Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KOJI TO BROKERI NAPLAČUJU 0,25% PROVIZIJU PO TRANSAKCIJI


rokaj miško, krenuli smo dublje, ovaj crobex je stvarno duboko grlo. koliko ga nama mogu uvalit.

inače kad čitam malo vani tekstove, dođe ti da prodaš i dionice i kuću i auto i sve, medvjedi naveliko drukaju da dolazi doomsday [bye] [lol]

da al kod njih sutra novi dan i oni se budu vratili, a kod nas opet sve ostaje isto

http://www.seebiz.eu/hr/valute-i-robe/kuna-prema-dolaru-potonula-1%2c66-posto,79127.html

Ajde, pa možete vi to i bolje zar ne?
Samo 2,56 % minusa?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

gledajući grafove svojih dijonica,slijedeća potpora je (ako ovu zatuku) na minus 15-20% [shocked]

Hm, baš me zanima hoće li i ovaj put jedna ekstremna emocija voditi u drugu… [huh]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Zgodna situacija na EXCL-R-A [thumbsup] [cool]

+400%

pa da nema prometa…..naravno da nije bilo prometa kad su svi bili u dionicama… [rolleyes]
kesolovci tek poceli stavljati naloge na bid…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


KOJI TO BROKERI NAPLAČUJU 0,25% PROVIZIJU PO TRANSAKCIJI

Centar banke primjerice.
Pozdrav

Danas konačno malo interesantnije trgovanje! Inače, valjanje u blatu.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


Danas konačno malo interesantnije trgovanje! Inače, valjanje u blatu.

smrdi mi sutra na dobar odbijanac [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

98% ekipe prica o tom famoznom odbijancu….. [bye] [bye] [bye] da sad ce doc s puta …krenuo je iz rusije….pa preko bare ..usput ce svratit…..malo kod nas…. [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close