena cijena sa 1700 na 513 u niti 10 mjeseci.Sa iducih 5000 komada cete je srusit na cca 130 ako ostane isti trend,a sa dodatnih 35000 komada cete je zatuci u minus tj. prodavatelj ce trebat placat kupcima da uzmu dionice. Ne lezi mi bas ova ideja koju zastupas.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

pa necemo se sada svadjati i vrijedjati

svi smo nervozni zbog ovog pada. Dodje mi nekada da sve rasprodam i ne vratim se, a onda se sjetim kako sam najcesce pusio zbog odustajanja korak do cilja.

Nemojte dopustiti da izgubite zivce zbog trenutne situacije.
Hebiga svi smo mi daleko od plusa, ili bar vecina sa mnom na celu.
Godinama kratim, ulazim, izlazim, pokusavam nesto, na jednoj strani zaradim na tri gledam potop. Vise ni sam ne znam…, ali mi ne pada na pamet kriviti druge za moje rezultate. Ne treba prozivati druge, najcesce je ono sto izgleda kao druk, ustvari odraz zelje. I treba kriviti sebe ako se povedemo necijim misljenjem, a ne svojim.
Imam ksst, mozda i vise nego sto bih u ovom trenutku zelio, ali sto ces…
Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju, nego zamolba da ne kvarimo ionako ne veselu situaciju.
Svi znamo da ce jedan dan poceti oprezno kupnja, a onda vijest i preskakanje jedni drugih. Mi pacenici cemo se samo smijuljiti i sjetiti se sto smo sve morali pretrpiti.
Tko hebe novce…


Golube, tebi isprika još jednom. A ti uvlakawski, razguli.

“Duboka rijeka neće se zamutiti ako u nju baciš kamen. Tako je i sa čovjekom. Ako se čovjek ljuti zbog uvreda, onda on nije rijeka već bara.” – Tolstoj [emo_palacg]

[emo_smijesak][emo_palacg]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kolega frankie, pogresno razmisljate.Da se pusti u prodaju cca 35000 dionica jos tada bi neki zesci igraci ili fondovi mogli razmisljati o preuzimanju firme.npr Todoric. Recimo 35000+30000,cca 65000 po 1500 kn ukypno 14milijuna eur za 600000 kvadrata -smijada .

kamo bid nestade?
[emo_beztona]

Svima do nove godine….a ostalima poslije nove….[emo_vrtimise]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Kolega frankie, pogresno razmisljate.Da se pusti u prodaju cca 35000 dionica jos tada bi neki zesci igraci ili fondovi mogli razmisljati o preuzimanju firme.npr Todoric. Recimo 35000+30000,cca 65000 po 1500 kn ukypno 14milijuna eur za 600000 kvadrata -smijada .

Skupo ti je to za Todorica.On je navika kupovat po kunu od svih hrvatskih Vlada pa ce i vjerojatno od ove.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close