KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da jesam al sam jos bil tada mali.

@prorok, ne brini, jednom ćeš već pogoditi… 😀

Target je 350-400.
Tu ja ulazim

Dno je 800,700,600. Daj ljudi budite realni tko će kupiti sljedećih 2000-3000 komada. Golub, Prorok, 100 malih?

A gdje su braniteljske što se otpuštaju svaki dan……nitko ne zna,e znat ćete znat [bye]

kao na svim dionicama stalni ista navlačenja gore ili dole….sad odjednom imamo 2000-3000 km na prodaji…a recimo za dva tjedna objave natječaj onda će isti ili slični likovi pisati nema niti 1000 kom na prodaji do 5.000 kuna i sl. ….ili target je 350-400 ili 4000-5000 …želje onih koji bi htjeli kupiti ili onih koji su kupili [tongue]

Moj savjet vam je da ne donosite odluke koje ste donjeli čitajući forume.

Ovdje ćete se samo krivo naučiti i postati paničari.

Forum je samo razbibriga i razmjena mišljenja.


kao na svim dionicama stalni ista navlačenja gore ili dole….sad odjednom imamo 2000-3000 km na prodaji…a recimo za dva tjedna objave natječaj

a šta i da objave po 3. put natječaj? šta misliš da bi se puno novih budala upecalo? već su ljudi 2 puta gadno ovdje popušili s natječajima na koje se nitko nije javio, tako da sad i na hladno pušu…tko je kupovao po 3000-4000 kn taj je žestoka pušiona i nikad neće te pare vratiti!
a k tome račun firme je blokiran, radnici štrajkaju + jedan forumaš i supruga imaju oko 500 komada i sad ih lije hladan znoj kad vide kamo ovo vodi i jedva čekaju zbrisat van
[bye]

a sto kolega ako 3 put dode kupac*???????????

Jadno kad netko osjeti potrebu da nešto napiše na temi a nema tri čiste. Pa tako očekuju treći natječaj odmah poslije prvog…..nakon trećeg ide valjda peti pa onda sedmi …itd [lol]
Ja jesam spavalica ali da sam prespavao drugi natječaj nisam znao…kad je ono bio..sinoć kasno ili danas rano???
Koji biseri [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Ja jesam spavalica ali da sam prespavao drugi natječaj nisam znao…kad je ono bio..sinoć kasno ili danas rano???

Prvi natječaj – 17. ožujka 2011.

Drugi natječaj – 16. kolovoza 2011.

Fakat….bilo dva puta….sory….što reči, kakvu posluku porati??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close