KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ništa od toga, ide natječaj za KSST samo me zanima koja će biti početna cijena, ako je zadnji put bilo 7000 onda će biti zanimljiv start. Od ovih cijena recimo realnih 500% nije za bacit, zar ne?

a ni pad od ovih razina za još -70% na nekih 200 kn nije za baciti, zar ne? [thumbsup]
[/quote]
Nikako, čak to i podržavam, iako jako teško, zašto ne i 20? Gašenje izuzetno profitabilne proizvodnje krastavaca bi me jako pogodilo. To je otprilike isto kao da kompletne Brijune zasiješ kukuruzom na građevinskoj zoni, stečaj bi bio baš pušiona

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

pa zasto rasprodajete ljudi ?????????????’ pa sta je vama???????????

izgleda da ovo lagano ide prema 200 kn?!?! [shocked]

Ide to na 0 kuna kada ode u stečaj zaboravite na svoje papiriće oni vam tada neće ništa vrijediti, nabrojte jednu dionicu gdje su dioničari nakon stečaju nisu izgubili svu imovinu koju su imali u dionicama [bye]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

moram kupiti koji komad da se sekiram s vama, ali ovakvi komentari su mi najbolji…zašto baš 200 jel može i na 189,5 recimo


izgleda da ovo lagano ide prema 200 kn?!?! [shocked]

[lol]

Ako vas privlači cijena zemljišta, trebali ste uložiti u poljoprivredu ili turiste. A ne u firmu koja nikad nije radila pozitivno

Jedan savjet: zagasite gledaliice do kraja ljeta i prestanite se zabrinjavati oko cijene.
Nećete patiti a jednog dana kada dođe do privatizacije ćete biti sretni.

ne kuzim zasto pada pa nema nikakvih vijesti ni dobrih ni losih, nebi trebalo ni rasti ni padati zar ne?????????????

kaj nas ovdje čeka 10% na dan do kraja ljeta? i onda privatizacija i skok na 300 kn.
[bye]


Ovo današnje trženje sa dionicom ksst, čišćenje do 900 kuna, značajno i neupitno potvrđuje moje konstatacije da je zadnjih mjeseci, a pogotovo zadnjih dana bilo velikih manipulacija sa ovom dionicom, kako sa podjelom, tako i s kupnjom i prodajom.
Ujedno, sve ovo potvrđuje da je čovjek samo čovjek, i da, bez obzira koliko se on trudio pokazati da se ne boji, on se boji, jer je svakom čovjeku strah imanentan, a pogotovo onda kada grubo ide protiv zakona. Bez obzira što je danas kontrola provođenja zakona smanjena i otežana, manipulacija na tržištu kapitala ne zastarjeva preko noći i nikada se ne zna kada će doći dan naplate za sve počinjene manipulacije. Mnogi su veliki političari mislili da su nedodirljivi, stoga nas ne treba čuditi što su mnogi na tržištu kapitala skloni manipulacijama. Oni misle da su skriveni iza svojih monitora zaštićeni, nevidljivi i nedodirljivi.
Jedni su vas, ne tako davno, navukli da kupujete skupo, a poslije su vas, vrlo vjerojatno ti isti, navlačili da svoje dionice prodajete jeftino, i sad, kad su shvatili da su razotkriveni sad kupuju "k’o ludi", sad im 900 dobra cijena, a jučer im 800 bilo previše. [thumbsup]

Kolega Iskusni, može komentar na post koji ste napisali 10.05.2012.?

Kojim slučajem ako vidite Smarta pošaljite mu lijepe pozdrava "iz Ploča" (shvatit će on bitak a zasigurno i postotak 😉

600 je izgleda dno dna, mislim da nema smisla da vise ide dolje vec je ovak preocito…………


600 je izgleda dno dna, mislim da nema smisla da vise ide dolje vec je ovak preocito…………

to si pisao i na 800 kn [lol]

New Report

Close