KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema vam ovdje ništa od starog natječaja. Sada idu višemjesečni pregovori za prodaju bez obveza za zadržavanje radnika. Cijena je nominala, plus otpremnine, bez zadržavanja djelatnosti. Nemojte se zalijetati.


Nema vam ovdje ništa od starog natječaja. Sada idu višemjesečni pregovori za prodaju bez obveza za zadržavanje radnika. Cijena je nominala, plus otpremnine, bez zadržavanja djelatnosti. Nemojte se zalijetati.

link [pray]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ne prodajite za bagatelu, postavite se do kraja dana na 3000 i ne paničarite. Sutra pamet u glavu i lagano dižite. Ide ovo uzlazno to znaju i ovi šta je žele bar malo vratit na 2700 ili na 2500 kako bi ih počistili. Od ponedjeljak neće bit ka šta je bilo do sada.


@ plejboj:
na čemu si jutros?

Hahaha, da se nije spetljao sa kanabisom, ali pravim!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Pojačajte malo ask [pray] Ovo je sramota,ask je šupalj kao da makija vrijedi tih novaca [angry] Počistite kupnju do 2800 [rolleyes] [pray]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

pa ovo je prestrašno.
taman kad se ukazaše neki novci, nitko ne da po nominali.
pa ljudi moji, jel vi čitate forum, zar ne vidite da ovaj papir qrcu ne valja?!
bježte u druge dionice, vidite da je počela EUforija na crobexovkama, uteć’ će vam uzbrdo pa di ste onda?

hate red


Evo stavija na 5000, kako sam i obeća juće i to samo danas a sutra vraćam na 5500, ispod toga ne idem.

Pa ko te pita, cijena ti je 2900 ako nisi primjetio .. al bice bolje, ide to gore cini mi se .. Sta jeeee miševi, šta se usrali … Jel vam čika ljepo govorio da će biti kupca …

A Urle uvijek sazna ispred svih pa se pojaca na najjace [wink]

Nego ekipo, ako i odustanu svi sta ima veze, bice treci krug po 2500, pa cemo mi lijepo sami skupit tu lovu i preuzet jos tih tricavih 75 % za 200 milja, i sadit bureke marijaunu i makove [lol] [thumbsup]

Kressho


Nema vam ovdje ništa od starog natječaja. Sada idu višemjesečni pregovori za prodaju bez obveza za zadržavanje radnika. Cijena je nominala, plus otpremnine, bez zadržavanja djelatnosti. Nemojte se zalijetati.

Link ?
[pray]

Kressho



Nema vam ovdje ništa od starog natječaja. Sada idu višemjesečni pregovori za prodaju bez obveza za zadržavanje radnika. Cijena je nominala, plus otpremnine, bez zadržavanja djelatnosti. Nemojte se zalijetati.

Link ?
[pray]
[/quote]
A link za sve one vaše Kineze, Ruse, Amerikance, Izraelce, NATO…?
Ja sam neki dan napisao da sam čuo da je Chuck Norris zainteresiran za staklenike ali me je moderator obrisao, ne znam kako je sve ove vaše pustio bez linka!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

  Vlasnik/nositelj računa Stanje    [%] Vrsta računa Mjesto
1.
REPUBLIKA HRVATSKA
93.594 82,39 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2.
DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU
4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3.
HZMO
3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT
1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5.
URLIĆ MARIO
345 0,30 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6.
ŠANTIĆ IVE
312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
7.
PERIĆ IVAN
232 0,20 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8.
GOLUB SNJEŽANA
208 0,18 Osnovni račun ČAKOVEC, HRVATSKA
9.
MITROVIĆ MILIVOJ
200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10.
Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira
183 0,16 –  
Ukupno:     91,86    

Gospon i gospodjo Golub, moje cestitke!

… i nadamo se da ćete ostati dulje nego svojedobno u ztnj i hgsp (1 dan) [thumbsup]


… i nadamo se da ćete ostati dulje nego svojedobno u ztnj i hgsp (1 dan) [thumbsup]

Hvala,hvala…..ovaj put ostajemo dok nam netko neda ponudu koja se ne odbija…. [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close