KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na Zagrebačkoj burzi ne jenjava euforična kupnja dionica

Prilikom objave o namjeri povećanja udjela u kompaniji s trenutnih 30,7 posto, iz MI Pivac poručili su da su započeli pregovore s tvrtkom Kraš- ESOP o zajedničkom nastupu u preuzimanju. Riječ je o drugom dioničaru s 18,45 posto vlasništva iza koje stoje zaposlenici tvrtke. U slučaju da pregovori ne uspiju, MI Pivac će samostalno krenuti u preuzimanje. Netom prije zatvaranja burze cijena dionici bila je 1050 kuna, a promet iznosio 21,4 milijuna kuna.

Na Zagrebačkoj burzi ne jenjava euforična kupnja dionica

Ignore: KressoM, delux

danas kupuje pametno..pustio je male da se postave s nalozima na 1060-1100 (120 naloga, 12.000 dionica tj oko 100 komada po nalogu) pa čeka da taj pritisak malih na prodaji pogura druge male na njegov nalog na 1050 kn..i fino kupuje čekajući na bidu

ignore: one

Ide strpljivo do 15:55 a onda mete sve do 1100 sto se nakupi.

Krenulo je i hranjenje ovog na 1050 s malo većim nalozima…

evo jos 10.000 dionica na kupnji na 1040 kn
ono…nek se nadje da ne usfali
taj ima milijuna vise nego ja dlaka na glavi 🙂

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)


Ide strpljivo do 15:55 a onda mete sve do 1100 sto se nakupi.

…čini mi se možda se i varam….da mu metla više nije potrebna i ovako će kroz maximum 5 dana skupiti dovoljno da pređe 25%…


Krenulo je i hranjenje ovog na 1050 s malo većim nalozima…

puno malih sada se nada da kad natrpaju ovog na 1050 kn pa da će opet uletiti na 1010-1020 kn i onda mu opet prodati na 1050..ali veliki kupac je lukav i stavio je nalog od 10.000 dionica na 1040 kn tako da ne bude propada ispod i da ništa ne ostane trejderima za trejd..tj ako hoćeš van možeš odmah ali trejdanja vala nema 😉

Koliko naloga malih i vecih sacinjava nalog na 1200kn?

@pongo
80 naloga

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

još 7000 komada na 1050 kn na kupnji…taj neda trejderima disati,hahaha

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Veceras treba vidjeti koliko je od cca 70k prije 2 dana skupio.

nakon novih +7000 dionica na 1050 kn počelo se skidati s aska jer je očito da se na 1050 kn pored velikog kupca neće kupiti ništa..1100 kn sve je izglednije,moguće već danas a onda tko zna, možda počisti i do 1200..teško je shvatiti njegove poteze

New Report

Close