KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


KSST me sve više posjećaju na TNSA….. [undecid]

Mozda da ugase svjetlo?! [wink]

bude konacno dosta rasprodaje kolege sta vi mislite ?????????????????????????????????’

Pa ne moze ni jedini dezurni kupac imati bas neogranicena sredstva……
Presusit ce i on, kad tad….. [rolleyes]

Mislim ja Mecka moj da je vrijeme za otpis duga i ciao .. jbg, i auto kad kupiš pa se krene kvariti svako malo ne možeš mnogo ča učiniti .. kamo sreće da smo TNSA prodali po 800 dok se još dalo ..

Kressho

Rasprodaja kao na kućnom sajmu kod Peveca [lol] Ali sve je to netko i kupio. Znači ovi prvi su prepustili vlasništvo ovim drugima za 10% nižu cijenu…..tko je pogriješio, kupac ili prodavatelj [undecid]

Koga briga….ja sam ipak malo podebljao…..isključivo po bidu [proud]

ps: savjet ne tražim niti ga ne dajem [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Mislim ja Mecka moj da je vrijeme za otpis duga i ciao .. jbg, i auto kad kupiš pa se krene kvariti svako malo ne možeš mnogo ča učiniti .. kamo sreće da smo TNSA prodali po 800 dok se još dalo ..

Plejboj, mislim da si ovaj put, nazalost, u pravu !
Pa drukao ti na dole ili ne!

Ova vlada je puno nesposobnija od prethodne i stecaj itekako prijeti ksst!



Mislim ja Mecka moj da je vrijeme za otpis duga i ciao .. jbg, i auto kad kupiš pa se krene kvariti svako malo ne možeš mnogo ča učiniti .. kamo sreće da smo TNSA prodali po 800 dok se još dalo ..

Plejboj, mislim da si ovaj put, nazalost, u pravu !
Pa drukao ti na dole ili ne!

Ova vlada je puno nesposobnija od prethodne i stecaj itekako prijeti ksst!
[/quote]

Ma koji stečaj [lol] ….ovi komunjerosi su samo još 3 godine na vlasti…pre kratki je to rok da oni proglase stečaj…nisam siguran ni da znaju da je to državna firma. Pa vidjeli ste što je bilo kad su ovi iz Vjesnik Tiskare uputili apel da konačno netko od vlasnika – vlade RH nešto gukne ovi su odgovorili "Vjesnik je u stečaju, sve po planu i programu" [lol]
Neznaju jadni da su to dvije različite firme. Za KSST možda misle da je to svetionik na plin [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Vaš link

Danas je bio sastanak u KSST gdje se spominjao i stečaj:

Čeka se 13. srpnja kada će znati hoće li u stečaj ili će im država pomoći da plate porezna dugovanja i deblokiraju račun. Radnici su uvjereni da neki čekaju stečaj njihovog poduzeća kako bi jeftino kupili zemljište koje je točno uz zračnu luku.

Čini se da su danas insajderi prodavali!


Vaš link

Danas je bio sastanak u KSST gdje se spominjao i stečaj:

Čeka se 13. srpnja kada će znati hoće li u stečaj ili će im država pomoći da plate porezna dugovanja i deblokiraju račun. Radnici su uvjereni da neki čekaju stečaj njihovog poduzeća kako bi jeftino kupili zemljište koje je točno uz zračnu luku.

Čini se da su danas insajderi prodavali!

znači sljedećih dana će prodavat svi ostali…


[shocked]

Mogao bi onaj nalog na 50kn biti realiziran

Od suhog zlata na 7000kn, do dna ponora. Opasna igra na ksst

Kako ste ljepo uhodani……kajla za kajlom…samo još fali Speider da mi kaže "TI SI TO PRODAVAO po 4200!??…Za tebe nije burza. [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

neznam zasto bi trebali sad prodavati pa to su dobre vijesti , u svako slucaju da je stecaj i da nije dionica ide gore ,odakle vam to da ce padati????????????””

New Report

Close