KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Golube sta mislis jel bude ta privatizacija uskoro?


Golube sta mislis jel bude ta privatizacija uskoro?

Svima je jasno da ja mislim da privatizacija bude. Kada i po kojoj cijeni to mislim da nitko nezna ali ja sam siguran da neće biti niža od nominalne.Ako ovako ostane još mjesec dana ja kupujem nazad ove žrtvovane dionice koje sam prodao.
Nije nagovor na ništa, samo sam odgovorio na kulturno postavljeno pitanje[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

po 550??


Dobrano je prošlo 10:00 kad se on "predomislio". Ako se toliko kocka s "teško stečenim dionicama", onda znaš koliko mu vrijede, kad ih je spreman prodati po višegodišnjem minimumu.



Golube sta mislis jel bude ta privatizacija uskoro?

Svima je jasno da ja mislim da privatizacija bude. Kada i po kojoj cijeni to mislim da nitko nezna ali ja sam siguran da neće biti niža od nominalne.Ako ovako ostane još mjesec dana ja kupujem nazad ove žrtvovane dionice koje sam prodao.
Nije nagovor na ništa, samo sam odgovorio na kulturno postavljeno pitanje[emo_smijesak]
[/quote]

da tako i ja mislim da bude samo se pitam kad…nista nam ne preostaje nego da cekamo i cekamo i cekamo [emo_kuna]


Recite šta hoćete, ali imam osjećaj da golub ponovo pretače odavde nazad u SLRS? Nekako mi je ovo previše slučajno, promet i sve? Ako je, onda je kandidat za ulagača godine. Sigurno će ispaliti neki svoj pametni komentar.

S obzirom da moj komentar nikako ne može biti pametniji od tvojeg ja se dobrovoljno odričem prava na komentar.
Kad nakon T+3 ljudi shvate koliko si naivan i opsjednut mojim likom komentar neće biti potreban.

ps:ako želiš mogu ti poslati sliku
[/quote]


…Ako ovako ostane još mjesec dana ja kupujem nazad ove žrtvovane dionice koje sam prodao…

Ok, sad mi možeš poslat sliku. [emo_palacd]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Recite šta hoćete, ali imam osjećaj da golub ponovo pretače odavde nazad u SLRS? Nekako mi je ovo previše slučajno, promet i sve? Ako je, onda je kandidat za ulagača godine. Sigurno će ispaliti neki svoj pametni komentar.

S obzirom da moj komentar nikako ne može biti pametniji od tvojeg ja se dobrovoljno odričem prava na komentar.
Kad nakon T+3 ljudi shvate koliko si naivan i opsjednut mojim likom komentar neće biti potreban.

ps:ako želiš mogu ti poslati sliku
[/quote]


…Ako ovako ostane još mjesec dana ja kupujem nazad ove žrtvovane dionice koje sam prodao…

Ok, sad mi možeš poslat sliku. [emo_palacd]
[/quote]

Napisao si da kupujem SLRS. Fulao si kao i uvjek…kao kad si od mene kupovao KSST po 2550 a onda prodao meni nazad na 850. I sad se još pozivaš na taj post gdje tvrdiš da kupujem SLRS. Nešto s tobom definitivno nije kak treba biti[emo_ooooo]
Dakle NISAM kupovao SLRS,niti jednu jedinu ali tko će to tebi objasniti? Ako želiš dalje komunicirati samnom možemo na iskrici[emo_namigusa]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

E, j e b a te traktor Golube…

A moga si lipo na PM pa ti kupim dionice po 750, ti kupiš veći traktor i od mene uzmeš nazad po 800…

ALI NE…moraš ti po svome….

skoro se pitam, na kojem si brokeraju, sigurno ne na onome koji ti konstantno izračunava cijenu dionice….tvoj pamti samo zadnju ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


E, j e b a te traktor Golube…

A moga si lipo na PM pa ti kupim dionice po 750, ti kupiš veći traktor i od mene uzmeš nazad po 800…

ALI NE…moraš ti po svome….

skoro se pitam, na kojem si brokeraju, sigurno ne na onome koji ti konstantno izračunava cijenu dionice….tvoj pamti samo zadnju ?

Eto vidiš na što bi ti mene nagovorio, da uzmem veći traktorić[emo_vrtimise] U nasadu Borovnice i Aronije treba ti što manji traktor – voćarsko vinogradski, optimalna širina 110cm i ne duži od 300cm…ali opet treba biti što teži da nosi prskalicu uzbrdo bez da padne na dupe. Takvih nema puno, ili je mali pa ima 1000kg ili je teži al je onda pre širok….kužiš nee???

Ja našao optimalnog (1300kg) i to me koštalo 150 dionica KSST (PLAČKO) Ali ako naši mini-stari nastave puževim tempom kao do sad stignem ja to vratiti[emo_smijesak]

ps. uzet ću tvoje po 800, no frks…

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


…Fulao si kao i uvjek…kao kad si od mene kupovao KSST po 2550 a onda prodao meni nazad na 850…

Ja kupovao od tebe KSST po 2550 i prodavao ga opet tebi po 850??? I onda sa mnom nešto nije u redu, ahahahahah. Znam, nije lako biti pravi luzer i praviti se ispred forumaša kao veliki investitor.
Kupio si traktor? I bolje da se baviš poljoprivredom, jer sa ulaganjem stvarno nemaš blage veze. Drž se ti lopate. [emo_palacg]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Golube nemoj ljude plasit sa tih 100 kom…[emo_smijeh]

opet je netko “htio prodati” 100 kom po 630 do 9.58 aonda se ipak nekako predomislio i maknuo nalog…[emo_namigusa]

ako je golub izlazio na 620-666 Kn ovih dana … sljedećih dana ode dionica na 720-790, mozda i do 1200. Samo neka par ljudi drmne po 20 000 i eto njega unutra opet sa 150 x 650 to je 100 000. Nemoj se golube ljutit ali ovi scenarij nisan moga neispalit. Ujedno u Kastelima se naveliko u tvrtci radi.Stigla su stakla za gornji pogon, radnici sljakaju. Stecaj odbacen, dugovi nula. Još da je privatnu upravu dovest ili privatizirat. Mislin da bi fer / realna cijena bila 2500 što je ravno nominalnoj u nekakvnom zaletu pohlepe otisla bi i do 5000 di je nekoć i bila

New Report

Close