Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


febo: ” Asko: ” RealBear: ” jel jako brkata ?[lol] ” Ovisi o danu u tjednu…[lol] [smiley] ” kakvi, ima fine njegovane brčiće[lol] ” Ma dajte koristi vrući vosak…da vidim vas kako bi to izdržali…[shocked]

e vosak ne skupljam, pogotovo korišteni

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


He, he, vidim tulum na ovoj temi. Meni se djete zrigalo po fotelji neki dan, jos uvijek smrdi, pa vrijeme provodim za kompjuterom. A sto vas pere? [tongue]

šta ga kljukaš krvavom janjetinom [wink]

ma febo nije imao mira, pa mu SLK ispunio želju… ja spremam jednu plahticu da pokvarim doček [cool]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

bježmo ljudi evo 666 stranica… Oče naš koji… [pray]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


deimos: ” He, he, vidim tulum na ovoj temi. Meni se djete zrigalo po fotelji neki dan, jos uvijek smrdi, pa vrijeme provodim za kompjuterom. A sto vas pere? [tongue] ” šta ga kljukaš krvavom janjetinom [wink] ma febo nije imao mira, pa mu SLK ispunio želju… ja spremam jednu plahticu da pokvarim doček [cool]

SLK zakuhao frku i iščezao. SLLLKKK!!!

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Dobro, a sad ozbiljno. Oce ovi mirovinci stat lupat sa ovom godinom, ili ce nastavit i u sljedecoj? Mislim, bonuse ce si nabit. Da preforumuliram: sell or hold?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

evo me [proud]

Pessimism Is Your Friend

jooj sorry, to mi je drugi nick [smiley]

Pessimism Is Your Friend


SLK zakuhao frku i iščezao. SLLLKKK!!!

[proud]

No respect


Dobro, a sad ozbiljno. Oce ovi mirovinci stat lupat sa ovom godinom, ili ce nastavit i u sljedecoj? Mislim, bonuse ce si nabit. Da preforumuliram: sell or hold?

i jedno i drugo, prvo hold a onda sell [proud]

Heaven or Las Vegas


Dobro, a sad ozbiljno. Oce ovi mirovinci stat lupat sa ovom godinom, ili ce nastavit i u sljedecoj? Mislim, bonuse ce si nabit. Da preforumuliram: sell or hold?

ne znam koji su tvoji prioriteti, ali ja ako u kratkom roku ostvarim zaradu koju sam ocijenio povoljnom za sebe, izlazim bez ustručavanja. imam špurijus da je vrijeme buy & holdera maratonaca polako prošlo sa ovom godinom. najavljuju i uvođenje derivata (iako ne vjerujem da će ih uvesti u 2008. godini), kako god očekujem nastavak izrazito bipolarnog trgovanja da ne kazem shizofrenog tržišta ( prema Grahamu). ja cu osobno nastojati češće primjenjivati buy-sell-buy again taktiku.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Moji prioriteti su prodaj sto prije. Ne volim puno drzat ove balone… [lol] A opet, nije ljepo kad prodas, a u 3 sljedeca dana ode 15% gore.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Da ima pravde na ovom svijetu trebalo bi biti ‘Buy on weakness, sell on strength’… ali kako su se opica i robinjo lepe istovarili penzionerstvu, sumnjam da će itko više imat friške love za spašavat burzu u sljedećem valu korekcije [smiley]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

New Report

Close