KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajmo ljudi još 50 lipa gore i ja sam u zelenom



Splićo zašto ovo raste pobogu? Da nije neki gap opet?

Očigledno ima još ljudi koji smatraju da će i korf profitirati hfp-snho nagodbom.

[/quote]

ovo je kolega 100% točno, pa na svim forumima objavljuju kako korf i vlho dobivaju lrh, mislim da će i ht dobiti nešto dionica lrh-a [lol]


Akomulacija pri kraju, eksplozija blizu.

Post od 16.07 – da nebi bilo da vas se nije upozorilo.

Korkyra




Splićo zašto ovo raste pobogu? Da nije neki gap opet?

Očigledno ima još ljudi koji smatraju da će i korf profitirati hfp-snho nagodbom.

[/quote]

ovo je kolega 100% točno, pa na svim forumima objavljuju kako korf i vlho dobivaju lrh, mislim da će i ht dobiti nešto dionica lrh-a [lol]
[/quote]

Ugovorom o ustupanju potraživanja Dom se nije ODREKAO svojih potraživanja tj. nije ih POKLONIO jer to je nemoguće.
Jedino što se promijenilo je to da će umjesto Doma potraživanja utjeravati SNHO, a ako SNHO uspije tada će se novci ili dionice naći na računu Doma ali umanjeni za trškove procesa i proviziju.
I logično je da SNHO vodi spor a ne svatko zasebno.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Korf je odradio SVOJIH + 20 % u zadnjih mjesec dana, sad bi mogo lagano nazad…

Da je u interesu kupcu kupiti po razumnoj cjeni nebi se postavljo za + 5 – 10 % OD najniže kupnje, al možda mu se i žuri…

Meni sliči na umjetno dizanje da se može nastavit iskrcavat iznad 30 kn

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE





Splićo zašto ovo raste pobogu? Da nije neki gap opet?

Očigledno ima još ljudi koji smatraju da će i korf profitirati hfp-snho nagodbom.

[/quote]

ovo je kolega 100% točno, pa na svim forumima objavljuju kako korf i vlho dobivaju lrh, mislim da će i ht dobiti nešto dionica lrh-a [lol]
[/quote]

Ugovorom o ustupanju potraživanja Dom se nije ODREKAO svojih potraživanja tj. nije ih POKLONIO jer to je nemoguće.
Jedino što se promijenilo je to da će umjesto Doma potraživanja utjeravati SNHO, a ako SNHO uspije tada će se novci ili dionice naći na računu Doma ali umanjeni za trškove procesa i proviziju.
I logično je da SNHO vodi spor a ne svatko zasebno.
[/quote]
dom holding je davno obeštećen i nemojte na tu temu molim Vas.






Splićo zašto ovo raste pobogu? Da nije neki gap opet?

Očigledno ima još ljudi koji smatraju da će i korf profitirati hfp-snho nagodbom.

[/quote]

ovo je kolega 100% točno, pa na svim forumima objavljuju kako korf i vlho dobivaju lrh, mislim da će i ht dobiti nešto dionica lrh-a [lol]
[/quote]

Ugovorom o ustupanju potraživanja Dom se nije ODREKAO svojih potraživanja tj. nije ih POKLONIO jer to je nemoguće.
Jedino što se promijenilo je to da će umjesto Doma potraživanja utjeravati SNHO, a ako SNHO uspije tada će se novci ili dionice naći na računu Doma ali umanjeni za trškove procesa i proviziju.
I logično je da SNHO vodi spor a ne svatko zasebno.
[/quote]
dom holding je davno obeštećen i nemojte na tu temu molim Vas.
[/quote]

Jel možete reći kako pa da onda zavrsimo s tim!?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

@ivan 1902
Dom nema nikakvih potraživanja iz nagodbe.
Ugovorom je ustupio sva potraživanja SNHO-u 2005.
Priča je gotova.
The end.
Pozdrav


Ugovorom o ustupanju potraživanja Dom se nije ODREKAO svojih potraživanja tj. nije ih POKLONIO jer to je nemoguće.
Jedino što se promijenilo je to da će umjesto Doma potraživanja utjeravati SNHO, a ako SNHO uspije tada će se novci ili dionice naći na računu Doma ali umanjeni za trškove procesa i proviziju.
I logično je da SNHO vodi spor a ne svatko zasebno.

