KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@nina1
slažem se, kratkoročno svaka kupnja do 875-880 kn pa prodaja na 900 kn nosi finu zaradicu, pogotovo na veći broj dionica
ps naravno što jeftinija kupnja- zarada je bolja iako ispod 850 kn teško da će se veće količine uloviti



@Delux

Napisao sam ti pa ako shvaćaš, shvaćaš. Ako ne…. sto ja tu mogu.

Ionako ne bi ni bio u Krasu da ti ja to nisam rekao, kao sto sam ti rekao na 300 da bježiš iz Vira glavom bez obzira.

Bud..u ne treba traziti niti dozivati ona se sama javi

Ti si meni savjetovao kras???? Ajde brisi, da te ne vidim..kupio sam kras prije 2 god imao vise tisuca komada. Ziher bi radi upuco milju kn u nesto

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

pa nije bilo skrivenog na 850…točno koliko je pisalo je otišlo…

U SRBIJI PIŠU O ‘HISTERIJI U HRVATSKOJ’: Mali dioničari Kraša ne žele prodati dionice zagonetnom srpskom biznismenu

možeš misliti kako mali dioničari neće prodati po 900 ili 1000 kn nego će ih dati esopu i pivcima po 400 kn…ne znam tko od medija piše veće gluposti, naši ili njihovi??

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Skriven je bio u prvoj turi. Danas su Bajadere na popustu.


Barbosa

Čini mi se da previđate ono što je preočito: a to je da kad Šaranović pljune 1200 ili koliko već Pivci prvi prodaju i to je kraj priče. Para vrti što burgija neće. I ponudu će dati kad se za to steknu uvjeti, tj. isteknu neki zakonski rokovi. Zato sad ima vremena za skupljanje na burzii ne žuri mu se jako više.
Nadalje, nisu Pivci ušli unutra da zaštite ne znam koga ili što nego da zarade.
Htjeli su pobrati sve i prodati sve skuplje, ali kad već ne ide zadovoljit će se i sasvim lijepom zaradom za paket koji već imaju. Fućka se njima i za Maricu i za ESOP.

P.S.
Nemam dionice Kraša niti namjeravam inicirati poziciju u naredna 72 h.
Imam Opte i Pevec.
Pišem ovdje jer je zabavno i vrlo aktualno, pišu svi pa i ja.

P.S.2
Zaglavili ste u krivim dionicama koje sad ne rastu pa sikćete okolo po svemu što raste.
Već viđeno od vas puno puta.

živa istina..

još 700 komada pa fiju

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


U SRBIJI PIŠU O ‘HISTERIJI U HRVATSKOJ’: Mali dioničari Kraša ne žele prodati dionice zagonetnom srpskom biznismenu

možeš misliti kako mali dioničari neće prodati po 900 ili 1000 kn nego će ih dati esopu i pivcima po 400 kn…ne znam tko od medija piše veće gluposti, naši ili njihovi??

radnici će zadnji prodati svoje dionice jer znaju da će novi gazda htjeti izvući novce iz poduzeća koje je kupio , a prva stvar je obično smanjivanje broja radnika

Čini mi se da previđate ono što je preočito: a to je da kad Šaranović pljune 1200 ili koliko već Pivci prvi prodaju i to je kraj priče. Para vrti što burgija neće. I ponudu će dati kad se za to steknu uvjeti, tj. isteknu neki zakonski rokovi. Zato sad ima vremena za skupljanje na burzii ne žuri mu se jako više.
Nadalje, nisu Pivci ušli unutra da zaštite ne znam koga ili što nego da zarade.
Htjeli su pobrati sve i prodati sve skuplje, ali kad već ne ide zadovoljit će se i sasvim lijepom zaradom za paket koji već imaju. Fućka se njima i za Maricu i za ESOP.

a što sam ja napisao, imaš problema sa shvačanjem ili nešto drugo……ako i do toga dođe, pa bili bi glupani da ne prodaju!

inaće, kao što sam i napisao… upravo ovako izgledaju postovi tipa, doći će zubić vila i onda ćeš vidjeti…ne vjeruješ?

…i time misliš diskrediitirati moje postove :-))…fakat ne znam što ti to treba a i ovo ispod:


P.S.2
Zaglavili ste u krivim dionicama koje sad ne rastu pa sikćete okolo po svemu što raste.
Već viđeno od vas puno puta.

je da imam podosta u hpb i je da se tamo kiseli već dvije god ali doći će to na svoje a i to mi je jedan manji dio proračuna…kras je prilika koju čekam duže vrijeme i već sam pisao pa evo ponovno, in 470 out 850, in 720-750, out 800, i tako lutko moja, ne kenjkaj jer pojima nemaš… u pevecu te slučajno posralo a opte je treća liga, stečajuša i kladionica, puno previše ispod mojih standarda ulaganja a to što se ti igraš sa blatom, to je tvoja stvar… za mene je blato, blato!

stoga kolega, pusti se mene i ispravljanja i kritiziranja, osim tu na virtualno, mi smo sasvim drugi svjetovi sa različutim standardima i dok ne dosegneš moje imovinske standarde, ti si za mene niža liga.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

mislim da će on još čekati da se dopuni na 900 kn…10.000 je još uvijek sitno za nekoga tko dnevno kupuje desetke tisuća dionica…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


tko to odmah pokupi 1-2 dionice koje ostanu visiti na prodaji?

kupac


mislim da će on još čekati da se dopuni na 900 kn…10.000 je još uvijek sitno za nekoga tko dnevno kupuje desetke tisuća dionica…

vjerojatno če kad se skupi +20.000 komada na 900 kn opet oderati kao jučer jer da sad počiste nitko više ne bi stavljao prodaju na na 900 kn

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2117837

Moglo bi tu biti posla i za pravosuđe???

Prije bi moglo otići do 750 nego do 900 kako mi se čini

Vidaković na Krašu zaradila 460.000 kn. Ako je znala za ponudu, to je kriminal

Paulie, 20.09.2019. u 15:29
NEKI ljudi jednostavno imaju sreće u životu pa je tako i Marica Vidaković iz Zagreba imala sreće kada je krajem kolovoza kupila veću količinu dionica Kraša otprilike tjedan dana prije nego što je najveći dioničar objavio ponudu za preuzimanje. Nakon toga je, naravno, cijena odletjela u nebo, a gospođa Vidaković zaradila nekoliko stotina tisuća kuna.

Vidakovićka se tjedan dana prije uzleta cijene nakrcala krašom.

New Report

Close