Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I da druge odrade cca 3%? Da li današnja temperatura zraka ima kakve obrnuto proporcionalne veze sa skokom indexa?

who dares, wins


Je li ovo najveći skok Crobexa u jednom danu od kad se trguje na ZSE? Ako je Ina 12% u Crobexu koliko bodova ide gore samo zavisno od Ine? Ajmo jel ima netko školovan ovdje? I ovi od Tipurića se računaju.

A bit će jedno 3-3,5% plusa… Štopat će se ostale da ne izgleda baš raspaljotka.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

ajme da sam na mjestu MOL-a,kako bi poklapa kupnju,ovu preko 2800, [lol] [lol]

Prošli puta ponuda Mola bila je najavila krizu, koja je trajala sve do sada, sada ova ponuda najavljuje rast………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

pRIJE SVEGA ČESTITKE SVIM IMAOCIMA DIONICA INE,NAJISKRENIJE. AL JEDNA STVAR JE VRLO VAŽNA – GDJE JE OVA MIROVINSKA BANDA BILA KAD JE TREBALO ZAUSTAVITI BRUTALAN PAD TRŽIŠTA,ILI DOK SE INA MOGLA KUPITI PO 1500-600KN!? SAD NAŠE NOVCE TROŠE I PLAČAJU DUPLO SKUPLJE,SAD NIJE PROBLEM POTROŠITI PAR STOTINA MILIJUNA KN!? NETKO BI TREBAO ZA TO I ODGOVARATI!?MAFIJAŠKA POSLA.

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

my,


Imam u INI 55 komada. ako Bog da da budu išle po 2800 sve ih prodajem mada još neznam šta kupiti. Šta mislite na BLJE,IGH,INDG I ULPL

Kao pravi investitor gledaš dvije stvari 1. jel dionica "narodna", znači da ju narod voli bez obzira na fundamente i rast pred trgovanje Inom, ona će vjerojatno i dalje rasti, ne kao pred trgovanje Inom al oće- tu ti spadaju čini mi se prve tri ( jer se sa Zdenkom više ne trguje)
2. od svih dionica koje su rasle pred trgovanje inom gledaš koja je najmanje ili uopće nije rasla a ima dobre fundamente , daje dividendu i veća je vjerojatnost da će rasti no pasti, pogodna je za konzervativnije netrejdersko ulaganje , jer očito nisi trejder; tada ti je to ULPL svakako. I ima market makera. I vole je tehničari, pa kad sjediš na kavi i kažeš "imam ULPL", onda onako, djeluješ ozbiljnije, skoro ko s KODT-PA 🙂

To su ove za koje si pito….
Eto, sada neka netko nahvali INDG da
[/quote]
Tolku su svi zabavljeni Inom da je RBA zaboravila stavit šalunge na ULPL 🙂

da je Debeli jak igrač,sad bi se lipo istovarija do ove rate za penzionere,vratija oni paket HT-a u kućicu,maznija dividendu u peti misec
al nije,satrali su ga dugi studiji,radne akcije [lol] [lol]


ajme da sam na mjestu MOL-a,kako bi poklapa kupnju,ovu preko 2800, [lol] [lol]

bilo bi interesantno da se MOL želi riješiti INE pa da sad prodaje dionice na burzi, pa nakon toga daj šta daš kad se malo istresu svi



Je li ovo najveći skok Crobexa u jednom danu od kad se trguje na ZSE? Ako je Ina 12% u Crobexu koliko bodova ide gore samo zavisno od Ine? Ajmo jel ima netko školovan ovdje? I ovi od Tipurića se računaju.

Ako je udio INA-e 12% u Crobexu, a ona danas skače cca 62%, znači da Crobex samo zbog nje skače 0,12*62 = 7,44%
[/quote]

Izgleda da će crobex danas probiti 2000 bodova [thumbsup]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

CROBEX 1.893,36 -0,02%

Zašto je ovo kad nema ni jedne crvene?

who dares, wins

kolega negdje vam je krivi podatak….trenutno…+0.72…a kad u 11 krene INA-R-A…:)?

Pozdrav

svi smo mi Crobex

trend se mijenja ,sada sljedi pet dobrih godina

New Report

Close