Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo kopirani post od kolege Widre,po meni post dana, bravo kolega.

Widra
‘Nema više vremena za bilo što’. Nema više ispucavanja love u nekretnine. Njih će bit u obilju, a cijene im i nisu nešto pale. Još kad opale porez na te silne kvadrate. Kod dionica je druga stvar. Sve ih je manje, a love ima ko šodra. Banke smanjuju kamatu i to je trend koji se ne može zaustaviti. Tu se isto više neće moći dizati lova. Eventualno poništiti efekt inflacije. Mijenja se kompletna klima, polako, i tko to ne vidi nek se lati ćorava posla. Trgovinu za burek s kojom se većina ovdje do nedavno bavila nestaje. Uostalom ovdje na Đuri ste se lijepo u to uvjerili. Počastite se s pizzom i u kladionicu. Tam vam je i mjesto.

obožavam strvine-posebno ovce

evo tužne hrvatske istine režimskim drukerima na forumu [bye]

Crne prognoze Ekonomskog instituta
Bit će još 40 tisuća novih otkaza, udar na industriju

Sindikalac Ozren Matijašević odgovornost za stanje u zemlji prebacuje na Vladu jer nije pokrenula oporavak i novi investicijski ciklus

Na početku 2011. nezaposlenost se sa 319.845 osoba bez posla i stopom registrirane nezaposlenosti blizu 19 posto vratila na rekordne razine iz 2005. godine. Crnim brojkama nije kraj jer nezavisni analitičari procjenjuju da će radnici i dalje masovno ostajati bez posla.

Naša su očekivanja da će u veljači i ožujku broj nezaposlenih biti između 340 i 350 tisuća. Nakon toga bi povoljni sezonski učinci mogli smanjiti broj nezaposlenih, ali temeljni će trend još neko vrijeme ostati negativan. Zasad se čini da ćemo na pravi rast zaposlenosti i smanjivanje nezaposlenosti ipak morati pričekati iduću godinu usprkos blagom oporavku financijskih pokazatelja gospodarstva koje se očekuje u ovoj godini – komentira Danijel Nestić, analitičar Ekonomskog instituta.

Sindikalac Ozren Matijašević uvjeren je da će do sredine 2011. godine otkaz dobiti najmanje 40 tisuća radnika, uglavnom iz industrije, građevinarstva i trgovine. Matijašević odgovornost za stanje u zemlji prebacuje na Vladu jer nije pokrenula oporavak i novi investicijski ciklus.
………
Državni HZZ u prvi plan stavlja činjenicu da se rast nezaposlenosti usporava, ali Hrvatska narodna banka procjenjuje da će se visoka razina nezaposlenosti zadržati tijekom cijele 2011. godine, a prosječna administrativna stopa nezaposlenosti u 2011. mogla bi dosegnuti 18,1 posto.

Jutarnji list

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


evo tužne hrvatske istine režimskim drukerima na forumu [bye]

***jedina tužna hrvatska istina je da nas tlače i kradu vladajući, a oporba je još gora i želi nam ponovo uvesti protuzakonito dvostruko oporezivanje dividendi [tongue]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

***jedina tužna hrvatska istina je da nas tlače i kradu vladajući, a oporba je još gora i želi nam ponovo uvesti protuzakonito dvostruko oporezivanje dividendi [tongue]


Apsolutno se slažem s opaskom kolege DemiZona. Populizam i demagogija caruju kao u stara "dobra" vremena

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

***baš me zanima da li plaćaju porez državi koju toliko "vole" na lovu koju dobe za "širenje istine" sa stranačkih compova [rolleyes]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Po svemu sudeći tržište kapitala se priprema za jednu malo jaču korekciju!

Svi al apsolutno svi oscilatori su na većini dionica pregrijani…..

Još pokoji INAŠ danas sutra nešto kupi a iza toga brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

[cry]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

HT,poklapaju svaku kupnju na 297,dokle,ne zna se [sealed]

Hm, čini se da se sprema korekcija na ZSE?

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

izgleda da je st korekcija, crobex je na -0,21%
da nisu danas digli INU na 3250 kn, crobex bi bio na oko -0,50%

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Hm, čini se da se sprema korekcija na ZSE?

Ja sam je očekivao još jućer iza početne euforije na otvaranju

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

]
Hm, čini se da se sprema korekcija na ZSE?
[/quote]
Moguče da je u pitanju samo blega korekcija, ali ja sam ubjeđen samo kratkotrajna jer je još uvijek dosta toga potcjenjeno na ZES-u a na TK je svašta moguće pa čak i ono što je logično


da nisu danas digli INU na 3250 kn, crobex bi bio na oko -0,50%

a tko je to digao INU, molim lijepo – i zbog čega? Valjda ne zato da spasi CROBEX

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close