KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svi veći kupci maknuli su naloge s kupnje..izgleda da su odlučili ohladiti cijenu i vratiti je na 800 kn ako ne i niže?

https://www.vecernji.hr/biznis/u-manje-od-2-tjedna-dionica-krasa-skocila-za-235-posto-saranovic-i-dalje-ne-otkriva-planove-1346618

Znaci, 235 posto. Moram javiti ovima u HITA Vrijednosnice da ne racunaju postotke dobro… 🙂

@Investimir

To i ja mislim

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

veliki nalog na kupnji je tek na 750 kn

@Delux
Napisao sam ti pa ako shvaćaš, shvaćaš. Ako ne…. sto ja tu mogu.

Ionako ne bi ni bio u Krasu da ti ja to nisam rekao, kao sto sam ti rekao na 300 da bježiš iz Vira glavom bez obzira.

Od 05. rujna zaključno s četvrtkom na kupovanje dionica Kraša ukupno je potrošeno 207,7 milijuna kuna, a trgovalo se sa 273.618 dionica pa je prosječna cijena u jedanaest dana trgovanja iznosila visokih 759 kuna, a vlasnika je promijenilo 18 posto ukupno izdanih dionica ove konditorske industrije. Šaranović je napucao prosječnu cijenu dionice za duplo, a trenutna cijena je za čak 235 posto veća nego prije jedanaest dana.

evo važne kote

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Od 05. rujna zaključno s četvrtkom na kupovanje dionica Kraša ukupno je potrošeno 207,7 milijuna kuna, a trgovalo se sa 273.618 dionica pa je prosječna cijena u jedanaest dana trgovanja iznosila visokih 759 kuna, a vlasnika je promijenilo 18 posto ukupno izdanih dionica ove konditorske industrije. Šaranović je napucao prosječnu cijenu dionice za duplo, a trenutna cijena je za čak 235 posto veća nego prije jedanaest dana.

evo važne kote

tu je sad jedno škakljivo pitanje-moguće je da je šaranović kupovao do 800 kn a ovo preko ovaj drugi skrbnički račun.to bi onda značilo da ako šaranović da ponudu,da bi ona mogla biti po NJEGOVOJ najvišoj cijeni stjecanja, tj. max 800 kn, a ne 900 kn kako smo do sada kalkulirali??


svi veći kupci maknuli su naloge s kupnje..izgleda da su odlučili ohladiti cijenu i vratiti je na 800 kn ako ne i niže?

i to baš na cijenu koja bi nam odgovarala, pa opet u krug, sačekajmo vidjeti je li na 800 skrivač,
ja sam za svaki slučaj s jednom količinom malo iznad njega, pa neka čeka

možda jebojša danas malo posti

I nakon čišćenja 900 nitko vise neće dati ozbiljnije količine ispod te cijene. Ovo su sve maleni.

Odlična stvar je što će neprijateljsko preuzimanje uspjeti, ali ne za male pare.
Ovaj ulazi strateški i dugoročno i ponudit će nešto što se ne odbija.
A onda prodaju i Pivci i Esop s njima.

@investimir




Do 16 sati garant čisti onih 27 000 na 900..
Neodoljivo ga privlači toliki blok 🙂

riječ je o milojunima ne o par dionica

iznad 800 ide jako tesko

iznad 900 ako bude uopće bit će kn gore kn dolje
[/quote]
Kolega, tržište vas je već toliko puta demantiralo sa vam se čudim da ste i dalje ustrajni u svojim lošim procjenama. 900 kn je minimum do kud će cijena Kraša ići. Ne maksimum. Njegov prosjek će biti vjerojatno između 700-800 kn i dok pokupuje sve ovo što će biti ponuđenom po 900 kn. Neće mu biti teško lupati po asku i do 1.200-1.500 kn jer će to biti znatno manje količine koje mu neće značajno pokvariti prosjek.
[/quote]
Dakle, nikakva važna kota nije dosadašnja prosječna prodajna cijena jer ja ne vidim problem da ona u konačnici bude i viša. I bit će!!!
Ovo je vezano uz tvoj zakašnjeli post o dosadašnjoj prosječnoj prodajnoj cijeni…

strah je veliki da se kralj papira ne dočepa kraševih papira, svašta bi se tu moglo isčeprkati, a možda je sve stvarno samo slučajnost i podudara se s problemima graničnog duga, vjerujem da bi neki i sada poželjeli što veću količinu papira jednostavno potrgati



@investimir




Do 16 sati garant čisti onih 27 000 na 900..
Neodoljivo ga privlači toliki blok 🙂

riječ je o milojunima ne o par dionica

iznad 800 ide jako tesko

iznad 900 ako bude uopće bit će kn gore kn dolje
[/quote]
Kolega, tržište vas je već toliko puta demantiralo sa vam se čudim da ste i dalje ustrajni u svojim lošim procjenama. 900 kn je minimum do kud će cijena Kraša ići. Ne maksimum. Njegov prosjek će biti vjerojatno između 700-800 kn i dok pokupuje sve ovo što će biti ponuđenom po 900 kn. Neće mu biti teško lupati po asku i do 1.200-1.500 kn jer će to biti znatno manje količine koje mu neće značajno pokvariti prosjek.
[/quote]
Dakle, nikakva važna kota nije dosadašnja prosječna prodajna cijena jer ja ne vidim problem da ona u konačnici bude i viša. I bit će!!!
Ovo je vezano uz tvoj zakašnjeli post o dosadašnjoj prosječnoj prodajnoj cijeni…
[/quote]

demantiran

ne bih rekel

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


I nakon čišćenja 900 nitko vise neće dati ozbiljnije količine ispod te cijene. Ovo su sve maleni.

naravno, mali su i porušili cijenu ispod 900 kn, veliki sigurno nisu. jasno je kao dan da će opet biti jedno čišćenje na 900 kn,ali trenutno je premala količina na prodaji na 900 kn, tj niti 5.000 dionica. kad se broj poveća na 10.000 ili više, očekujem čišćenje u sekundi pa kome nije priša prodati,pametno bi bilo da prodajni nalog digne na 900 kn..zašto im davati jeftinije kad nema potrebe

premala količina ?
pa naravno da će ubuduće biti sve manja i manja, zato i postoji raspon cijene, eno mu na 940 pa neka sakupi, samo neka on čeka, tako su i Pivci otezali, čekali i evo što su dočekali

New Report

Close