KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evidentno, jakog prodavača više nemamo, iskipo zadnje količine na 545,00kn (nije znao izlagat prodajne naloge – stil je bio rasipanje po bidu – namjerno ili ne ostavljamo na razmišljanje).
Sad je sve spremno za ono o čemu golub već gotovo godinu dana piše!

ps Postom nikako ne sugeriram kupnju ili prodaju iste.

[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

I kad bumo svi bogati?-nova uprava podize novi kredit kak novca za place nema.ovaj puta ima jedan problem.svaka parcela ima ovrsnu plombicu pa se trazi neka cista a to se nemre najti!

E da gornji post nije nista doli istinita informacija za obavijest investitorima.ko neviruje neka provjeri u firmi.

Lako je za te blombice kad objave natječaj. Mnoge su zastarjele pa bi trebale biti skinute samo što skidanje tereta traje. Idi vidi u gruntovnicu kako se tamo radi, šalica do šalice, tete vise na telefonu “zlato jesi našao paštetu u frižideru….a jesi….dobro zlato, napapaj se ljepo i obuci ono što ti je mama….bla bla.
A vidiš da se i Audio buni jer ih je netko prozvao pa makar to bio i sam Grčić. To što je upravo Audio vlasnik K.Staklenika i što 17 godina na 500000m2 prave samo gubitke dok moja punica zarađuje na Plasteniku od 24m2 i što su do sad spržili pola miljuna m2 na gubitke to nema veze.
A sad opet nemaju za plače, halo pa tko je tu lud. Neznaju upravljati firmom K.S. i točka. To ne mislim ja ili tamo neki mrski poduzetnik (i to sam) nego to govore 17godišnji rezultati.
Zato treba prodati Staklenike dok ih nisu skroz upropastili a zemlju pogubili.
Poslati ću Grčiću mail da mu skrenem pažnju na ovu firmu pa neka mu Audio objasni gdje je pola miljuna zemlišta uz more nestalo.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Na kraju i bude nešto od tog Vrdoljaka….

I danas moramo reći istinu. Onaj tko nije održiv, recimo mu istinu. Došli smo u Čepin, u Uljaru, i rekli im: Ima vas 200, ne može 200, privatizirat ćemo pa će raditi 140. Sada rade i imaju neku perspektivu. Tako će biti i u ‘Slavoniji’, u ‘Borovu’, u svim drugim tvrtkama, pa i u Brodosplitu, brodogradnji uopće, gdje je 1.300 ljudi manje. Kada radiš taj posao pada zaposlenost i gube se radna mjesta, jer čistiš one koji su u biti ubijali zdravu supstanciju ovoga društva”, rekao je, uz ostalo, Vrdoljak.

Vrdoljak: Tvrtkama koje nisu održive treba reći istinu

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Lako je za te blombice kad objave natječaj. Mnoge su zastarjele pa bi trebale biti skinute samo što skidanje tereta traje…

Konkretno jedna plomba definitivno nije zastarila nego je dapace sazrila i sad je vec u ovrsi ovrhovoditelj je Croatia osiguranje,ovrsenik Kastelanski staklenici. Broj ovrhe je OVR-1062/13,a radi se o 20832 m2 zemljista zasadjenog poljoprivrednim kulturama.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Evo ovo je poslano na mail Branka Grčića, da neće moći reči da nije znao…

Evo i najnovije vijesti iz K. Staklenika

….vec u ovrsi ovrhovoditelj je Croatia osiguranje,ovrsenik Kastelanski staklenici. Broj ovrhe je OVR-1062/13,a radi se o 20832 m2 zemljista zasadjenog poljoprivrednim kulturama…..

Ponovo pitam – zar to nije sramota vlasnika? Ako Audio = Država nezna upravljati običnim Staklenicima kako ćete upravljati Državom??

