Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jasko, 26.05.2020. u 21:24

 


 

A kaj je bilo 2004/5 ?

 

 



 

 

Kad se o ulaganju u dionice pocne pricati u kaficima, vrijeme je za prodaju, no ono sto vidim po obavijestima na burzi je da od kraja prosle i pocetka ove godine vecinom dividendne dionice, ali i ostale, kupuju clanovi uprava, nadzornih odbora i upucene osobe. To me dosta podsjetilo na 2004-05.

 

Povijest se ponavlja.

 

[/quote]

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/hladan-tus-iz-beca-austrija-protiv-prijedloga-ek-za-spas-europske-ekonomije-uplacivali-bismo-dvostruko-vise-to-nam-je-posve-neprihvatljivo/10356871/

Tko god misli da će bogate članice EU-e pristati da uplaćuju dvostruko više nego ranije u evropski proračun da bi se krpalo proračun siromašnijih članica nije pri zdravoj pameti. Lako je donijeti prijedlog o poklanjanju novca ali netko to treba i platiti. Djed Mraz nije stvarna ličnost i ne voze ga sobovi na sanjkama da dijeli poklone. A domaći političari već razdijelili još nedobijeni novac. Već 30 godina žive od pozajmljivanja novca a sada očekuju i da im ga netko pokloni.

lojtra, 29.05.2020. u 20:32

 





avax10, 29.05.2020. u 12:39



 

 





lojtra, 27.05.2020. u 12:06



 

 

Bliži se black friday. Čuvajte se.

 

 



 

Došao je i petak, crobex je na +0,58%.

 



 

Budemo vidjeli navečer Amere

vidim potop DJa…minus skoro 0,07 %

stvarno heben petak…

 

Budemo vidjeli sutra.

lojtra, 31.05.2020. u 13:04

Budemo vidjeli sutra.

i prekosutra ništa…

grobex u uzletu LOL

lojtra, 31.05.2020. u 13:04

Budemo vidjeli sutra.

5 pokušaja, 5 promašaja 😁👍

Ignore: KressoM, delux

I tako,

Mic po mic i eto me na ATH-u.

Skoro sve rasprodao, 80% keš…izgleda da ću opet kupovat skuplje, ali ne žalim se…

Stalno sam bio preko 50% u kèšu, a da nisam bio bih znatno bogatiji…

Sad čekam ljeto, loša izvjesca za q2 i korekciju na vanjskim trzistima…nadam se da ce bit diskonta…

Sretno svima!!!

 

Rastimo zajedno...

Parica

Teško je pogoditi vrh ali ne vjerujem da će još dugo vani rasti. A korekcija će biti brutalna, sigurno ispod tvojih cijena a nadam se i ispod mojih.Stiže dugo toplo ljeto. Svako je takvo a nije ni bilo korone a izgleda bit če ovo jako loše vrijeme za turizam i zbog kiša i niskih temperatura

 

Skraceni radni tjedan planira se samo za preradjivacku industriju..tj drzava se sad okrece malo vise osnovama a manje nadogradnji..nije da nije kasno ali bolje ikad nego nikad.

I na zse se pokazuje veci interes za dionice tvrtki iz tog sektora.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Da svi na ZSE-u čekaju neku korekciju. Korekciju čega? Dok je Njemački Dax od korone narastao za cijelih 4000 bodova mi se nismo ni mrdnuli sa početnih pozicija. Oni će odraditi još rasta a ova .ovnara će i dalje cmoljiti.

19.03.20 Crobex 1373…03.06.20 Crobex 1670…rast 20 %..Nije sve tako crno 🙂

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan, 03.06.2020. u 11:56

19.03.20 Crobex 1373…03.06.20 Crobex 1670…rast 20 %..Nije sve tako crno 🙂

 

Pozdrav

ma odlično je

samo treba pogoditi dno

Lucijan, 03.06.2020. u 11:56

19.03.20 Crobex 1373…03.06.20 Crobex 1670…rast 20 %..Nije sve tako crno 🙂

 

Pozdrav

Dakle mi smo jedina zemlja na svijetu koja je Još porasla u doba korone i to 20%!!!!

New Report

Close