KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a koji mu je bio pseudonim kad već toliko znaš



Audio prodaje


ne prodaje samo AUDIO vec u TOP 10 nema Maria Urlica koji je bio veliki zagovornik na ovoj temi i nedavno je napustio ovaj forum,a kako stvari stoje i KSST.
[/quote]

ne mora biti da je prodao, možda je pola prenio na ženu ili roditelje kako više ne bi bio vidljiv u top10 jer su mu neki vadili mast na forumu…. jer ako nije prodavao po 4000 kn dok se čekala prenamjena, čisto sumnjam da je prodao sada na 900 kn
a realno gledajući, blokada računa KSST zbog 3 milje kuna je odličan poticaj vladi da se pokrene i privatizira KSST jer im sigurno Linić neće plaćati dugove još godinama.
osim toga,prenamjena zemljišta je usvojena i KSST sada relano vrijedi bar 3000 kn po dionici (a možda i 7000 kn na koliko je bila procjena za natječaj)…tako da teško da se može izgubiti kupnjom po cijeni od svega 900 kn

postovi su osoban stav autora i nisu nagovor na kupnju ili prodaju dionica

malo sam pronjuškao i saznao pseudonim dotičnog,a budući da je bio pristojan i fer na privatnim porukama njegovo ime neće iz mojih usta 🙂

Pa moderator s http://www.mojnovac.hr ima ih dvoje, pa pogodite koji je :), nije to tolika tajna.

ne treba,već jesam 🙂 nekim drugim putem,ali inako me se ne tiče

bacio sam oko na susjedni forum i našao zanimljiv post :

"Ministarstvo financija – upravni odjel za gospodarstvo, razvitak i europske intergracije je 06.03.2012.g. dalo tržišnu procjenu za parcele 1141/4, 1142, 1147/1, 1195, 1196, (Resnik), koja iznosi 1.319,00 do 1.829,00 kn/m2! "

samo to da prodaju sve bi dugove riješili i još bi im ostalo keša….+ sve ostalo zemljište koje imaju

postovi su osoban stav autora i nisu nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Vaš link

Ne vidim nigdje KSST, čak sam i katalog prošao [undecid]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Držimo to jedne (1) kune.
Onda ostatak ide za sladoled 🙂


Vaš link

Ne vidim nigdje KSST, čak sam i katalog prošao [undecid]

Država traži ulagače za 30 turističkih projekata [rolleyes] [wink]

http://liderpress.hr/biznis_i_politika/hrvatska/—drzava-trazi-ulagace-za-30-turistickih-projekata-/

Words without thoughts never to heaven go. -Shakespeare [cool]

Da pomognem svima – jesu li su prvotno KSST-i bili namijenjeni kao turistički projekt?

Mislim da najkonkretniji odogovor na to pitanje možete dobiti u svrsi prenamjenjene zemlje (Resnik), što je javno dostupno na: http://www.kastela.hr/planovi-grada [smiley]

na prodaji ispod 1000 kn sve je manje dionica
Kupnja – KSST-R-A
12 870,00
13 866,00
10 860,01
10 860,00
10 853,00

Prodaja – KSST-R-A
3 899,97
2 960,00
3 995,00
14 1.000,00
1 1.097,00

mogla bi cijena dionice uskoro nazad na 1000 kn

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja



Ups! , opet je netko ostao bez 5 dionica ili ? [wink]

Hajde da sad vidimo kako ce ih kupiti povoljnije od 1200 [lol] [thumbsup]

Zatvaram pipu ovdje , 1200 kn je od sada novo dno, ispod toga neće ići. Žao mi je – ovo poručujem ekipi koja si je umišljala da će "rušiti KSST do 700kn" , ništa ispod ove cijene više nećete dobiti ..
Dobio sam credit allowance jednog ulagača da kupimo sve do 1100 kn, i 10 % na 1150 do 1180 ..

Neograničen.

Tako da s ovim bulll shitom sa stečajem u pokušaju, nam samo radite uslugu .. Uskoro i novo ime u TOP 10 momci, bit će iznenadjenja , to je jedino što vam mogu reći [wink] [cool]


definiraj neograničeno
[/quote]
i,koji je taj novi u top10? [tongue]

New Report

Close