KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Velike količine kupite ali cijena nemrda od 52kn [bye]



koliko ja pratim…a pratim…sve ove kolicine su isle po bidu…. [cool] neki neagresivni kupac…. [wink] p.s. imam korf

To su unaprijed dogovorene transakcije (npr. postavi se na K/P i ja ti se istresem obujam je toliko velik da to nitko drugi ne može i neće poklopiti) koje imaju veze sa nekim fondovima kao onomad oni silni milioni na 23 kn. Meni ni dan danas ne ide u glavu da je Viktorija to onda onako prodala u bescijenje. Koliko mi je OK što sam i ja tad kupovao toliko mi ne paše jer posjedujem i Viktoriju.
Volio bi da saznam šta je tu u stvari bilo.

[/quote]
viktoria je valjda imala neke gadne isplate….sjecam se ostresanja korfa i koei…koei zatukla da 400 na 170 kn…nije kupnja to mogla progutat….kako sad stoje? ne pratim

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ni je to sa Korfom bilo baš tako jer su oni za tu količinu morali unaprijed naći kupca ili su to zapravo cijelo vrijeme kupovali za njega.
Stoje jako loše i to svojom voljom jer imaju puno atraktivnih nelikviduša kojima kad god požele mogu podići cijenu za 50% u trenu. U principu mi u opće ni su jasni tako da sam prisiljen čekati.

who dares, wins

Mislim da je taj seller skrbnički od Hypa, a sve mi se više čini da to nije zbirni skrbnički, već se iza njega krije neki pojedinac. HAAB je u TOP10 uletio negdje početkom srpnja i dokupljivao je sve do polovice kolovoza. U tom periodu KORF se tržio nešto prosječno oko 40 kn. Nakon toga krenuo je iskrcaj koji traje od početka rujna po cijenama od 46 kn naviše. Dakle, lako je moguće da se radi o nekom "običnom" trejderu (s nešto bogatijim taticom :-).

Ma kakvi. To je nečiji igrač koji je imao mig da kupuje za neki fond i garanciju da će mu oni to sve otkupiti na jesen. Sve zbog onoga da mora doći na 73 da bi ga mirovinci mogli imati u portfelju.
Ne pad takav promet iz neba. U 10. mjeseci je zadnji rok za tu cijenu pa se samo treba strpiti do tad.
Ja u slučajnosti ne vjerujem još od Osnovne škole.

who dares, wins


Ma kakvi. To je nečiji igrač koji je imao mig da kupuje za neki fond i garanciju da će mu oni to sve otkupiti na jesen. Sve zbog onoga da mora doći na 73 da bi ga mirovinci mogli imati u portfelju.
Ne pad takav promet iz neba. U 10. mjeseci je zadnji rok za tu cijenu pa se samo treba strpiti do tad.
Ja u slučajnosti ne vjerujem još od Osnovne škole.

napisao sam to na ptkm pa cu i ovdje:
kolega,u svezi i glede toga ipak pogledajte malo datume pa podignite glavu i usmjerite je na koji tjedan kasnije…
dakle:
http://www.poslovni.hr/120579.aspx
da skratim: cijena stoji no rok je sijecanj 🙂
lijep pozdrav

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Samo da imamo stanje i da možemo usporediti u petak tko je danas šta radio 🙂 Mislim da ćemo se pozdraviti sa Hypo skrbničkim vrlo skoro, a 21.09.2009. je vrlo blizu.

DOM HOLDING D.D./REDOVNA KORF-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.028.028 27,16 Osnovni račun
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun
3. SAVA D.D. 668.213 8,95 Osnovni račun
4. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun
5. VOLKSBANK D.D. 256.918 3,44 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 121.959 1,63 Skrb. račun
7. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 97.957 1,31 Skrb. račun
9. BAKIĆ NENAD 89.211 1,19 Osnovni račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 89.193 1,19 Skrb. račun
Ukupno: 66,33



Ma kakvi. To je nečiji igrač koji je imao mig da kupuje za neki fond i garanciju da će mu oni to sve otkupiti na jesen. Sve zbog onoga da mora doći na 73 da bi ga mirovinci mogli imati u portfelju.
Ne pad takav promet iz neba. U 10. mjeseci je zadnji rok za tu cijenu pa se samo treba strpiti do tad.
Ja u slučajnosti ne vjerujem još od Osnovne škole.

napisao sam to na ptkm pa cu i ovdje:
kolega,u svezi i glede toga ipak pogledajte malo datume pa podignite glavu i usmjerite je na koji tjedan kasnije…
dakle:
http://www.poslovni.hr/120579.aspx
da skratim: cijena stoji no rok je sijecanj 🙂
lijep pozdrav
[/quote]

Bio je još jedan članak sa tablicom rekao bi od g. Petrova koji je govorio o 10. mj.
Mislim da je to tu ispostano pa bi se trebalo potražiti.

who dares, wins



http://www.poslovni.hr/118077.aspx
Dionice moraju rasti 200% da ih mirovinci ne prodaju


http://www.poslovni.hr/118364.aspx
Do 03.10. fondovi moraju van ili da dignu cijenu na neki prihvatljiv nivo za Hanfu.
[/quote]

Evo ga ali ništa konkretno tu ne vidim o datumima. Kako sam došao do tog 10. mj. ne kužim ni sam.
Ovo je 14.06. pisano.

who dares, wins

http://www.poslovni.hr/img/ArticleImages/94715.jpg

who dares, wins

Eno ga u tablici. Ufff kolega skoro ste me razuvjerili. Znam da sam si to uklesao u memoriju a kako imam specifičan način pamćenja ( zapamtim ono što mi je važno a ostalo zaboravim) već sam i sam počeo sumnjati u to.

who dares, wins

DOM HOLDING D.D./REDOVNA KORF-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. VALAMAR GRUPA D.D. 2.028.028 27,16 Osnovni račun
2. EPIMA D.O.O. 1.131.615 15,15 Osnovni račun
3. SAVA D.D. 668.213 8,95 Osnovni račun
4. DOM HOLDING D.D. (1/1) 360.172 4,82 Osnovni račun
5. VOLKSBANK D.D. 256.918 3,44 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 121.959 1,63 Skrb. račun
7. VOLKSBANK D.D. 109.513 1,47 Skrb. račun
8. BAKIĆ NENAD 89.211 1,19 Osnovni račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 89.193 1,19 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 88.776 1,19 Skrb. račun -9.181
Ukupno: 66,20

New Report

Close