U 17 godina su izgubili 50 miljuna Eura ili u kunama 375 miljuna kuna!!? Zaposleno je oko 130 radnika, ako im je plača 1000€ to bi bilo 1,5 miljona € godišnje puta 17 jednako je 25,5 miljona €. Znači duplo više su – ste izgubili nego da tih 130 radnika sjedi doma 17 godina i prima 1000€ za ništa.
Zar mislite da je to slučajno? Zar mislite da mi mislimo da je to slučajno? Svi dugovi se u K.S. plačaju vrijednim zemljištem! Znači izvlači se vrijedno zemljište i trebalo bi biti sve po zakonu?? Kažete HDZ je kriv….slažem se HDZ je kriminalna organizacija ali što je sa Vama…zašto ne zaustavite lopovluk??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Reci ti meni jednu stvar. Ako je cijena zemljišta 1000kn./m2 (potvrđena kad su đorali za dug) koliko vrijedi 1 dionica KSST?
Znam da neznaš odgovor jer da znaš već bi sebi kupio dionice KSST.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Reci ti meni jednu stvar. Ako je cijena zemljišta 1000kn./m2 (potvrđena kad su đorali za dug) koliko vrijedi 1 dionica KSST?
Znam da neznaš odgovor jer da znaš već bi sebi kupio dionice KSST.

Pretpostavljam da je ovo odgovor na moj obrisani post. Da mi je znat sto je on bidan nekome skrivio da ga je obrisalo. Imam ja dionice KSST uzeo nesto na 470 no to nije bitno. Ispada da je kvadrat zemljista po ovim cijenama uz pretpostavku da im je ostalo 58 hektara oko 100 kuna ako ja dobro racunam.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A evo i stručnjaka za procjenu zemljišta[emo_zloban]….stvarno su ovi iz vlade smiješni kad su priznali 1000kn/m2 za zemljište od 100.000m2 koje su uzeli pod dug. Da su tebe prije upoznali prošli bi puuunoo jeftinije odnosno mogli su uzeti cijele Staklenike pod dug. Ali kako to obično biva kasno Marko na kosovo stiže, već je određena cijena 1000/m2. I to je malo jer službena procjena sudskog vještaka je 1500kn/m2.
Inače i ja bi uzeo po 20€, može i kompenzacija za dionice. Nebi ja sadio salatu, ja bi tamo flisnuo panele i 14 godina brojao kuniće od proizvedene struje.[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Meni je tamo cijena od 5-10 eura/m2 prihvatljiva i ako se pruzi prilika kupovat cu po tim cijenama(kao i stanove po 800 erla/m2 u Splitu),ali bez utega od 130 radnika i nikakve buducnosti i definitivno bez direktora koji s radnicima bere salatu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/209955/Default.aspx
..plus oni koji dočekivaju i ispraćaju putnike oko aeredroma se godišnje vrti oko 2 miliona ljudi… i sad koliko vridi zemljište resnik…kao građevinsko dakako …1000 k/m2 pari darovana cijena ono “ko će kome ako neće svoj svome”

DAJ PET !!!


Meni je tamo cijena od 5-10 eura/m2 prihvatljiva i ako se pruzi prilika kupovat cu po tim cijenama(kao i stanove po 800 erla/m2 u Splitu),ali bez utega od 130 radnika i nikakve buducnosti i definitivno bez direktora koji s radnicima bere salatu.

Za 5-10€ m/2 građevinskog zemljišta teško možeš kupiti i u Zagori …možda poljuprivredno …osim toga na resniku će graditi isključivo poslovni objekti …tako i piše za “potrebe infrastrukture aerodroma” a aerodrom je za putnike pa šta nijma treba popit,poist,šopingirati,zabaviti se,pespavati…. ….i za potrebe plaže opet isto….frenki,frenki….

DAJ PET !!!

Nova web stranica staklenici.hr ….za nevjerne tome ….moram pohvaliti maria
…jedna greška kod označavanje lokacija zemljište Kaštela nije označeno a radi se o cca. 130 000 m2 građevinskog zemljišta (neki bi rekli makije) sjeverno od piste tj. između piste i magistrale

DAJ PET !!!


Reci ti meni jednu stvar. Ako je cijena zemljišta 1000kn./m2 (potvrđena kad su đorali za dug) koliko vrijedi 1 dionica KSST?
Znam da neznaš odgovor jer da znaš već bi sebi kupio dionice KSST.

Evo ti po 5 eura 7 km od zračne luke, a ti sanjaj o 1000 kuna kupac će proći kraj parcele koja se prodaje po 5 eura a kupiti će po 150[emo_smijeh]
Vaš link …

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

New Report

Close