KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

  Vlasnik/nositelj računa Stanje    [%] Vrsta računa Mjesto
1.
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU
93.594 82,39 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2.
DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU
4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3.
HZMO
3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT
1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5.
URLIĆ MARIO
345 0,30 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6.
ŠANTIĆ IVE
312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
7.
PERIĆ IVAN
228 0,20 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8.
MITROVIĆ MILIVOJ
200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9.
Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira
183 0,16 –  
Ukupno:     91,68    




Državna agencija: Nema kupca za Kaštelanske staklenike
U Agenciju za upravljanje državnom imovinom (AUDIO) do zaključenja privatizacijskih natječajanije pristigla nijedna ponuda za kupnju Kaštelanskih staklenika, a nije otkupljena nijedna ponudbena dokumentacija, doznaje se iz AUDIO-a.

Pretpostavljam da je visoka cijena dionica ponuđenih na prodaju razlog što se nije javio ni jedan kupac, rekao je u komentaru rezultata oglasa direktor “Kaštelanskih staklenika” Ivo Benzon.

A ovaj ga Benzon lupa bezveze. Što se ne pogleda na forum i vidi da vrijedi barem 7 do 10 k!
[/quote]

znaš što je nasmješnije? kad se jednom prodaju KSST novom gazdi, makar i za 4000 kn, neće dugo proći a cijena će odletjeti na tih 7000 kn….
[/quote]
Ak se proda za 1000 cijena će odletjeti na 1500 garant.



@Mark1

Sto je tu tako cudno?

A osim toga jako indikativan je i ukupan broj dionicara koji je na 4k kuna rastao, a sada drasticno opada. Iznio bih vam i kvantitativne podatke, ali ne svida mi se ton vaseg posta pa necu.

…… naravno da opada sa popriličnim gubitkom u odnosu na uloženo…..a nije mi ništa čudno već smišno izraz top 50 još nisam čuo niti pročitao….moga bi i onaj na 99. mistu bit u top 100…
netribaš mi iznosit ništa jer uopće nemam namjeru raspravljat….

Mark, kako nisi čuo za TOP 50? Pa, možda je mislio na hit paradu!? Hahahah! [smiley]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire





Državna agencija: Nema kupca za Kaštelanske staklenike
U Agenciju za upravljanje državnom imovinom (AUDIO) do zaključenja privatizacijskih natječajanije pristigla nijedna ponuda za kupnju Kaštelanskih staklenika, a nije otkupljena nijedna ponudbena dokumentacija, doznaje se iz AUDIO-a.

Pretpostavljam da je visoka cijena dionica ponuđenih na prodaju razlog što se nije javio ni jedan kupac, rekao je u komentaru rezultata oglasa direktor “Kaštelanskih staklenika” Ivo Benzon.

A ovaj ga Benzon lupa bezveze. Što se ne pogleda na forum i vidi da vrijedi barem 7 do 10 k!
[/quote]

znaš što je nasmješnije? kad se jednom prodaju KSST novom gazdi, makar i za 4000 kn, neće dugo proći a cijena će odletjeti na tih 7000 kn….
[/quote]
Ak se proda za 1000 cijena će odletjeti na 1500 garant.
[/quote]

Nema šanse da se proda po 1000. Jesi bio tamo na licu mjesta? To ti je makija,kamen…spaljena zemlja. Ovi dolje prenamjenju zemljište iz poljoprivrednog u građevinsko jer im je dosadno. Ko vam garantira da nakon toga neće iz te iste dosade opet prenamjeniti natrag u poljoprivredno? Nitko,nema garancije.

Evo uklopio sam se…dajte mi sad 2 [pray] [pray]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Evo uklopio sam se…dajte mi sad 2 [pray] [pray]

Ja hoću 1! [pray] Pa, zar vi stvarno mislite da će vam za ovu ledinu netko dati više od 1 eura po m2? Hahahah, pa tu se ne mogu napraviti nikakvi hoteli, tu vam lete avioni, vamo tamo i nazad! Znate li vi kolko decibela proizvode avionski motori? Ne znate? 120 decibela! Da, dragi moji 120 decibela! A, znate li da je prag boli 130 decibela!? Dakle, onaj tko bi ovo kupio, bio bi na pragu boli, a znate li vi kako prag boli? Ne znate!? Ma vi nemate pojma, ovo vam nitko neće kupit!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

E je ova naša burza sprdačina. Pravi Muppet show.



Evo uklopio sam se…dajte mi sad 2 [pray] [pray]

Ja hoću 1! [pray] Pa, zar vi stvarno mislite da će vam za ovu ledinu netko dati više od 1 eura po m2? Hahahah, pa tu se ne mogu napraviti nikakvi hoteli, tu vam lete avioni, vamo tamo i nazad! Znate li vi kolko decibela proizvode avionski motori? Ne znate? 120 decibela! Da, dragi moji 120 decibela! A, znate li da je prag boli 130 decibela!? Dakle, onaj tko bi ovo kupio, bio bi na pragu boli, a znate li vi kako prag boli? Ne znate!? Ma vi nemate pojma, ovo vam nitko neće kupit!
[/quote]

i to mi sada kažeš, kada sam napšokon skupio keša i počeo kupovati ?
Pa mogao si mi to javiti na PM…a ne da rasprodam sav ZSE portfelj i uđem kao sobarica u ovo….. [bye] [shocked] [tongue]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



Nema šanse da se proda po 1000. Jesi bio tamo na licu mjesta? To ti je makija,kamen…spaljena zemlja. Ovi dolje prenamjenju zemljište iz poljoprivrednog u građevinsko jer im je dosadno. Ko vam garantira da nakon toga neće iz te iste dosade opet prenamjeniti natrag u poljoprivredno? Nitko,nema garancije.

