KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


– Nema privatizacije strateški važnih poduzeća,

– gospon Golubv, moje mišljenje je kako je KSST jedno od strateški najvažijih poduzeća.
– koliko su nam važni nafta, plin…
– još važnije su nam rajčice, pome, pomiduri, paradajsi, tomato…
– probajte zamisliti ljeto bez tih gore nabrojanih proizvoda, zar to nisu strateški najvažniji proizvodi nama kao turističkoj destinaciji.
– bez plina se može, ali bez šalše se ne može.

– I love this game.
Pozdrav !

pome, pomiduri, paradajsi, tomato…

Ja od toga poznajem samo paradajs-z..a za ostalo nikad čuo[emo_zacudjen][emo_zacudjen]……da to nije neki novi deterđent???[emo_zacudjen]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



– Nema privatizacije strateški važnih poduzeća,

– gospon Golubv, moje mišljenje je kako je KSST jedno od strateški najvažijih poduzeća.
– koliko su nam važni nafta, plin…
– još važnije su nam rajčice, pome, pomiduri, paradajsi, tomato…
– probajte zamisliti ljeto bez tih gore nabrojanih proizvoda, zar to nisu strateški najvažniji proizvodi nama kao turističkoj destinaciji.
– bez plina se može, ali bez šalše se ne može.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Koleginice aj pogurajte cijenu do 600kn da Vam iskipam svojih 40kom.
Meni dosta 50%. [emo_palacg]

http://www.kastela.com

http://www.kastela.com/vijesti/kastela/113-kastelanski-staklenici-u-problemima

Evo malo vijesti pa čitajte.

Zašto da ulažu proizvodnju koja nikad ništa nije zaradila?? Samo zato da bi jedan skladištar bio sretan jer i dalje može drijemati na radnom mjestu? Gotovo je s tim, firma je na listi za prodaju i svako ulaganje u staklenike je bacanje novca. Paladin radi to što mu je naređeno da radi, da rastjera radnike i zaustavi proizvodnju koja 18 godina proizvodi gubitke. Protiv sam bilo kakvih ulaganja osim isplate otpremnina i plačanja zaostalih obveza. Želim brzu propast firme i prodaju zemljišta nekome tko ima viziju što s tim dalje raditi.

Cijena dionice KSST je ispod likvidacijske vrijednosti i to je sve što me zanima[emo_palacg]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Sukladno čl. 424. Pravila Zagrebačke burze, Burza je razvrstala izdavatelja Kaštelanski staklenici d.d. u Segment promatranja radi neprovjerenih medijskih napisa o mogućem stečaju društva

Pitanje je samo trena kad će krenuti lavina…..

http://www.zse.hr/default.aspx?id=46673

ZAGREBAČKA BURZA d.d.
Odjel tržišta
10000 ZAGREB
Ivana Lučića 2a

15.07.2013. 554 /13/MP/DA

PREDMET: očitovanje na Vaš upit od 15.07.2013.

Poštovani,

vezano za Vaš upit od dana 15.07.2013., koji se odnosi na tvrdnje iz članka u Slobodnoj dalmaciji objavljenog istoga dana, ovim putem odlučno demantiramo navode iz članka gdje se tvrdi da se Kaštelanski staklenici d.d. nalaze pred stečajem.

O bilo kakvim novim ili promijenjenim materijalnim činjenicama na vrijeme ćemo Vas obavijestiti.

S poštovanjem,

UPRAVA
Marijo Paladin, dipl.ing.kem.teh.

@kvart

Ovo ti nikako ne paše….spreman si na bidu za lavinu[emo_zloban]….a segment promatranja si izmislio na brzinu[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@kvart

segment promatranja si izmislio na brzinu[emo_zloban]…pazi, u laži su kratke noge…

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@golubv

Nije izmislio:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=46672

Nisam baš sasvim siguran tko ovdje laže i obmanjuje javnost…..

Svi mogu lijepo vidjeti da je dionica od danas u segmentu promatranja na ZSE (a lijepo piše i zbog čega)…..a ti i dalje pjevaj borbene. [emo_smijesak]

Nije u segmentu promatranja, nema znaka…znači da su ga maknuli ako je bio postavljen u 10h jer su dobili demanti od uprave. Inače meni je jako žao što već nisu legli….[emo_mrgud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Onda mi gledamo dvije različite stranice zse.hr [emo_smijeh]

Kod mene (u ovom trenutku) i dalje sve lijepo piše
(pod novosti trgovanja…..jedina danas nadopuna vezana uz segment promatranja)

Ja ne gledam stranicu ZSE nego MONITOR ZSE, nekadašnji MOSTIĆ i na njemu skoro pa pola dionica ima žuti trokuk koji znači segment promatranja. KSST nema znak upozorenja (žuti trokut) pa prema tome nije u promatranju. ZSE MONITOR prikazuje realno vrijeme u sekundu. NEMA ZNAKA UPOZORENJA….nije u segmentu promatranja. Ako je bila u 10h neznam ali sada nije.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Mislim da je direktor potpuno u pravu naime oni nisu pred već u STEČAJU. Naime prema Zakonu ispunjavaju sve uvjete za stečaj pa bismo pravno mogli reći da su u stečaju.
Nadam se da ste sačuvali novac za crne dane, upravo se naoblačilo.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Znači još nisi skupio da uletiš u top 10 pa malo seruckaš[emo_naivan]….pročitaj svoje postove od prije mjesec dva i pokrij se po ušima. Sjeti se i Badela i tvog baljezganja kako je to super prilika.

Koje to točno uvjete ipunjavaju? …malo pojasni ipak si ti pametan dečko…[emo_plazi]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close