KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



nakon novih +7000 dionica na 1050 kn počelo se skidati s aska jer je očito da se na 1050 kn pored velikog kupca neće kupiti ništa..1100 kn sve je izglednije,moguće već danas a onda tko zna, možda počisti i do 1200..teško je shvatiti njegove poteze

a možda i ne pa ostanes visjeti u zraku

treba znati kadsa reci dosta
[/quote]
Eto, ja ću onda ostat visjet u zraku. Stavio nalog na ask na 1.200 kn i čekam…
Ne znam poput tebe kad je dosta.



nakon novih +7000 dionica na 1050 kn počelo se skidati s aska jer je očito da se na 1050 kn pored velikog kupca neće kupiti ništa..1100 kn sve je izglednije,moguće već danas a onda tko zna, možda počisti i do 1200..teško je shvatiti njegove poteze

a možda i ne pa ostanes visjeti u zraku

treba znati kadsa reci dosta
[/quote]

koja je logika prodati SADA na 1050 kad ovaj na toj cijeni jučer i danas kupuje desecima milijuna kuna i 99% je izvjesno da će ponuda biti ili po toliko ili po više

danas je veliki kupac kupio kraša za oko 19 milja kuna (dan još nije gotov) + na kupnji od 1000-1050 kn ima oko 23 milijuna kuna …lik je stavio danas kroz dan preko 40 milijuna kuna u uskom rasponu kupnje!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....





nakon novih +7000 dionica na 1050 kn počelo se skidati s aska jer je očito da se na 1050 kn pored velikog kupca neće kupiti ništa..1100 kn sve je izglednije,moguće već danas a onda tko zna, možda počisti i do 1200..teško je shvatiti njegove poteze

a možda i ne pa ostanes visjeti u zraku

treba znati kadsa reci dosta
[/quote]

koja je logika prodati SADA na 1050 kad ovaj na toj cijeni jučer i danas kupuje desecima milijuna kuna i 99% je izvjesno da će ponuda biti ili po toliko ili po više
[/quote]

da bit ce za 6 mj

sto afa celkam 6 mj kasd mogu odmah dobiti pare
[/quote]

1. mozda i puno prije , npr za 15 dana ako esop odbije ici sa MIBP
2. tko kaze da ce cijena biti minimum od 1050 kn? mozda “kappa” dade ponudu koja se ne odbija kao sto je netko jucer napisao- 1500 kn? ne tvrdim da hoce ali bi li pametan invetitor u ovakvoj situaciji sacekao javnu ponudu pa prodao po maksimumu koji bude da bude ili bi sad odmah prodao po garantiranom minimumu od 1050 koji je tako i tako najmanje sto moze dobiti?
iskren odgovor molim investimire!

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)


… tko kaze da ce cijena biti minimum od 1050 kn? mozda "kappa" dade ponudu koja se ne odbija kao sto je netko jucer napisao- 1500 kn? ne tvrdim da hoce ali bi li pametan invetitor u ovakvoj situaciji sacekao javnu ponudu pa prodao po maksimumu koji bude da bude ili bi sad odmah prodao po garantiranom minimumu od 1050 koji je tako i tako najmanje sto moze dobiti?
iskren odgovor molim investimire!

stotka ko kuća!…današnje trgovanje je novi moment u cijeloj priči i argumentaciji kolege amadea nema se što prigovoriti….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Bolje mu je maknuti 10k komada na 1040.
Više bi skupio samo s manjim na logom na 1050.

Prešli 15%, još malo i 25%, a šta onda? Po zakonu
ne smiju dati javnu ponudu dok se Pivci ne izjasne.

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/KRAS_c0799d16-0154-4f3e-aa5a-ae4f910e665b.pdf

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Prešli 15%, još malo i 25%, a šta onda? Po zakonu
ne smiju dati javnu ponudu dok se Pivci ne izjasne.
https://zse.hr/userdocsimages/novosti/KRAS_c0799d16-0154-4f3e-aa5a-ae4f910e665b.pdf

ne smiju dati dobrovoljnu ponudu….ali moraju dati obveznu ponudu jer ih zakon na to sili….a koliko znam “obvezno” uvijek ima prednost pred “dobrovoljnim” pa pretpostavljam da igraju na tu kartu kako bi matirali pivce s njihovom dobrovoljnom ponudom….ako ima neki pravnik koji se bavi trgovačkim pravom da ovo potvrdi?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nego… S obzirom da su u ponedjeljak bili na 250,000 dionica, odnosno mrvica im je tek nedostajala da zajedno sa MIBP čine 50 + 1, mogu li oni sada MIBP i Šaranović pokrenuti razgovore o zajedničkom djelovanju?

Za vrijeme trajanja doborvovoljne ponude nistetno je svako stjecanje od strane konkurenta. Stoga mislim da sarki neće I nemoze dati ponudu dok ne propadne pivceva, kad se to desi kupit će/pripojiti od pajdasa koliko mu fali do 25 posto i onda dati obvezujuću ponudu koja trenutno iznosi 1050 kn. Zasada.

P. S. Kao što sam i pretpostavio fali mu još 100k komada za 25 posto. U utorak i danas kupio je corak, jucer su sve uzeli trejderi a danss mi je ova trgovine sumljiva do bola, tak o da mora još negdje iscuclat bar 90tis komada

Znači prije dva dana već je imao 16.68% uknjiženog vlasništva ne računajući jučerašnje i današnje trgovanje. Pokazalo se da njegovi nalozi na burzi postavljeni dovoljno visoko imaju puno veću učinkovitost od bilo kakve javne ponude. Javna ponuda sada ima smisla samo za one dioničare koji nikad nisu trgovali na burzi a mislim da takvih u Krašu još uvijek ima dosta. Ali pitanje je bi li i oni sada nasjeli na značajno nižu ponudu od trenutačne cijene.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.


Nego… S obzirom da su u ponedjeljak bili na 250,000 dionica, odnosno mrvica im je tek nedostajala da zajedno sa MIBP čine 50 + 1, mogu li oni sada MIBP i Šaranović pokrenuti razgovore o zajedničkom djelovanju?

Kolega pun pogodak, ja sam isto pomislio na to

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close