Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

yieldchaser, 05.06.2020. u 11:12

 





janlana, 05.06.2020. u 09:46



 

vani sve zeleni …a ova banda drži zse za jaja i crveni …gade mi se smečad….fakat ću izvuć sve i na 0,01. % kamate ..sve dat onim lihvarima ..sam da ne gledam ovu bandu fondovsku više

 



 

 

pa nemojte tako. bilo je i pogodaka. RIVP sa ~20 na 28+, PODR sa ~330 na ~420, ATGR sa ~1050 na skoro 1300, ADPL sa ~105 na ~145+…a i neke druge dionice…samo je trebalo ući na vrijeme i izdržati volatilnost.

A Ingra?

https://www.seebiz.eu/trzista/bank-of-america-kupujte-europske-dionice/234048/

Oporavak DAX.a …  gdje je ovo smeće od ZSE?

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

evo nastavlja se streloviti uzlet grobex-a

janlana, 08.06.2020. u 08:54

Oporavak DAX.a …  gdje je ovo smeće od ZSE?

smeće ostaje smeće

Do 2007.g. smo imali veze sa svijetom a otposlije više ne. Najjadnija burza na kugli zemaljskoj

 

Ne znam zašto bi uopće Crobex rastao?  (Osim zbog želja ovih koji su unutra..)

 

rastao pa ima i jeftinih dionica

arkturxx, 08.06.2020. u 11:29

Ne znam zašto bi uopće Crobex rastao?  (Osim zbog želja ovih koji su unutra..)

 

 

To je istina.

lojtra, 08.06.2020. u 10:18

Do 2007.g. smo imali veze sa svijetom a otposlije više ne. Najjadnija burza na kugli zemaljskoj

 

kakvi investitori, takva burza. kud sreće da imamo samo takve investitore poput tebe. trgovalo bi se samo INGRA i PTKM i HHLD…

 

Takav i forum. Nama koji smo na forumima od 2003.g. pamet sole gušteri od 2020.g.🙄

 

nažalost sad kad vani dođe hlađenje mi ćemo imati trostruko

Vani može samo doći do zastoja, stagnacije na ovim cijenama, u neki veći pad sumnjam.

amarananab, 09.06.2020. u 10:09

Vani može samo doći do zastoja, stagnacije na ovim cijenama, u neki veći pad sumnjam.

Na temelju čega to kažeš?

 

evo nakon nekoliko tjedana uzastopnog rasta i probijanja granica povijesno najviših razina, grobex je odlučio malo predahnuti

New Report

Close