Evo uklopio sam se…dajte mi sad 2 [pray] [pray]


Ja hoću 1! [pray] Pa, zar vi stvarno mislite da će vam za ovu ledinu netko dati više od 1 eura po m2? Hahahah, pa tu se ne mogu napraviti nikakvi hoteli, tu vam lete avioni, vamo tamo i nazad! Znate li vi kolko decibela proizvode avionski motori? Ne znate? 120 decibela! Da, dragi moji 120 decibela! A, znate li da je prag boli 130 decibela!? Dakle, onaj tko bi ovo kupio, bio bi na pragu boli, a znate li vi kako prag boli? Ne znate!? Ma vi nemate pojma, ovo vam nitko neće kupit!
[/quote]

Ja bih dodao da ako već nitko nije radio due diliđens, pa bar ga je direktor KSST radio.

Ova makija je totalni promašaj, a zemlja će se malo po malo cjepkat dok ne ostane na veličinu ledine za nas par [shocked] blesavih forumaša !

Vaš link

Traženih 7000 kn po dionici nije izvučeno iz rukava, nego je procijenjeno od strane vještaka i stručnih osoba. Nije čudno da u ovom trenutku svjetske krize nitko ne želi platiti fer cijenu za zemljište koje je još u postupku prenamjene, već traži određen diskont na tu cijenu. Pitanje je koliki će on u 2. krugu biti, po meni, maksimalno 30%, što daje cijenu od oko 5000 kn po dionici i po toj cijeni bi sve moglo otići.
Bilo kako bilo, ovih 2500 kn je smiješno niska cijena, meni odlična za dokup…..

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Traženih 7000 kn po dionici nije izvučeno iz rukava, nego je procijenjeno od strane vještaka i stručnih osoba. Nije čudno da u ovom trenutku svjetske krize nitko ne želi platiti fer cijenu za zemljište koje je još u postupku prenamjene, već traži određen diskont na tu cijenu. Pitanje je koliki će on u 2. krugu biti, po meni, maksimalno 30%, što daje cijenu od oko 5000 kn po dionici i po toj cijeni bi sve moglo otići.
Bilo kako bilo, ovih 2500 kn je smiješno niska cijena, meni odlična za dokup…..

Onda navali. Nemoj najavljivati svoje akcije jer bi te mogao netko preteći.



Traženih 7000 kn po dionici nije izvučeno iz rukava, nego je procijenjeno od strane vještaka i stručnih osoba. Nije čudno da u ovom trenutku svjetske krize nitko ne želi platiti fer cijenu za zemljište koje je još u postupku prenamjene, već traži određen diskont na tu cijenu. Pitanje je koliki će on u 2. krugu biti, po meni, maksimalno 30%, što daje cijenu od oko 5000 kn po dionici i po toj cijeni bi sve moglo otići.
Bilo kako bilo, ovih 2500 kn je smiješno niska cijena, meni odlična za dokup…..

Onda navali. Nemoj najavljivati svoje akcije jer bi te mogao netko preteći.
[/quote]

Kupovao sam jučer, a vjerojatno ću i danas. A da će me netko preteći, nema straha, uvijek se nađe pokoja drhtava ručica koja udari po bidu [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

17.veljače 2011.g.

109.sjednica Vlade RH

Ministar Petar Čobanković, potpredsjednik Vlade RH – citat

"Vjerujemo, jer su se javili zainteresirani ponuđači, koji su zainteresirani za kupovinu, privatizaciju i daljnje investiranje u Kaštelanskim staklenicima, što opet sa stajališta gospodarskog oporavka je značajno, jer vjerujem da će se kroz to stvoriti predpostavka dodatnog upošljavanja, povećanja proizvodnje, a slobodan sam i kazati, proizvodnje deficitarnih proizvoda na Hrvatskom tržištu i da će dio tih proizvoda koji budu proizvedeni u Kaštelanskim staklenicima, ne samo završavati na domaćem tržištu, nego će završavati i na vanjskim tržištima i bit će u funkciji popravka vanjsko tgovinske bilance u dijelu prehrambenih proizvoda. Eto, sretan sam što smo napokon uspjeli stvoriti uvjete za raspisivanje natječaja…"

* Dakle, molio bi sve nezadovoljne dioničare koji se smatraju navučenim ili prevarenim, da se obrate ministru na telefon ili na mail!!! Također molim forumaše, koji nisu dioničari ili nisu zaineresirani za kupnju dionica KSST, da se klone teme i komentara koji nemaju veze sa mozgom! Hvala!

Kabinet Ministra Petra Čobankovića
Tel: 01/6106 600,
Tel/fax: 01/6106 200
Tajnica, Ana Gregurić
E-mail: ana.greguric@mps.hr
Tajnica, Irena Lukšić
E-mail: irena.luksic@mps.hr

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

pa ako je planirao nastavak poljoprivredne proizvodnje čemu onda sva strka oko prenamjene zemljišta i čemu tolika cijena za poljoprivredno zemljište?


pa ako je planirao nastavak poljoprivredne proizvodnje čemu onda sva strka oko prenamjene zemljišta i čemu tolika cijena za poljoprivredno zemljište?

Da budem iskren, više ništa ne razumijem!? Jedino me interesira gdje su ti zainteresirani i tko su, jer on priča o njih više!!!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close