Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da. Mi smo jedini narasli samo 20%.

Ameri i svijet su oko 25% narasli od tada.

Meni je jedino komično što turisti rastu. Hoteli prazni. Nisu ni otvorili a turisti predvode rast. To je jedina sprdačina u cijeloj ovoj ZSE.

Ovo ostalo mi ima smisla.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Zato ćemo duplo više padati od njih, to budite sigurni. Meni nije jasno zašto banke rastu  a pitanje je da li će imati ikakvu dobit na kraju godine.

lojtra, 03.06.2020. u 21:16

Zato ćemo duplo više padati od njih, to budite sigurni. Meni nije jasno zašto banke rastu  a pitanje je da li će imati ikakvu dobit na kraju godine.

 

puno toga tebi nije jasno…

ni amerikancima ništa nije jasno pa rastu

ja mislim da je tu puno kuknjave ni za šta i da nije sve tako crno kako se prikazuje

najjači su mi oni iz Dubrovnika koji su prvi počeli kukati a čevapi 80kn

pogledajte cijene  bookinga u hotelima u sezoni

Gotovo sam siguran da ovi koji u Americi sad kupuju da griješe. Inače kako bi jedni zarađivali da drugi ne gube. Doći će jako jako crni petak.

lojtrek

tebi je sve već crno nekoliko godina, a ljudi zarađuju čak i na zse!

randopph, 04.06.2020. u 10:43

lojtrek

tebi je sve već crno nekoliko godina, a ljudi zarađuju čak i na zse!

Zaradit će tek dok prodaju ali s plusom.

Lp

 

istina kolega, samo mi nemoj reći da se u ovih 5-6 ili 10 g nije dalo fino zaraditi na zse. prethodnu školu i pušionu smo već davno proknjižili i nešto naučli. i krenuli nanovo.

a ti spominješ pbz i kupnju 2007 po 2000 kn!!?? i čekaš tu cijenu? nadam se da si dovoljno mlad da je i dočekaš!

lojtra, 04.06.2020. u 09:40

Gotovo sam siguran da ovi koji u Americi sad kupuju da griješe. Inače kako bi jedni zarađivali da drugi ne gube. Doći će jako jako crni petak.

ako si tako siguran, onda shortaj SP500 ili Dow, što god hoćeš pa ćeš ti zaradit kad drugi budu gubili.

 

vani sve zeleni …a ova banda drži zse za jaja i crveni …gade mi se smečad….fakat ću izvuć sve i na 0,01. % kamate ..sve dat onim lihvarima ..sam da ne gledam ovu bandu fondovsku više

janlana, 05.06.2020. u 09:46

vani sve zeleni …a ova banda drži zse za jaja i crveni …gade mi se smečad….fakat ću izvuć sve i na 0,01. % kamate ..sve dat onim lihvarima ..sam da ne gledam ovu bandu fondovsku više

 

pa nemojte tako. bilo je i pogodaka. RIVP sa ~20 na 28+, PODR sa ~330 na ~420, ATGR sa ~1050 na skoro 1300, ADPL sa ~105 na ~145+…a i neke druge dionice…samo je trebalo ući na vrijeme i izdržati volatilnost.

https://www.poslovni.hr/hrvatska/turizam-u-hvaru-padaju-cijene-koktela-s-50-na-25-kuna-a-nocenja-na-7-do-8-eura-4235975

A na ZSE-u upravo turisti rastu kao iz vode. Čudna neka burza!

Ma nije ovo burza frende…..igraliste fondovskih bolesnika ….smeće od tzv burze …..treba se maknut odavde  ..ostavit samo lovu za kikiriki i igrat se positno …

kad će ljudi shvatit da burza i gospodarstvo nisu isto?

janlana, 07.06.2020. u 15:57

Ma nije ovo burza frende…..igraliste fondovskih bolesnika ….smeće od tzv burze …..treba se maknut odavde  ..ostavit samo lovu za kikiriki i igrat se positno …

 

Ovo nije burza nego obična splačina, to je i ova kriza pokazala….Vani se vratili na pretkrizne razine, a ovdje se zaziva pad na 1300….Nece ova splacina vidjet 1 moje kune vise, da se bolesnici igraju…

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

New Report

Close