KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@golub… kontekst je na množini…

DAJ PET !!!


mene je dobro zasmetalo što je dot.gospodin Golub cilo vrime druka za rast dionice a ujedno i prodava non stop.-to je sramotno.

Lijepo sam vam govorio da on prodaje. Tamo gdje on ulazi treba bježat glavom bez obzira. Njemu kao da je Čačić dao pare da sruši ksst, kako bi ga što jeftinije mogao nekome prodati/pokloniti. Kupuje po 1200, priča da vrijedi 2500, pa prodaje po 600??? Budimo iskreni, na burzi se ponaša kao da nisu njegovi novci. Ne kontam?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



mene je dobro zasmetalo što je dot.gospodin Golub cilo vrime druka za rast dionice a ujedno i prodava non stop.-to je sramotno.

Lijepo sam vam govorio da on prodaje. Tamo gdje on ulazi treba bježat glavom bez obzira. Njemu kao da je Čačić dao pare da sruši ksst, kako bi ga što jeftinije mogao nekome prodati/pokloniti. Kupuje po 1200, priča da vrijedi 2500, pa prodaje po 600??? Budimo iskreni, na burzi se ponaša kao da nisu njegovi novci. Ne kontam?
[/quote]

Znamo mi da ti ne kontaš[emo_zloban]….ti si kupovao moje po 2550 i onda meni prodao po 850[emo_zloban]. A kad si kupovao po 2550 pisao si da burza nije za mene…..kontaš?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Da.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

golube virujes u privatizaciju po nominali – 2,5 kKn i usput izlazis …[emo_namigusa] …

[emo_naivan]

@parchy

S obzirom da je danas cijena 600 već se moj djelomični izlaz pokazao dobrim potezom. A vjerujem da ćete je još više rušiti pa će moj ponovni ulaz biti jako povoljan. Kad sam prodao 150 komada smatrao sam da će me povratak (koji sam također najavio) skuplije stajati i to sam ukalkolirao u moj plan pa mi ovaj dalnji pad cijene ide na ruku.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Je golube je


S obzirom da je danas cijena 600 već se moj djelomični izlaz pokazao dobrim potezom.

Odličan potez, fenomenalan. [emo_palacg]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

I najveći optimista kolega prorok je digao ruke od ove šikare[emo_palacd]

kad se sjetim bisera koji su govorili da su iz kasteliti i da dobro poznaju poslovanje, bio je znak za kraj


golube nisi mi izanalizira graf ksst i slrs… sve drugo jesi.

Grafovi su za naivce….probaj pitati spidermana, možda on to konta[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

a ti golube samo prićaš o onome o čemu želiš. nisi fer.

New Report

Close