KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dok su sve oči uprte u Petricu, daleko od pažnje svekolikog pučanstva naš Korfić stidljivo raste, sve više i više 😉


Dok su sve oči uprte u Petricu, daleko od pažnje svekolikog pučanstva naš Korfić stidljivo raste, sve više i više 😉

ipak je pobijedio u anketi [wink]


Dok su sve oči uprte u Petricu, daleko od pažnje svekolikog pučanstva naš Korfić stidljivo raste, sve više i više 😉

nekako mi "stidljivo" nije prava riječ [wink]


jel’ ovo gospodin XY prodaje petricu a kupuje korf? [proud]

Na Petrokemiji defanziva, na ostalim dionicama iz njegovog portfelja ofenziva [cool]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Ovo je rovovska borba za osvojit 100kn..i tako već tjednima.. [lol]

Nema prodaje. Na 120 kn 9.200 kom i na 149,99 kn 7.800 kom. Ostalo je sitno na prodaji! Biti će tu vatrometa!

Mislite da ce rasti jos ? i sta je 10.4. 🙂 ?
Mladi pocetnik 😀

Svi ste se ulovili tog 10.04. a taj datum ništa ne znači [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Svi ste se ulovili tog 10.04. a taj datum ništa ne znači [lol]

Pogledaj koliki je promet danas pa kada si ti tako pametan reci onda njima zasto su kupovali korf za preko 4 miliona kuna he he

Kraj je trgovine korf zavrsio na 107
Danas se trgovalo sa hrpom malih paketa korf sto znaci da velika kolicina malih dionicara isprodavala korf bilo mi je drago nema te sta zaliti zaradili ste ali mogli ste jos i vise he he.
Poz

Sto tocno znaci "mali paket"…moze li se veliki upakirat u vise malih ! A sta sa onima sto su kupovali ? Jedan put sam ovdje vec napisao…imam KORF i nije na prodaju ! [thumbsup]



Dok su sve oči uprte u Petricu, daleko od pažnje svekolikog pučanstva naš Korfić stidljivo raste, sve više i više 😉

nekako mi "stidljivo" nije prava riječ [wink]
[/quote]
Hehe, da, skočilo to to na kraju do +13,65, to je već nešto. Tko bi rekao da će danas zvijezda dana biti KORF. Vidite kako je burza nepredvidljiva!

New Report

Close