KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Možda sam malo pristran, ali izgleda mi da više nema većih količina na prodaji ( barem ne do 300 kn ).

Moj komentar je ovo. Nema vecih kolicina na prodaji do 300.Niti 500 komada danas. Jednostavno ovdje ne mozes skupit znacajniju kolicinu jeftino je li tako kolege? Ali puno je ulagaca ovdje sto su nekoliko puta ulazili ispod 500 i izlazili po 10terostrukim iznosima. To su ulagaci sa poslovnoga.Oni nikada ne gube,a i ako gube imaju odliku da brzo zaboravljaju pa su opet na dobitku. Kao sto sam jutros napisao i bivao obrisan. Dobro je dok samo Vlado izlazi.Odluci li Mato izac pitaj Boga gdje ce cijena,ali gore nece to je sigurno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



Možda sam malo pristran, ali izgleda mi da više nema većih količina na prodaji ( barem ne do 300 kn ).

Moj komentar je ovo. Nema vecih kolicina na prodaji do 300.Niti 500 komada danas. Jednostavno ovdje ne mozes skupit znacajniju kolicinu jeftino je li tako kolege? Ali puno je ulagaca ovdje sto su nekoliko puta ulazili ispod 500 i izlazili po 10terostrukim iznosima. To su ulagaci sa poslovnoga.Oni nikada ne gube,a i ako gube imaju odliku da brzo zaboravljaju pa su opet na dobitku. Kao sto sam jutros napisao i bivao obrisan. Dobro je dok samo Vlado izlazi.Odluci li Mato izac pitaj Boga gdje ce cijena,ali gore nece to je sigurno.
[/quote]
Potpuno je nevažno da li netko od nas (malih dioničara) kupuje, prodaje ili prebacuje dionice sa jednog računa na drugi.
Postoje tehnike trgovanja kojima se cijena diže, ili spušta, ili umjetno održava onda kada bi realno trebala rasti ili padati. Na nelikvidnim dionicama je svaka od tih manipulacija dosta jednostavna.
Kod KSST je bitno da konačno rješenje ovisi o samo jednom igraču.
Pričekajmo njegov potez.
Pozdrav.

Aha ok. Znaci sad kad se istrgovalo skoro 500 komada,a do 300 nije bilo nista sada je to trgovanje sa jednog racuna na drugi. Ja bi trgovanje na ovoj dionici uveo kao lektiru za ulagace jer ovdje se mogu naucit tehnike trgovanja. Ovu danasnja tehniku trgovanja ja bi nazvao npr. tko zadnji magarac.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://www.jutarnji.hr/oligarsi-zele-23-turisticka-projekta-u-hrvatskoj/1223007/

Malo njih se raduje rusima bar trenutno …al zdrava konkurencija je dobrodošla

DAJ PET !!!

Opa, počelo se trgovati ,
netko nešto zna ?
Možda se bliži uspješna PSN ?

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA


Opa, počelo se trgovati ,
netko nešto zna ?
Možda se bliži uspješna PSN ?

Kao i inače, uvijek netko nešto dozna, a šira javnost posljednja.
Očekujem turbulencije – bilo pozitivne ili negativne – u narednim danima. Obično to ovako krene, malo jačim nalozima na kupnji, pa se svi pitaju što se događa.
Na ovoj dionici dao bih pola vrijednosti iste za konkretnu informaciju!

PLAN UPRAVLJANJA IMOVINOM U VLASNISTVU RH U 2015

8. Kastelanski staklenici – prodaja nakon okoncanja predstecajne nagodbe (str 220)

“Po nalogu nagodbenog vijeca trenutacno je u tijeku izmjena Plana operativnog i financijskog restrukturiranja…Vezano uz navedena drustva CERP ce u suradnji sa nadleznim Ministarstvima poduzimati sve aktivnosti u okviru zakonskih propisa s ciljem okoncanja uspjesne provedbe predstecajne nagodbe.(str 223)

http://www.duudi.hr/wp-content/uploads/2014/10/PLAN-2015-za-WEB-09-10-2014.pdf

Pozdrav

svi smo mi Crobex

PLAN ZA 2015. STR.220.

1. Badel 1862 d.d. Zagreb
2. Borovo d.d.Vukovar
3. Dalma d.d. Split
4. Hotel Medena d.d. Seget Donji
5. Imota d.d. Donji Proložac
6. Hoteli Podgora d.d. Podgora
7. Hoteli Živogošće d.d. Živogošće
8. Kaštelanski staklenici d.d Kaštel Štafilić
9. Orljava d.o.o. Požega
– prodaja nakon okončanja postupka predstečajne
nagodbe odnosno nakon okončanja radnji koje
slijede nakon postupka predstečajne nagodbe

PLAN ZA 2015. STR.223
Također, ističemo trgovačko društvo Kaštelanski staklenici d.d. Split, u kojem je
započet postupak predstečajne nagodbe, te će se restrukturiranje izvršiti sukladno
odredbama Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi. Po nalogu
Nagodbenog vijeća, trenutačno je u tijeku izmjena Plana operativnog i financijskog
restrukturiranja.
Vezano za navedena društva, CERP će u suradnji s nadležnim ministarstvima,
poduzimati sve aktivnosti, u okviru zakonskih propisa, s ciljem okončanja uspješne
provedbe predstečajne nagodbe.

http://www.poslovni.hr/forum/tema/ksst-kastelanski-staklenici-dd-2066?page=562#post_1555542

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Koja je ovo nepravda.Golub je za prodaju navija 2 godine i na kraju je nije doceka. Da je bar jos misec dana osta u dionici.Gotovo je sa kastelanskim pomama ima bit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Lijepo je vidjeti kako se kupnja slaže iznad 300 kuna. Ovaj komentar nije nagovor na kupnju niti na prodaju. Više je motivacija i poticaj da izdržimo nama koji smo već neko vrijeme u ovoj dionici. A svatko za sebe sam odlučuje.

Predstacajni plan objavljen na Fini.
Javna uprava potrazuje 3,1 mil kuna, Financijske institucije 1,22 mil kuna i ostali 2,6 mil kuna…Otpis svima 50% i ostaje za namiru nekih 3 i pol mil kuna…sitnica 🙂
Drzava..vodovod..cerp…ukupno 54 mil kuna…svrstani u razlucne i osigurane hipotekom…znaci ide prodaja .

Pozdrav

svi smo mi Crobex

I šta sad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DAJ PET !!!

A sta bi vi kolega ?…

Sad cekajte da se odredi datum kad ce se glasat o predstecajnoj nagodbi..u koliko prodje…cekajte duudi da raspise natjecaj s pocetnom cijenom…u medjuvremenu mozda bude sazvana skupstina..izaci ce financijiski izvjestaji…sijat ce sunce i padat kisa…negdje snijeg…strpljenja i cekajte gdje jeste…prodajte ako mislite da sve ide u stecaj ili kupujte ako smatrate da vrijedi vise.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Mislim da stečaj ne možeš pokrenuti kad ti je imovina veća od dugova ….. a svi znamo da je ovdje u najmanju ruku razlika dvostruko veća

DAJ PET !!!

Svi znamo da se u ovoj drzavi može sve….pa i to
…naravno ako si na pravom mjestu.

New Report

Close