Nije točno, obzirom da se radilo o USTUPU potraživanja, sva bivša potraživanja KORF-a sada pripadaju SNHO-u. To znači da je KORF namiren, a ako se dobro sjećam, bilo je to u dionicama nekih drugih tvrtki koje je imao SNHO i sada neće dobiti niti 1 lipu.
Naravno, KORH je prodao svoje potraživanje SNHO-u za priličan diskont jer je ishod spora tada bio neizvjestan i moralo se čekati par godina kao što se i dogodilo.

KORF neće dobiti ništa od SNHO-a niti od države kao niti VLHO.

The end.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Naravno, KORH je prodao svoje potraživanje SNHO-u za priličan diskont jer je ishod spora tada bio neizvjestan i moralo se čekati par godina kao što se i dogodilo.

KORF neće dobiti ništa od SNHO-a niti od države kao niti VLHO.

The end.

Kolega nemojte dezinformirati javnost glede KORF-a!
KORF je prvi dobio spor protiv HFP-a i to davne veljače 2002. godine pa tako nije bilo nikakve neizvjesnosti glede ishoda spora nego samo glede vremena kada će se to naplatiti.

Glede pravične nadoknade KORF-a od strane SNHO-a svi se upirete dokazati da je to izvršeno ali nitko baš nitko ne kaže KADA i ČIME!

Kako se radi o više stotina milijuna kuna to bi itekako trebalo ostaviti traga u bilancama no to se ne vidi osim nekih rezervacija u bilanci SNHO-a!

Ja nisam kupovao ovo očekivajući bilo kakvu naknadu od Snho ali sve jedno mi nije jasno kad je i čime Korf obeštećen. Tko to tvrdi onako decidirano neka izvoli i neke argumente iznijeti. Pošto se radi o brat bratu 300 Mkn jedina takva velika stavka u portfelju je Rivijera Poreč.
Pošto baš ovaj tren Jaca riješava Brione i bliži se treći Q koji je za turističke firme najvažniji mislim da nebi trebalo biti zime za dionicu.

who dares, wins

koliko se ja sječam korf je obeštećen, kao i vlho itd……nemojte širiti dezinformacije. No eto slobodno možete kupovati korf jer je meni bio jeftin i na 40

Neka onda netko već jednom netko kaže s čime točno je KORF obeštećen, negdje mora biti neki dokument…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Neka onda netko već jednom netko kaže s čime točno je KORF obeštećen, negdje mora biti neki dokument…


Zašto bi itko Vama bilo što "kazao"???
Ako Vas zanima ,pronađite sporazum o ustupanju iz 2005 i nazovite upravu Korfa.
Vrlo jednostavno,zar ne.
Naravno,siguran sama da Vas niti njihovi odgovori neće "zadovoljiti".
No tu Vam nitko ne može pomoći.
Pozdrav

Famozni Ugovor nikada nije objavljen .. tako da svi nagađate .. najbliže što se može doći Ugovoru je obavijest koja je svojedobno išla na VSE:

SN HOLDING
D I O N I Č K O D R U Š T V O

KOMISIJA ZA VRIJEDNOSNE PAPIRE
REPUBLIKE HRVATSKE
Bogovićeva 1a
10000 Zagreb

VARAŽDINSKA BURZA d.d.
Kapucinski trg 2/I
42000 Varaždin
Zagreb, 14. prosinca 2005.

Predmet: Obavijest o ustupanju potraživanja

Temeljem članka 106. Zakona o tržištu vrijednosnih papira, ovime Vas obavještavamo da su DOM HOLDING d.d., sa sjedištem u Zagrebu, A. von Humboldta 4b i SN HOLDING d.d., s sjedištem u Zagrebu, A. von Humboldta 4b sklopili dana 14. prosinca 2005 godine Ugovor o ustupanju potraživanja (u daljnjem tekstu: Ugovor).

Sklapanje Ugovora odobrili su nadzorni odbori obaju društava.

Ugovorom je DOM HOLDING d.d. u cijelosti ustupio SN HOLDINGU d.d. sva svoja potraživanja temeljem Ugovora o nadoknadi dionica u procesu kuponske privatizacije, temeljem arbitražnog pravorijeka, temeljem sporazuma s Hrvatskim fondom za privatizaciju, kao i sva potraživanja po osnovi naknade štete s tim u svezi.

SN HOLDING d.d.

New Report

Close